Şimdi Ara

SanDisk Extreme 32GB USB Bellek 69 TL (Mediamarkt) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
1.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bellek gerçekten kendisini gösteriyor. Bilgisayar USB2.0 destekli olmasına karşın yazma hızı 25-30 MB/sn arasında idi. Ki bu hız normal bir USB'min ortalama 4-5 katı (Aynı basit testi Toshiba'nın USB2.0 destekli 8 GB lık modeli yaptım.).

Bu arada aynı yerde 16 GB lık versiyonu 56 TL idi; anlayacağınız 32 lık olan piyasa şartlarına göre en uygunu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sandisk uhs1 16gb hb de 30tl ye inmiş yine.fiyat fena değil.geçen sefer almayan kaçırmasın çeklerle 14 küsüre geliyor.
  • Hayır extreme olunca ne oluyor yahu ben gecen ay 18.90 a 1 tane 16gb sandisk flash bellek aldım hadi gitsen iki tane alsan 38 TL ee bu nerdeyse iki katı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

Hayır extreme olunca ne oluyor yahu ben gecen ay 18.90 a 1 tane 16gb sandisk flash bellek aldım hadi gitsen iki tane alsan 38 TL ee bu nerdeyse iki katı

Valla çok farkediyor, elimde usb2.0 serisinin 16GB'lık extreme modelide mevcut.
    Usb 2.0 olan extreme modeli: 17MB/s civarı hızla atıyor.
    Usb 3.0 olan extreme modeli: USB2.0 üzerinde USB2.0 standartı artık ne kadar destekliyorsa(20-30MB/s).
    Buda direk USB3.0 üzerinde yazma hızı, başta 200MB/s ile başladı stabil olana kadar bekledim ekran görüntüsünde.
    Sandisk 32GB Extreme Modeli :
     SanDisk Extreme 32GB USB Bellek 69 TL (Mediamarkt)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 10 Kasım 2013; 0:14:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

Hayır extreme olunca ne oluyor yahu ben gecen ay 18.90 a 1 tane 16gb sandisk flash bellek aldım hadi gitsen iki tane alsan 38 TL ee bu nerdeyse iki katı

Valla çok farkediyor, elimde usb2.0 serisinin 16GB'lık extreme modelide mevcut.
    Usb 2.0 olan extreme modeli: 17MB/s civarı hızla atıyor.
    Usb 3.0 olan extreme modeli: USB2.0 üzerinde USB2.0 standartı artık ne kadar destekliyorsa(20-30MB/s).
    Buda direk USB3.0 üzerinde yazma hızı, başta 200MB/s ile başladı stabil olana kadar bekledim ekran görüntüsünde.
    Sandisk 32GB Extreme Modeli :
     SanDisk Extreme 32GB USB Bellek 69 TL (Mediamarkt)

Anladım hocam sizin gibi bu işi bilen bu işle meşgul birileri için ideal bir şey demek ki bu benim gibi video-mp3-word-exel-pp-jpeg vs. temel dosyalarını saklamak isteyenler için gereksiz yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• selam millet. sirkette bunun 64 giga olanini kullaniyorum. SSD`li bir ultrabook, USB 3.0 ve Sandisk Extreme kombinasyonunun flash diske yazma hizi ortalama 240 mb/sn. inanmayan olursa laptop yanimda ss ceker eklerim. dürtsün yeter.
  • Bir hevesle Beylikdüzü MM a gittim 110 TL dediler. Mağazaya özel ürünmüş...
  • bi yakalayamadım şu ürünü yahu :S
  • 50 TL'den hemen kargolayayım. Çok az kullandım. Sıfır gibi.
    32 GB Sandisk Extreme Usb Bellek.
    İletişim PM.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.