Şimdi Ara

SanDisk Hafıza Kartları Seri Numaraları Hakkında?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 yıl önce Teknosadan almış olduğum ve Xiaomi Yi aksiyon kamerası ile kullandığım
    SanDisk Ultra SDSQUNB-032G-GN3MN seri numaralı 32 GB lık 48 mb/s hafıza kartı 1 yıl içinde 3 kez bozuldu,
    garantiden 2 kez aynı kartın yenisini gönderdiler. (Bu model karttan uzak durun)
    3. kartı hiç açmadan durumu SanDisk in müşteri hizmetlerine mail olarak bildirdim.
    Çok satılan bir modelin bu kadar arıza vermesine şaşırdıklarını belirterek problemi incelemek için kartı göndermemi istediler.
    Henüz 3. kartı hiç kutusundan dahi çıkarmadan SanDisk in Çek Cumhuriyetindeki merkezine gönderdim.
    1 Hafta sonra, yanlış yazmıyorum, tam tamına 7 gün sonra yeni ürünü ups kargo getirip teslim etti.
    Bugün kargoyu açıp baktığımda ise,
    SanDisk Ultra SDSQUNC-032G-GN6TA seri numaralı 32 GB lık 80 mb/s hafıza kartı gönderdiklerini gördüm. (SanDisk in müşteri memnuniyeti anlayışı beni mutlu etti, teşekkür ediyorum.)

Bu seri numaralı kartı internette sorguladığımda hiçbir Türk alışveriş sitesinde satışını göremedim.
    Türkiye'de satılan model SDSQUNC-032G-GN6MA

Bu modelin amazonda şöyle de bir fiyatı var.
    https://www.amazon.com/SanDisk-Ultra-microSDHC-Adapt-SDSQUNC-032G-GN6TA/dp/B01579X87U/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1485790361&sr=8-1&keywords=SDSQUNC-032G-GN6TA

Şimdi bu adamların gönderdiği kart gerçekten 200 TL üzerinde bi fiyat ediyor mu?
    Bu seri numaraları özellik bakımından çok farklı kartlar anlamına gelebilir mi?
    Sandisk in sitesinde detaylı bilgiyi bulamadım, bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.
    Teşekkürler.

• Size gönderilen kart şu olsa gerek dimi?

http://urun.n11.com/hafiza-kartlari/sandisk-ultra-32gb-microsd-80mbs-class10-hafiza-karti-sdsqunc-P112789389?cid=604001&gclid=CJTjvJX469ECFQoA0wod46UJzQ&gclsrc=aw.ds

Bu arada bende Olguerhan'ın sağolsun yönlendirmesiyle bozulan kartımı iade için gönderdim Sandisk'e.Müşteri memnuniyet anlayışları benide en mutlu eden şey oldu.
    Bendede 64 gb ultra olan mevcut.Yanlış hatırlamıyorsam 80 mb olan.4 gün içerisinde ellerine ulaştı.Yenisinin gelmesi yakındır:)

• n11 deki ürünün tam seri numarası yazmıyor.
    aynı ürün iki farklı seri numarası var, benim de kafamı karıştıran o zaten.
    sanırım ilandaki GN6MA seri numaralı,
    ama bendeki kart GN6TA seri numaralı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.