Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.230
Cevap
69
Favori
138.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Kalvye Sattım Paranın Üstüne Yattılar Bilsem Kesinlikle Uzak Dururdum Bunlar Niyeti Bozmuş

sanalpazar.com Resmen Dolandırıcı Olmuş Bakalım Benim PARAM Ne Zaman Yatacak
    Birde Ekran Kartımı Satacaktım Asus 7970 Dc2 İ Resmen Direkten Döndüm Adamlar Niyeti Çoktan Bozmuşş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 11 Ağustos 2016; 18:48:11 >

• merhaba arkadaşlar bugün para transferi yapıldı

darısı tüm mağdurların başına :-)

hsaid arkadaşımızdan allah razı olsun sevgi saygılarımı sunarım

bir daha sanalpazar veya gold grubundan ne ürün alırım ne de satarım

sizlerde yapmayın 3 ay uğraşırsınız
  • Bende belirtilen maile mesaj gönderdim, durumu izah ettim bugün. Üç aydır beklediğim ödeme şak diye geldi. Paylaşanlardan Allah razı olsun, gizli kapaklı iş çevirmenin bi manası yok bence bakın arkadaş paylaştı hemen faydası dokundu bana ve birilerine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @fcnet dostum bu maile mi mesaj attın: umut.gogus@sanalpazar.com bende bu arkdasa mail attım çok mağdur durumdayım 3000 tl alcağım var ve borclarım var lütfen beni yalnız bırakmayın yardım edin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcnet

Bende belirtilen maile mesaj gönderdim, durumu izah ettim bugün. Üç aydır beklediğim ödeme şak diye geldi. Paylaşanlardan Allah razı olsun, gizli kapaklı iş çevirmenin bi manası yok bence bakın arkadaş paylaştı hemen faydası dokundu bana ve birilerine.

Dostum yalvarırım beni cevapsız bırakma Allah rızası için bende umut.gogus@sanalpazar.com bu mail adresine mesaj attım sende bu adreslemi iletişime geçtin nasıl yaptın lütfen..3000 tl alacağım var ve borcalrımı ödeyemezsem icralık olacagım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasos41

quote:

Orijinalden alıntı: fcnet

Bende belirtilen maile mesaj gönderdim, durumu izah ettim bugün. Üç aydır beklediğim ödeme şak diye geldi. Paylaşanlardan Allah razı olsun, gizli kapaklı iş çevirmenin bi manası yok bence bakın arkadaş paylaştı hemen faydası dokundu bana ve birilerine.

Dostum yalvarırım beni cevapsız bırakma Allah rızası için bende umut.gogus@sanalpazar.com bu mail adresine mesaj attım sende bu adreslemi iletişime geçtin nasıl yaptın lütfen..3000 tl alacağım var ve borcalrımı ödeyemezsem icralık olacagım lütfen

200 lira alacağım vardı benm 24 mayıs tarihli işlemim için. 8 Ağustos tarihine ödeme günü vermiş fakat ödeme yapmamışlardı. Bugün o bahsettiğiniz mail adresine mesaj gönderdim daha sonra paramın yatmış olduğunu gördüm. Fakat denk mi geldi yoksa o arkadaş mı işlemin gerçekleşmesini sağladı emin değilim açıkçası.
    Sizin işlem daha yeni ve meblağ olarak daha yüksekmiş. Umarım biran evvel paranızı alabilirsiniz çok uğraşmadan. Allah yardımcınız olsun...

Ayrıca bu başlık forum yönetimi tarafından sabitlenmeli bence. Benim gibi hergün 15 defa sıcak fırsatlar forumuna giren birisi bile konuyu görmeyip bu siteden işlem yaptım. Daha fazla kişi mağdur olmaz umarım...

