Şimdi Ara

Sandisk Sansa Clip Ankara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sandisk sansa clip alıcam bugün carrefour ve vatana baktım 2sinde de yok bu aleti nerden alabilirim bi yardım edin ankaradayım hiç bi yerde satılmıyor anlamadım 2009un en iyi mp3ü seçilmiş bu kadar beyenilen bişey niye hiç bi yerde satılmıyor internette bile satan adam gibi biri bulamadım ya bi yardım edebilecek var mı ?

• Utuman arkadaşımızın saolsun bana mediamarktda satılıyor dedi bugün gittim 2gb radyolu 66 ytlye aldım radyosuzlar 49 ytl daha da baya vardı nasıl gidileceğini söylüyeyim bilmiyenler olabilir meşrutiyetten 263 numaralı ego dikkat ego halk otobüsü değil ego ona biniyoruz telaş yapmanıza kimseye sormanıza bile gerek yok en son durak ortalama alırsak 30 dk sürüyor heralde zaten en son görürsünüz otobüste 3 5 kisi kalır yinede sormak isteyen olursa forumankara deyin ben mediamarkt dedim adam kızdı :) herkez başka bişey diyor forum demek istiyorsun dimi dedi orası son durak zaten felan diye çıkıştı :) bir sorum daha olucak sarja takıcam bilgede ne kadar sürüyor bu ilk sarj ?
  • yaklaşık 4 saatte şarj oluyor
  • SANSA CLİP +++++sdcard ) ARIYORUM ankarada\mamak da oturuyorum nerden bulabilirim lütfen yardım edin heryere giderim Ankara içi olsun 2gb 4gb fm radio - sd card slotu olması lazım şimdiden Teşekkür edrm:):):) DH Sakinleri
  • istanbul vatanda son bir tane kalmıştı onu da ben aldım
  • hafta sonu istanbul için clip + avına çıkıcam
  • Clip + daha Türkiyeye resmi olarak getirilmedi arkadaşlar.Yurtdışı kaynaklı sitelere veya gg ,sahibinden gibi sitelerden bulabilirsiniz ürünü.İllah kendiniz almak istiyorsanız ise mymemory.co.uk adresinden temin edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.