Şimdi Ara

----SANAYİ RADYTÖRÜ---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKDAŞLAR BNDE LADA SAMARA KALORIFER RADYTRU VAR SONUCTA ISITMAK ICIN KULLANILARN BI RADYATR
    ACABA ORJİNAL PC SOGUTMA ICIN OLANLARINDAN ALSAM ÇOK FARK GORURMUYUM

• 1 tane cvp çıkmazmı ya 27 kişiden
  • boyutları tipi sorun değilse hiç masraf etme gayet güzel işini görür
  • ayni radyatoru kullanan bir arkadasim vardi sivi sogutmasinda...

yani kullanilabilir..
  • anladım tşşkrler saolun
  • Kullandiktan sonra dusuncelerini tekrar yazarsan bizler de bilgi sahibi olaabiliriz..
  • nasıl bişi merak ettim resmini koyma imkanın varsa güzel olur. sonuçta arkadaşların dediği gibi tipi sorun değilse pekala kullanabilirsin. su sogutma için yapılan radyatörlerin yapısı otomobillerde kullanılanlarla tamamen aynı, hatta biraz eski arabaların motor radyatörlerinin bile yapısı aynı .iice temizleyip kullan bi sorun olmaz.
  • Araba radyatörü kullanırsan performansı gayet yüksek olur. Ancak önermem çünkü öncelikle rekorlarını sanayide uygun şekile getirmen ve uygun çapa getirtmen lazım. Bu başlıbaşına bir i ve maliyet. Ek olarak araba radyatörlerinin hem görünüşleri bilgisayar için yapılanlardan çok daha kötü hemde fan ve kasa montajlarısa uğraştırıcı. Zamanında ilk su soğutmaya başlayınca bunların hepsini tecrube ettim. Önerim bilgisayar için yapılan hazır radlardan kullanmandır gayet sorunsuzlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: keops

Araba radyatörü kullanırsan performansı gayet yüksek olur. Ancak önermem çünkü öncelikle rekorlarını sanayide uygun şekile getirmen ve uygun çapa getirtmen lazım. Bu başlıbaşına bir i ve maliyet. Ek olarak araba radyatörlerinin hem görünüşleri bilgisayar için yapılanlardan çok daha kötü hemde fan ve kasa montajlarısa uğraştırıcı. Zamanında ilk su soğutmaya başlayınca bunların hepsini tecrube ettim. Önerim bilgisayar için yapılan hazır radlardan kullanmandır gayet sorunsuzlar.

maliyet falan yok hocam hortuma uygun rekoru alıyosun gidiyosun radyatörcüye.radyatörü alıyosun hemen radyatör tamiri yapan bi yere gidip kaynak yaptırıyosun(kaynak dediğim lehim yapıyolar)toplam da 30-40 ytl yi geçmiyo.++hazır satılanlardan daha performanslı oluyo

• umarım iidir
  • http://forum.donanimhaber.com/m_21250361/tm.htm arkdşlar bu bnm sogutma sıstemım normal boru ucuna musluk rekorları takark yaptım
    borular su gçırmesın dıe arabalarda kullanılan sıvı conta kullandım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.