• Bendemi problem var anlamadım ki. 2 kişiye de ayrı ayrı mail gönderdim. Birinden cevapta aldım ilgili birime aktarıcam diye. Hala ödeme yok. 2000 lira ödemeyi yapmadılar. Ödeme alan arkadaşlar var. Ne kadardır beklediniz benim 10 gün kadar olacak onay alalı. Acaba eski bekleyenlere ve mail atanlara mı öncelik tanıdılar? Kötü bir üslupta kullanmadım. Nazik bi biçimde izah ettim ihtiyacım olduğunu. Mail atıp hemen ödeme alan nasıl alıyor anlayamadım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytaceee -- 12 Ağustos 2016; 0:09:32 >
  • 3 aydır ödeme bekliyorum 11 ağustos perşembe günü ödeme sözü aldım fakat ödemem yapılmadı, yazdığım mesajlara herkese gelen sabit mesajlar gelmekte. Kredi ödemem var 3 aydır ödeyemedim ödeme alabilmek için yardımcı olabilecek biri var mı? 2200 TL alacağım tutar.
  • Benim merak ettiğim biz bunları icra avukatına versek, avukatlık ücreti dahil ödemek zorunda değiller mi ? Yokmu hiç bu yolu seçen ?
  • Kuzen avukat görüştüm ilamsız takip için evrakları hazırladık ama ödeme için gün verdikleri için işleme koymadım. 1 hafta da sürebilirmiş 3 ayda son çare öyle yapacağım.
  • Benide yazın 170tl.1haftayı gecti

• Bu adamlar nasık borçlanır nasıl batar anlamış değilim.bi site açıyosun emlakçı gibi komisyon alıyosun belki elbette server eleman masrafların var ama sonuç olarak emlakçı gibi kazanıyosun.

• 29 mayıs onaylı 150 tl alacağım var hala yatırılmadı bende
  • Benim de 24 gün önce onaylanan ürün satışımdan 650 TL alacağım hala yatmadı.

• 27 nisanda onaylanan 840 liralık alacağım 11 ağustosa gün vermelerine rağmen halen daha yatmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: okan_025

Kuzen avukat görüştüm ilamsız takip için evrakları hazırladık ama ödeme için gün verdikleri için işleme koymadım. 1 hafta da sürebilirmiş 3 ayda son çare öyle yapacağım.

Bende düsunüyorum avukata vermeyi ama bi sorarmısınız kuzeninize masrafı nedir icra baslatmanin? Karşı tarafmı ben mı ödeyeceğim? Degermi diye merak ediyorum da

• quote:

Orijinalden alıntı: aytaceee

quote:

Kuzen avukat görüştüm ilamsız takip için evrakları hazırladık ama ödeme için gün verdikleri için işleme koymadım. 1 hafta da sürebilirmiş 3 ayda son çare öyle yapacağım.

Bende düsunüyorum avukata vermeyi ama bi sorarmısınız kuzeninize masrafı nedir icra baslatmanin? Karşı tarafmı ben mı ödeyeceğim? Degermi diye merak ediyorum da

Hocam takibini siz sağlarsanız maksimum 100 TL gibi bi masrafınız çıkar kazanırsanız harcadığınız ücreti de alırsınız kaybederseniz ekstra 300 TL vekalet ücreti ödermişsiniz. İsterseniz kuzenim ilamsız takip için evrağınızı ücretsiz olarak hazırlayacak bu evrakla mahkemeye başvurarak takibini sağlayacaksınız.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aytaceee

quote:

Hocam takibini siz sağlarsanız maksimum 100 TL gibi bi masrafınız çıkar kazanırsanız harcadığınız ücreti de alırsınız kaybederseniz ekstra 300 TL vekalet ücreti ödermişsiniz. İsterseniz kuzenim ilamsız takip için evrağınızı ücretsiz olarak hazırlayacak bu evrakla mahkemeye başvurarak takibini sağlayacaksınız.

Çok sağolun cevap için. Takip işlerinden de anlamam ki hiç mahkemelik işim olmadı bugüne kadar. Haftaya bi durum değerlendirmesi yapıcam , yerlerine gitsem alabilirmiyim acaba düşünüyorum. Karar verirsem rahatsız ederim sizi sağolun.

• Sonunda benim parayı yatırdıklar. 12.05 tarihli satışımın.

• Belirtilen ****** adli kişiye mail attim fakat adam bana, bu benim yetkim dışında. Müşteri hizmetleri ile görüşün dedi.
    Ya başından saldi (%99)
    yada diğer mail atip parasi yatan arkadaşlara denk geldi (%1)

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.