Şimdi Ara

Sandık bölmelerinin dolu olması ve sandık rotasyonu hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aklıma böyle bi konu takildi,suan 7 seviyeyim bi gümüş sandık bitince yeri hemen doluyor ve ardından savaş yapmaya devam ediyorum.
    Soruma gelecek olursak oyunda sandık rotasyonu diye bi olay ama bu kazandığımız macla mi orantılı yoksa açtığınız sandıklarla mi?
    Yani atıyorum sandık bölmem dolu ve bi mac kazandım ve sandık bölmem dolu olmasa büyülü sandık gelecekti bu hakkı kaybediyor muyum yani sonradan gelme ihtimali var mi?
    Suana kadar aldığım iyi drop 2 dev sandık 1 büyülü ve 1 süper büyülü iyi midir seviyeme göre?

Özet.sandık bölmeleri doluyken mac yapınca alacağımız güzel drop haklarını yok mu ediyoruz? Sandık bölmeleri boşalmadan savas yapmamak mi gerek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 3 Nisan 2017; 7:21:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Açtığın sandıkla alakalı sandık slotların doluysa maç yapmanın tek manası kupa kasmak. Hakkını felan kaybetmezsin.

500 sandık açtın içinden 1 süper büyülü 1 Efsanevi 1 destansı sandık kazanma hakkına erişmiş olursun.Oyunun içinde sağ altta dünya iconuna tıkla orada türkçe alt yazılı anlatım var sandık rotasyonuyla alakalı.Videoyu izleyebilirsin daha detaylı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atacan- kullanıcısına yanıt
    tesekkurler dostum dediğin gibiymis söylediğin videoyuda izledim bu arada.

• arkadaş doğru söylüyor amaç maçı kazanman değil o rotasyondaki sandıkları tamamlaman. yoksa düşünsene zaten gümüş çıkacak açma es geç değerliye kadar bekle olurdu. :)
  • keşke çıkan sandıkları iptal etme imkanımızda olsa. şahsen gümüş sandık bomboş yere vakit ve yer işgal ediyor. bu şekilde hem daha çok oynattırırlar hemde heyecan artar bence. düşünsenize altın bile çıksa silip durmadan büyülü çıkarana kadar oynuyorsunuz. bence oyununda işine gelirdi bu sistem
  • https://statsroyale.com dan hangi sandık ne zaman gelecek bakabilirsiniz
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    aslında düşündüğün gibi düşünmüyorum ben. şöyle düşün bir süper büyülü düşmesi 500 sandıkta bir oluyor. bu clash royal tarafından onaylandı. şöyle düşün senin dediğin gibi olsa sandık silme yada çöpe atma şöyle olabilirdi;

500 maç atıyoruz. bir maç ortalama 3 dk sürse 1500 dk eder. tabi her maçı alacaksınız diye bir kural yok. 3 maçda birini kazansan 4500 dk eder yani 75 saat. durmadan oynasan.

ama gerçekte olay ne;

500 maç hepsini kazansan bile hepsi en kötü ihtimal gümüş bile çıksa her bir sandığın açılma süresi 3 saat dersen 1500 saat eder.

senin hesapta 75 saatde bir süper büyülü ama oyuna göre 1500 saatde bir.

Aslında burda ticari bir zeka var kimse 1500 saat beklemez taş alır bir şeyler yapar o gümüşleri çöpe atamadığı için taşla açar ve sandık bölmesini doldurur.

Keşke dediğin gibi olsa ama kimse hayrına oyun yapmıyor amaç para kazanmak. ve bu mantık para kazanmaya uygun.

• mhakanki M kullanıcısına yanıt
    birde değerli sandiklar bu kadar kolay elde edilse yani silme olayı olsa,sandık açma işindede azalmalar olur illaki.

• quote:

Orijinalden alıntı: mhakanki

aslında düşündüğün gibi düşünmüyorum ben. şöyle düşün bir süper büyülü düşmesi 500 sandıkta bir oluyor. bu clash royal tarafından onaylandı. şöyle düşün senin dediğin gibi olsa sandık silme yada çöpe atma şöyle olabilirdi;

500 maç atıyoruz. bir maç ortalama 3 dk sürse 1500 dk eder. tabi her maçı alacaksınız diye bir kural yok. 3 maçda birini kazansan 4500 dk eder yani 75 saat. durmadan oynasan.

ama gerçekte olay ne;

500 maç hepsini kazansan bile hepsi en kötü ihtimal gümüş bile çıksa her bir sandığın açılma süresi 3 saat dersen 1500 saat eder.

senin hesapta 75 saatde bir süper büyülü ama oyuna göre 1500 saatde bir.

Aslında burda ticari bir zeka var kimse 1500 saat beklemez taş alır bir şeyler yapar o gümüşleri çöpe atamadığı için taşla açar ve sandık bölmesini doldurur.

Keşke dediğin gibi olsa ama kimse hayrına oyun yapmıyor amaç para kazanmak. ve bu mantık para kazanmaya uygun.

ama birde şöyle düşünmek gerek. büyülü sandık çıkınca duracakmıısn. bir diğeri için yine savaşacaksın durmadan. bu sırada altın sandık açılıyor olacak hep 1 adet. bence güzel fikir sonuçta oyuna bağlılık artacak ama tabi burda düşünülmessi gereken konu ; yeşil taş ile büyülü sandık alan kişi sayısı çok mu ? çoksa parayı kesmek istemezler..

• Görkem ! kullanıcısına yanıt
    çokda lafmı bir sürü kişi var gem alıp sandık açan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhakanki

çokda lafmı bir sürü kişi var gem alıp sandık açan.

hatırladığım kadarıyla süper büyülü sandık 4500 yeşil taştı. bu nasıl akıl mantık
  • Aldığınız ilk büyüleden itibaren 72 maçta bir büyülü düşmeye devam ediyor
    ilk devden itibarende 106 seferde bir
    süper büyülüde 450+'da bir galiba ya da 480 olabilir tam bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.