Şimdi Ara

Sanırım ağır depresyondayım. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
2.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Olumlamalar kullanarak insanın kendi kendine telkin yapması da bunun için var. Her insanın kendine uygun olumlamalar seçmesi gerekiyor.

• Tekrar merhaba :)

• Kendi hayatımı değiştirebileceğimi hiç sanmıyorum, şuanda 24 yaşında birisi olarak yaşadığım en büyük depresyonu yaşıyorum. Nispeten rahat ve gelecekte bana maddi anlamda hiç de fena olmayan bir değer kazandirabilecek bir işim var ama onun haricinde hiçbir şey yok hayatımda ve geçmişte de olmadı :)) 1 aylık süreden sonra yine psikiyatriye gidiyorum. Sonum çok feci olucak gibi duruyor hadi hayırlısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Ferrum. kullanıcısına yanıt

Aynı şeyleri konuda gördüğün gibi ben hissediyordum. Asla ama asla çıkamayacağımı düşünüyordum. Ve bu konudan önce açtığım bu tarz onca konum olmuş baktığımda.

Sadece gerçekten inan ve en iyi bildiğin şeyleri yapmaya devam edip kendini geliştir.

Belgesel izle ,Kitap oku ve karşıt görüşte olduğun insanların konuşmalarını dinle. Seni ikna etmeleri için değil, bambaşka bir bakış açısından bakman için.

Beynin inanılmaz gelişecektir. Bu bilimsel bir kanıt. Beynin fiziksel olarak değişiyor. Belki sen de biliyorsundur zaten bunları.

Çok basit geliyor olabilir bunlar ama sana söz veriyorum o kadar yararı olacak ki.

Bu hayat bizim. Bir daha gelmeyeceğiz. Dünü bile satın alamayız. Yaşlanıyoruz.

Hayatta zaten onca olumsuzluk varken, bize zaten yetiyorken +1 de biz eklemeyeceğiz, eklememeliyiz.

Evet sonun çok feci olacak, feci güzel olacak.

Sanat, bilim ve mesleğine ver kendini. Gerisi söz gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Literarys -- 16 Ocak 2023; 4:22:53 >

• Literarys L kullanıcısına yanıt

Psikolojik destek almadan geçtiyse adina sevindim.Ama o dedigin aktivitelerden bile zevk alamayinca hersey boş geliyor.Ben 4 senedir ve her sene katlanarak artan sekilde boşluktayim.Psikolog'a gitmeye saglam para lazim.Psikiyatri desen ilaci yazip gonderiyor.Sülalenin yarisi antidepresan kullaniyor genetik yatkinlik hat safhada.Kendi kendine düzeldi diyorsan seninki geçici birşeymiş demekki.Tam iyiye gidiyorum derken insanlarin nasil oldugu yüzüme çarpinca tekrar kendimi izole ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.