Şimdi Ara

Sanırım Emenike Kadıköyde Oynayamıcak ( ss li )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• bu da ikinci

• İmalara bak.Bu adam yıllar önce ligde maç yönetiyordu.Sonra temiz lig naraları atılır.
  • Burada yazılanlara göre gelip oynayabilir, sıkıntı yok.

http://www.fanatik.com.tr/Emenike-aciklamasi_3_Detail_34_272781.htm
  • Bu ülkede bir rus takımının futbolcusunu gözaltına alabilecek bir babayiğit göremiyorum. Kendi korkar ve gelmez o ayrı bir konu.
  • Lafı nereye getirdiği belli. 2 Yıl once Fenerbahçe maçında oynamamasını kast ediyor hala. Bu adam kadar tescilli Fenerbahçe düşmanı hakem görmedim. PES'te ne zaman hakemlere küfredecek olsam kendisini de araya sıkıştırıyorum
  • Yüzsüze bak teşvikçi hakem emenikeye laf atıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Lafı nereye getirdiği belli. 2 Yıl once Fenerbahçe maçında oynamamasını kast ediyor hala. Bu adam kadar tescilli Fenerbahçe düşmanı hakem görmedim. PES'te ne zaman hakemlere küfredecek olsam kendisini de araya sıkıştırıyorum

ilk okudugumda bende sizin gibi algıladım ama önce ikinci mesajımı okuyun daha sonra birinci mesahı okuyun. bence 2yıl öncesini kastetmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: devito

Bu ülkede bir rus takımının futbolcusunu gözaltına alabilecek bir babayiğit göremiyorum. Kendi korkar ve gelmez o ayrı bir konu.

Öyle bir alınır ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emenike artık bizim oyuncumuz değil ve üstüne üstelik şuanki rakibimizin en önemli oyuncularından bir tanesi, Emenikeyi bize yar etmeyenler şimdide Fenerbahçeye zararı olması için değil göz altına almak çiçeklerle karşılarlar o yüzden hiç emenike oynamaz diye heveslenmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boidae

İmalara bak.Bu adam yıllar önce ligde maç yönetiyordu.Sonra temiz lig naraları atılır.

Bildiğim kadarı ile diyerek söze başlayıp sonra hükmü vermiyorlar mı?
    Bİliyor musun bilmiyor musun ,onu söylemiyo...Hani yayılırsa , yanlış biliyormuşum pardon diyecek...

Rasim Ozan'ın Korcan konusundaki muhabbetini biliyorsun.

Gevrek gevrek "ben zaten Krocan'ın suçsuz olduğunu daha öncede söylemiştim , nitekim beraat etti" diyor.
    sunucu , hayır o da ceza aldı deyince.

hiç bozmuyor adam , yüzsüzce hee öyle mi demek ki ben yanlış biliyormuşum diyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.