Şimdi Ara

Sanalsaray güvenilirmidir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar orka standart edition ön siparişini kaldırmış satıştan bitek sanalsaray kalmış nasıl güvenilir midir battlefield 3 keyimi onlardan almıştım bi sorun olmamıştı ama alan arkadaşlar varmı sanalsaraydan?

• Gittigidiyor üzerinden al sorun cıkmaz
  • sanalsaraydan alışveriş yapmanı tavsiye etmiyorum, bir keresinde stokta var diyip beni 3 gün oyalamışlardı sonunda ürünüde teslim aetmediler, 1 hafta param içerde kalmıştı toplamda adamların mallığı yüzünden,orkagame hariç alışveriş yapmıyorum artık, al kendi sitesinden gitsin gw2 alcaksan
  • Güvenilir. Bir kaç alışverişim olmuştu.
  • Sanalsarayla ilgili bir ara baya sorun yaşayan olmuştu. Sonradan telafi ettiler diye hatırlıyorum ama ne zaman ne yapacakları belli olmaz. Yinede paranı çalıp gidecek bir firma değil
  • bence sanalsaraydan alma wow da cok sorun yaşayanlar oldu
  • bence sanalsaraydan alma wow da cok sorun yaşayanlar oldu
  • ben gittigidiyor.com dan orka game dükkanından satın aldım 3 dk içinde cd-key i yolladılar.
  • Gw2'nin kendi sitesi dururken neden sağdan soldan 2 lira daha ucuz olsun diye almaya kasıp başınıza iş alıyorsunuz ki ? Alemsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nessarien

Gw2'nin kendi sitesi dururken neden sağdan soldan 2 lira daha ucuz olsun diye almaya kasıp başınıza iş alıyorsunuz ki ? Alemsiniz.

Kredi kartı olmayanlar var çünkü
  • ben direk satın almadan sordum bugun ellerınde key olup olmadıgını yarın gelecegını soylemıslerdı yenı stokların muhtemelern yarın alırsın
  • Sanalsaray'dan WOW CdKey veya Oyun süresi vb alıpda sorun yaşayan 1 kişi yoktur. Sanalsaray'da sorun var deyip devamında açıklama yapmamak, üstü kapalı rasgele söylemiş sözlerden ibarettir. Hiç bir dayanağı yoktur. Amaç ise bilerek veya bilmeden karalamadan ibarettir. Sanalsaray' dan alışveriş yapıpda ben Sonuçta Mağdur kaldım diyen hiç kimse yoktur. Yani kullanıcı hatasından bile olsa arada bir kişi mağdur kalır diye düşünülebilir. Satışlarımız çok yüksektir. Ama bu 1 kişi dahi Sanalsaray beni mağdur etti diyemez. BU konuda Sanalsaray dan alan bir çok müşterimiz görüşlerini zaten paylaşacaklardır.Sanalsaray'da Şu an itibari ile Guild Wars 2 Alan satışları mevcuttur. Fiyatı 104,90 TL dir. İyi Forumlar dileriz Sanalsaray

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanalsaray

Sanalsaray'dan WOW CdKey veya Oyun süresi vb alıpda sorun yaşayan 1 kişi yoktur. Sanalsaray'da sorun var deyip devamında açıklama yapmamak, üstü kapalı rasgele söylemiş sözlerden ibarettir. Hiç bir dayanağı yoktur. Amaç ise bilerek veya bilmeden karalamadan ibarettir. Sanalsaray' dan alışveriş yapıpda ben Sonuçta Mağdur kaldım diyen hiç kimse yoktur. Yani kullanıcı hatasından bile olsa arada bir kişi mağdur kalır diye düşünülebilir. Satışlarımız çok yüksektir. Ama bu 1 kişi dahi Sanalsaray beni mağdur etti diyemez. BU konuda Sanalsaray dan alan bir çok müşterimiz görüşlerini zaten paylaşacaklardır.Sanalsaray'da Şu an itibari ile Guild Wars 2 Alan satışları mevcuttur. Fiyatı 104,90 TL dir. İyi Forumlar dileriz Sanalsaray

ozaman şu konuya bi göz atmanızı tavsiye ederim :
    http://forum.donanimhaber.com/m_64949689/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iconic -- 27 Ağustos 2012; 23:50:01 >

• "Amaç ise bilerek veya bilmeden karalamadan ibarettir."

