Şimdi Ara

sanırım kız arkadaşım benim ona baktığımdan farklı gözle bana bakıyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
4
Favori
6.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 14bahar

quote:

Orijinalden alıntı: stefansalvatore

ne biçim konu ln bu.

konunun nasıl konu olduğu umrumda değil ben kafamdaki soru işaretlerine cevap bulim yeter

konunun içinde geçen mesajlara dedim sana değil
  • quote:

quote:

quote:

ne biçim konu ln bu.

konunun nasıl konu olduğu umrumda değil ben kafamdaki soru işaretlerine cevap bulim yeter

konunun içinde geçen mesajlara dedim sana değil

mantıklı ve güzel yorum yazanlar oldu
    ama malesef troller bu konuya da el attı
  • gün bitmek üzere ve doğumgünümü kutlamadı
  • Kız sana göre değil işte.Öyle olsa zaten bu kadar düşünmezdin.Herşey otomatikman gelişirdi.Ama sende soru işaretleri var.Bu da demek oluyor ki :eğer arkadaşlığınız devam etsin istiyorsan durumu izah et ve aranızda duygusal bir bağ olamayacağını açıkla.Öteki türlü iki yüzlülük yaparsan sonunda onu daha çok üzersin ama üzülmesi seni ilgilendirmiyorsa eğlenmene bak.Bu senin kişiliğinle ilgili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mardina

Kız sana göre değil işte.Öyle olsa zaten bu kadar düşünmezdin.Herşey otomatikman gelişirdi.Ama sende soru işaretleri var.Bu da demek oluyor ki :eğer arkadaşlığınız devam etsin istiyorsan durumu izah et ve aranızda duygusal bir bağ olamayacağını açıkla.Öteki türlü iki yüzlülük yaparsan sonunda onu daha çok üzersin ama üzülmesi seni ilgilendirmiyorsa eğlenmene bak.Bu senin kişiliğinle ilgili.

güzel yorum
    belki de haklısındır
    gerçekten seven insan kiloya aldırmazdı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkondemiri

Demeyeyim dedim ama deyecem:

Mantıken zaten farklı gözlerle bakıyor :/

ne demek istediğini açıklar mısın anlamadım da

iyi değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Away From Keyboard

Beyler okuyun çavuşa hafif kan gidiyor.

Hiç belli olmaz, bir şansını dene açık açık konuş. Birde kimse demeden, em onu!

Güldürdün kardeşim eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ExCeLLeNTSeAMeN

onun hoşlanıp hoşlanmadığını öğenmek istiosan masadan kalkan diğer arkadaşına sor o kesin bilir sen sevip sevmediğinide kalbine sor sadece gece yatarken düşün kendin ne istediğini kendinle yüzleşince anlarsın zaten dene derim..

duygularım çok karışık hoşlanmakla hoşlanmamak arasındayım hoşlandığım kişiliği hoşlanmadığım görünüşü var

Kardeş bu iş gönül işidir. Bize neyi soruyosun onu anlamadım

Kız seni seviyo işte neyini anlayamadın? Konuşmaya devam et ama kıza ümit verme kesinlikle yazıktır. Bi şeyler hissedersen gerisi gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: prestige07

quote:

quote:

onun hoşlanıp hoşlanmadığını öğenmek istiosan masadan kalkan diğer arkadaşına sor o kesin bilir sen sevip sevmediğinide kalbine sor sadece gece yatarken düşün kendin ne istediğini kendinle yüzleşince anlarsın zaten dene derim..

duygularım çok karışık hoşlanmakla hoşlanmamak arasındayım hoşlandığım kişiliği hoşlanmadığım görünüşü var

Kız seni seviyo işte neyini anlayamadın? Konuşmaya devam et ama kıza ümit verme kesinlikle yazıktır. Bi şeyler hissedersen gerisi gelir.

kız beni gerçekten seviyor mu emin olamıyorum
    doğum günümü hatırlamadı
    daha önce sevgilisi olmadı yanlızlıktan şikayetçi
    obez
    iyi anlaşıyoruz ama ne bileyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

doğum günümü hatırlamadı
    obez

Kardeş sen dün ne yediğini hatırlıyo musun sanki?

Konuşmaya devam et bi şeyler hissediyosan kızı kıvama getir açılır sana zaten. Ama bi şeyler hissetmiyosan kızı kırmadan arkadaş olduğunuzu inceden belli et.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

doğum günümü hatırlamadı
    obez

Kardeş sen dün ne yediğini hatırlıyo musun sanki?

