Şimdi Ara

Sandisk sansa E250 mi Philips Gogear Sa3245 mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hangi ürünü alayım kararsız kaldım.

1-Sandisk sansa e250 2 gb radyolu fm ---amerikadan ithal

2-Philips Gogear Sa3245 fullsound 4 gb radyolu----amerikadan ithal

ses konusu ve kalite olarak hangisini önerirsiniz bana
    ayrıca firmware yaparasam iki model arasında hangisinden daha çok verim alabilirim?

Yardımcı olursanız simdiden çok tesekkur ederim..

• yaw arkadaşlar lütfen yardımcı olun rica ediyorum sizden philsps için 100 tl dedi sansa için ise 65 tl olur diyor arkadaş son olarak ne diyorsunuz bir fikir verin gözünüzü seveyim
  • sansa e 25 daha iyidir.
  • bende hayirlisi ile forumdan okudugum kadariyla sansa e 250 alacamda.Bu arada bana yardimci olur musun A.N.T firmware konusunda kardes.ben pek anlayamadim.alacagim kisi bana dedi ki 6 gb kadar falan destekliyormus harici hafıza kartiyla
  • Evet arkadaşlar sansa e 250'yi aldım ya manyak birşey midir nedir bu alet sesi high seviyesine çıkartıyorum töbeler olsun ses manyak oluyor.Daha firmware bile yapmadığım halde.cihaz amerikadan geldiği için midir nedir harika bir şey radyosu falanda çok harika çekiyor bir iki defada radyodan kayıt yaptım çok süper cam gibi ses.bende kinin versiyonu şuan için 01.00.12A yazıyor.sansa'nın kendi sitesinden bakacam birazdan firmware işine girecem.o zman daha neler olur bilemiyorum.ama çok iyi bir kulaklık ile çok harika olacak.ayrıca 4 gb kart takmayıda düşünüyorum ekstra olarak bakalım nasıl olacak.çünkü arkadş takmış 4 gb toplamda 6gb ile kesintisiz olarak çalışıyormuş.Bende en kısa zamanda denemeyi düşünüyorum.

Philips'e gelince ise ses olarak gerçekten bekleneni veremiyor sanki sansa'nın normal ses de ki pozisyonunda çalar gibi kualağa ses veriyor.ayrıca alet çok hafif sanki içinden parça mı çalmışlar bunun diyesi geliyor insanınekran olarak 1.8 inc.ekranıyla sansayla aynı özelliğe sahip.Firmware yapınca ses düzelirmiydi cihaz amerikadan geldiği için bilemiyorum.

Son olarak 100tl verip philips alacağıma 65 tl verip iyikide sansa e250 almışım diyorum.çok mutluyum.İçimde en ufak bir kuşku yok neden philips almadım diye.Şiddettle sizede tavsiye ediyorum bütçesi küçük olanlar için tabii.

• hayrılı olsun.doğru tercih.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.