Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (86. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
69
Favori
138.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GOadvance

Eveeeeettt arkadaşlar bende 1.550 tl lik yatmayan paramı almış bulunmanın mutluluğu içerisindeyim. Gerçekten meblağ yüksekti ve üzüntüm büyüktü. Ama bende bugün içerisinde paramı aldım Allah herkese parasını almayı nasip etsin.

Merhaba, bende telefonumu sattım 2000lira ödeme bekliyorum. Hep robotik cevaplarla geçiştiriyorlar. 1 hafta olacak hep aynı cevaplar. Siz nasıl aldınız paranızı? Bize tavsiye edebileceğiniz bir yol var mı ?

Bir şirket düşünün ki ocak ayından beri ödemelerde problemler yaşatıyor. Aylarca bekletiyor. Müşteri hizmetleri dalga geçer gibi cevaplar atıyor. Az önce mesaj olarak iletişim kurabileceğim telefon numarası istedim. Yine geçiştirmişler vermediler. Buradan yazın diyo. Ve bu şirket bu şekilde devam edebiliyor. Hala satış yapıyor. Hala bir bilgilendirme yok satış yapacaklara ödemelerde gecikme olabilir diye. Hukuken bu kadar rahat nasıl davranabiliyorlar anlamış değilim. Savcılığa şikayet edenlerde var. Yani bu adamlar 1 sene satış yapıp kimsenin parasını vermese, alsa kaçsa problem olmayacak yani ülkemizde. Beklemekten başka yapılabilecek bir yol varsa yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytaceee -- 9 Ağustos 2016; 14:46:47 >

• 2 aydır bekliyordum , sonunda biraz önce 2.000 TL param hesabıma yattı arkadaşlar , dün için ödeme tarihi verilmişti
  • bende 25/07/16 alıcı onaylı 852.61 tl bugün itibari ile hsp yolladığı msj aldim ama daha banka kontrolü yapmadım ustte arkadaşlarin vermiş olduğu taktik ise yaradı sizlerd en kisa zamanda almanız dileğiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ireMira

bende 25/07/16 alıcı onaylı 852.61 tl bugün itibari ile hsp yolladığı msj aldim ama daha banka kontrolü yapmadım ustte arkadaşlarin vermiş olduğu taktik ise yaradı sizlerd en kisa zamanda almanız dileğiyle

Nedir o taktik?

• Ya arkadaşlar bu hsaid kardeşimizin yöntemi nedir,sır gibi kimse paylaşmıyor. Birisi yazsında bizde faydalanalım Allah aşkına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcnet

Ya arkadaşlar bu hsaid kardeşimizin yöntemi nedir,sır gibi kimse paylaşmıyor. Birisi yazsında bizde faydalanalım Allah aşkına.

+1
    Nen PM de gönderdim hiç bir dönüş almadım :(
  • 170 lira alacağım var haziran ayından beri bekliyorum, hala ödeme yapılmadı
  • Bu nedirya böylesaçmalık mı olur.
    "Tarafınıza konu hakkında net bir süre verebilmemiz maalesef mümkün değildir. Ancak ilgili departmanımız bu sürenin en aza indirilmesi konusunda çalışmalarını sürdürmektedir."

Saygılarımızla,
    SanalPazar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bankadan ödeme iptali yapabiliyor muyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parasını alanlar ya şehir efsanesi yada kendine müslüman. Şöyle taktik uyguladık paramızı aldık deniyor fakat gizli kapaklı ne olduğu söylenmiyor. silah zoruyla mı aldınız kardeşim paranızı nedir bu taktik birisi anlatıversin.
  • fcnet kullanıcısına yanıt
    en az 2 ay paranın uzerıne yatıyorlar taktık falan yok.2 ay sonrasıda ne zaman odeycekelrı ınsaflarına kalmış...Bu Firmaya hala nasıl savcılık el koymamış şaşıyorum adamlar dupeduz dolandırıcık yapıyorlar.
  • umut.gogus@sanalpazar.com, hsaid bu kişinin mailine ulaşmış,orda çalışıyormuş yetkiliymiş, ulaştık sipariş no yazdık ürün no yazdık,ödeme geldi, umut denen kişide muhtemelen şirkete kayyum atandğından,kendiside orda çalıştığından,sorumluluk hissederek,insiyatif kullanarak, bazı ödemeleri çıkarıyordu,ancak parasını alamayan yüzlerce kişi olduğundan ve herkesin bu maile ulaşmasından dolayı artık işlemiyor olabilir,bi şansınızı deneyin
    hsaid arama motorlarından çıkmaması için özelden yazıyordu
  • Slm...Benimde alacagim 4aydir odenmedi,adamlarin 390 milyon tl borcu varmis,biz en iyidimi birer bardak soguk su icelim ama....Ayrica magdurlar,face.deki su grubada uye olup destek paylasimlarinda bulunabilirler..."Sanal pazar magdurlari dayanisma platformu"...