Konuşmaya devam et bi şeyler hissediyosan kızı kıvama getir açılır sana zaten. Ama bi şeyler hissetmiyosan kızı kırmadan arkadaş olduğunuzu inceden belli et.

arayıp doğum günümü kutladı

• anlasana hacı kız sana iş atıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kokov

anlasana hacı kız sana iş atıyor

yarın buluşmak istedi bakalım neler olacak
  • quote:

quote:

sevmiyosan baştan söyle. umutlandırma.
  • quote:

quote:

quote:

sevmiyosan baştan söyle. umutlandırma.

seviyorum ama kilosu
  • arkadaşlar dün beni doğum günüm için aradı kız yarın bululşalım falan dedi ben tamam ama yanlız buluşalım kimseyi istemiyorum demiştim o da nerdeyse her dediğimi masadan erken kalkan kız arkadaşıma demiş ..... ile akşam konuştuk bugün buluşcaz sen gel yeter dedi bana diye nispet yapar gibi anlamadığım niye böyle birşey yapmaya gerek duyduğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3DROS3V3RTIGO -- 24 Eylül 2013; 12:13:35 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vozdovi

quote:

quote:

Ben seyde kaldım, acaba yaklassaydın ne yapacaktı, bır sey falan mı teklıf edecektı acaba?

iki elini masanın üzerine dik şekilde koymuştu ve gülümseyerek yaklaş bana demişti

Anlıyorum

ben anlamadım

kız güzel mi kardeşim çünkü yakın arkadaşınsa eninde sonunda gönül kayıyor pişman olmadan deneyebilirsin

onun yanında mutluyum aslında onun yanındayken diğer kız arkadaşlarımlayken hissettiğimden farklı şeyler hissediyorum
    ve şimdi farkettim de elimi tuttuğunda hoşuma gitmişti ve onun gülümsemesi beni mutlu ediyor yanağımdan öpüşü :)
    ama çok kilolu kilosu yüzünden kolay yürüyemiyor dolayısı ile de gezemiyoruz bir kafeye oturup kalıyoruz gerçi oturduğumuz kafelerde güzel oluyor
    çok duygusal,çok hassas,çok düşünceli,çok yardımsever,neşeli sürekli arar sorar sesimi duymanın ona iyi geldiğini söyler
    bilmiyorum bir yanım böylesini bulamazsın diyor şansını dene diyor bir yanım çok kilolu olum napacaksın bunu en iyi arkadaş kal diyor

"çok kilolu kilosu yüzünden kolay yürüyemiyor dolayısı ile de gezemiyoruz bir kafeye oturup kalıyoruz" gengaver naptın la.salla o kızı ilerde vinçle gezdirmek zorunda kalırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Infidel_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben seyde kaldım, acaba yaklassaydın ne yapacaktı, bır sey falan mı teklıf edecektı acaba?

iki elini masanın üzerine dik şekilde koymuştu ve gülümseyerek yaklaş bana demişti

Anlıyorum

ben anlamadım

kız güzel mi kardeşim çünkü yakın arkadaşınsa eninde sonunda gönül kayıyor pişman olmadan deneyebilirsin

onun yanında mutluyum aslında onun yanındayken diğer kız arkadaşlarımlayken hissettiğimden farklı şeyler hissediyorum
    ve şimdi farkettim de elimi tuttuğunda hoşuma gitmişti ve onun gülümsemesi beni mutlu ediyor yanağımdan öpüşü :)
    ama çok kilolu kilosu yüzünden kolay yürüyemiyor dolayısı ile de gezemiyoruz bir kafeye oturup kalıyoruz gerçi oturduğumuz kafelerde güzel oluyor
    çok duygusal,çok hassas,çok düşünceli,çok yardımsever,neşeli sürekli arar sorar sesimi duymanın ona iyi geldiğini söyler
    bilmiyorum bir yanım böylesini bulamazsın diyor şansını dene diyor bir yanım çok kilolu olum napacaksın bunu en iyi arkadaş kal diyor

"çok kilolu kilosu yüzünden kolay yürüyemiyor dolayısı ile de gezemiyoruz bir kafeye oturup kalıyoruz" gengaver naptın la.salla o kızı ilerde vinçle gezdirmek zorunda kalırsın

soğudum kızdan

• obez kilolu yolda yürüyemiyor derken 80 kilo felanmı?

kız dediğin kısa boylu zayıf olacak aga ye ye doyulmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: zmax

obez kilolu yolda yürüyemiyor derken 80 kilo felanmı?

kız dediğin kısa boylu zayıf olacak aga ye ye doyulmaz

80-90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3DROS3V3RTIGO -- 24 Eylül 2013; 12:59:50 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.