Valla geçen oturduk arkadaşlarla, hadi beyler sanalsarayı karalayalımda işleri bozulsun dedik ve çalışmalara başladık :) Kardeşim ortada yanlış yaptığınız bir şeyler var ki insanlar "orka'dan alsan daha iyi" diyebiliyorlar. Yoksa kimsenin sanalsaraya özel bir garezi olduğunu zannetmiyorum. Bir çok forumda sizin hakkınızda şikayetlerle dolu onlarca sayfalık konular var tek tek link'mi atalım illa? Önceki mesajımda da belirttiğim gibi, kimse "olayın sonunda" madur kalmıyor orasına bizde katılıyoruz ancak alışveriş boyunca ve sonrasında bir çok kişi sorun yaşadı sizin CD-Key'lerinizden, sonuçta sorunu çözmüş olsanızda insanları günlerce strese soktunuz, forumlarda çözüm aramaya ittiniz...
  • Şahsen ben sanalsaraydan bi çok key ve pre paid almş biri olarak sorun yaşamadım gittigidiyor üzerinden.
  • ben de kesinlikle tavsiye etmiyorum sanalsarayı.

geçenlerde aramda geçen muhabbet sanalsatay ile.

b:merhaba ben geçen haftalarada 1.2 tl den yüklü miktarda gold almıştım, şu anda gold fiyatı 2.2 tl olmuş durumda ne kadardan satabiliyorum?
    ss:gold sat seçeneğine basınca çıkar orda.
    b:peki bekleteyim mi sizce artar mı fiyatlar?
    ss:hayır efendim aksine düşmesini tahmine diyoruz fiyatların.

bu 1. diyalog idi.

sonrasında mail adresini değiştirerek bir daha girdim.

b:merhaba ben gold almayı düşünüyorum da fiyatlar 2 hafta öncesine göre çok uçuk düşer mi sizce?
    ss:hayır fiyatlar çok büyük artışta daha da böyle devam eder.

kelime kelimesine aynı değil tabi ama özeti böyle.

yaptıkları iş ticaret ve ticarete yalan katıyolar.
    adam bilmiyorum deseydi daha iyidi yani.

• Canlı Destek ekibinin fiyatlar ile ilgili bilgisi olmaz. Gördüğünüz üzere sadece kişisel tahminlerini söylemişlerdir. Bu durumdan dolayı firma eleştirmeniz bize göre yanlıştır. Piyasanın artacağını veya düşeceğini sadece tahmin edebiliriz.Bunuda farklı operatörler farklı şekillerde yorumlayabilir. Bunu ticarete katılan bir yalan olarak yorumlanması çok saçma olmuş bize göre :)
  • quote:

Canlı Destek ekibinin fiyatlar ile ilgili bilgisi olmaz. Gördüğünüz üzere sadece kişisel tahminlerini söylemişlerdir. Bu durumdan dolayı firma eleştirmeniz bize göre yanlıştır. Piyasanın artacağını veya düşeceğini sadece tahmin edebiliriz.Bunuda farklı operatörler farklı şekillerde yorumlayabilir. Bunu ticarete katılan bir yalan olarak yorumlanması çok saçma olmuş bize göre :)

ikiside aynı kişiydi
  • quote:

Sanalsaray'dan WOW CdKey veya Oyun süresi vb alıpda sorun yaşayan 1 kişi yoktur. Sanalsaray'da sorun var deyip devamında açıklama yapmamak, üstü kapalı rasgele söylemiş sözlerden ibarettir. Hiç bir dayanağı yoktur. Amaç ise bilerek veya bilmeden karalamadan ibarettir. Sanalsaray' dan alışveriş yapıpda ben Sonuçta Mağdur kaldım diyen hiç kimse yoktur. Yani kullanıcı hatasından bile olsa arada bir kişi mağdur kalır diye düşünülebilir. Satışlarımız çok yüksektir. Ama bu 1 kişi dahi Sanalsaray beni mağdur etti diyemez. BU konuda Sanalsaray dan alan bir çok müşterimiz görüşlerini zaten paylaşacaklardır.Sanalsaray'da Şu an itibari ile Guild Wars 2 Alan satışları mevcuttur. Fiyatı 104,90 TL dir. İyi Forumlar dileriz Sanalsaray

ben şu anda sorun yaşıyorum battle chest cd key kullanılmış verdiniz hala bekliyorum ilgilenin ya neymiş teknik ekip öğlen gelirmiş ya paramı geri ödeyin yada yeni key verin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.