• quote:

Orijinalden alıntı: fcnet

Parasını alanlar ya şehir efsanesi yada kendine müslüman. Şöyle taktik uyguladık paramızı aldık deniyor fakat gizli kapaklı ne olduğu söylenmiyor. silah zoruyla mı aldınız kardeşim paranızı nedir bu taktik birisi anlatıversin.

alan kişilere pm atsan herkes sana nasıl olduğunu anlatır elbette ki stres içindesin ama kalkıp burda atarlanmak iş değil arkadaşın dediği gibi arama motorlarında çıkmasın diye pm yoluyla iletişime onem vermek lazım bu arada ben musluman değilim!!!

• Daha önce birçok defa buradan mesaj yazarak konuyla ilgili kibarca yardım talebinde bulundum. Ayrıca özel mesaj yolunuda denedim fakat netice alamadım. Elbetteki kimse kimseye yardım etmek zorunda değil fakat bu forumda bulunma motivasyonumuzun önemli kısmı "yardımlaşmak" hissinden doğuyor diye düşünüyorum. Şimdi siz yazınca durumun gizliliği makul olarak geliyor ama herkesin bir şansını denemesinde fayda var o yüzden açık olarak paylaşmanız bence yerinde olmuş. İlginiz ve cevaplarınız için teşekkür ederim.Bu arada bir düzeltme olarak "kendine müslüman" ifadesi dini,siyasi bir anlam yüklenerek değil bir deyim olarak kullanılan genel bir ifadedir diye biliyorum,ilkokulda aldığım Türkçe derslerinden itibaren böyle öğrendim ve bu deyimleri böyle kullandım hep,sanırım yanlış anlaşılmış tarafınızdan.
  • anlamadığım şey biz sanalpazardan ürün almadık, o komisyonunu alacaktı paramızı yatıracaktı, bize ait olan para onlarda duruyor parayı aldılar nereye gitti bu para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsad1905 -- 11 Ağustos 2016; 14:19:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyrosquad

umut.gogus@sanalpazar.com, hsaid bu kişinin mailine ulaşmış,orda çalışıyormuş yetkiliymiş, ulaştık sipariş no yazdık ürün no yazdık,ödeme geldi, umut denen kişide muhtemelen şirkete kayyum atandğından,kendiside orda çalıştığından,sorumluluk hissederek,insiyatif kullanarak, bazı ödemeleri çıkarıyordu,ancak parasını alamayan yüzlerce kişi olduğundan ve herkesin bu maile ulaşmasından dolayı artık işlemiyor olabilir,bi şansınızı deneyin

Senin gibiler her yerde paylaştığı için böyle oldu, adam boşuna özelden yazmıyordu ne diye her yerde paylaşıyorsunuz ? biz aldık paramızı ama diğer arkadaşlar napıcak şimdi ?
  • böyle yardım yanlış bence ............ eğer tanıdığı ise neden adam seçiyor ona yardım ettiriyor, zaten tasvip etmiyorum bu tip
    yardımlaşmayı aşağıda ki gibi taktik verilse neyse, yada alma yöntemleri banka, tüketici mahkemesi vs gibi ayrıntıları ile
    milleti umutlandırıp sonra heveslerini kırıyorlar..
    ..........
    elbetteki yardım istemenin üslubu var, karşıdakine ana avrat küfredip para isterseniz parayı yatırmazlar çünkü çoğu çalışan kişi
    o küfürlü yazılardan sonra "ee bana ne be ne halin varsa gör" deyip geçiştirir. üslubu korumak gerek....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 11 Ağustos 2016; 15:50:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyrosquad

umut.gogus@sanalpazar.com, hsaid bu kişinin mailine ulaşmış,orda çalışıyormuş yetkiliymiş, ulaştık sipariş no yazdık ürün no yazdık,ödeme geldi, umut denen kişide muhtemelen şirkete kayyum atandğından,kendiside orda çalıştığından,sorumluluk hissederek,insiyatif kullanarak, bazı ödemeleri çıkarıyordu,ancak parasını alamayan yüzlerce kişi olduğundan ve herkesin bu maile ulaşmasından dolayı artık işlemiyor olabilir,bi şansınızı deneyin

Bu yöntemi denedim. Kendisi benim görev alanımın dışında ileteceğim diye cevap verdi 2 gün oldu ödeme yok. Standart cevaplarına devam ediyorlar. Avukata danışacağım sanırım. Buna ek olarak şikayetimi sikayetvar.com dan dile getirdim. Facebook sayfalarına yazdım. Youtube videolarının bile altına yorum ekledim. Elimden gelen herşeyi yaptım ama nafile. İnsanın elinden kaza çıkartacak hale getiriyorlar. İStanbuldaki yerlerine mi gitsem diye düşünüyorum ama kendime sahip olabilirmiyim emin değilim yine aynı cevapları alırsam. Avukat bi arkadaş yardım etsede neler yapabiliriz öğrenmiş olsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytaceee -- 11 Ağustos 2016; 16:25:36 >

• Az önce mail geldi ödemeniz gerçekleştirildi diye. O arkadaşa mail atmıştım bugün, açıkçası birşey beklemiyordum ama çözmüş sağolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsad1905 -- 11 Ağustos 2016; 19:07:49 >
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.