Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.230
Cevap
69
Favori
138.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar böyle bir blogta destek oluyorlar aslında. Benim 1200 TL mi aldılar. Ama ben sonra yine satış yaptım 175 tl daha param kaldı içeride. Bekliyorum vermezseler 1 haftaya onun içinde başvurucam.https://hukukpaylasim.blogspot.com.tr/2017/12/sosyal-medyaya-para-kaptranlara.html
  • Arkadaşlar ilamsız icra takibim sonuçlandı, sanal pazar icra dairesi hesabına parayı yatırmış durumda. İcra dairesinin parayı hesabıma göndermesini bekliyorum. Tüm arkadaşlara kolaylıklar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İboli45

Arkadaşlar böyle bir blogta destek oluyorlar aslında. Benim 1200 TL mi aldılar. Ama ben sonra yine satış yaptım 175 tl daha param kaldı içeride. Bekliyorum vermezseler 1 haftaya onun içinde başvurucam.https://hukukpaylasim.blogspot.com.tr/2017/12/sosyal-medyaya-para-kaptranlara.html

Bu abi çözüyor mevzuyu bana da yardımcı oldu. sağolsun

• Arkadaşlar bende sanalpazar maduruydum 2000 lira alacağım vardı.

https://hukukpaylasim.blogspot.com.tr/2017/12/sosyal-medyaya-para-kaptranlara.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber&m=1

Şu linke ulaştım. İşimi çözdüler 10 gün içinden aldım paramı. Lanet sanalpazar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaptantulun kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl çözdüler ne dediler söylermisin
  • biz taa adliyelere gidip zaman ve para harcadık..neyse kolaylıkla çözülsün mağdur kalmasın..
  • Bende mağdur olanlardan biriyim.

Linkteki avukata vekaletimi verdim.Sadece 90 lira vekalet ücreti var. Başka bir masrafım olmadı. 10 gün içerisinde paramı aldılar.

https://hukukpaylasim.blogspot.com.tr/2017/12/sosyal-medyaya-para-kaptranlara.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber&m=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkertik

Bende mağdur olanlardan biriyim.

Linkteki avukata vekaletimi verdim.Sadece 90 lira vekalet ücreti var. Başka bir masrafım olmadı. 10 gün içerisinde paramı aldılar.

geçmiş olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: alpersepici

arkadaşlar. bu link 1 haftada işimi halletti. Allah razı olsun Avukatlardan.

hocam sizimi arıyorlar maile başvurunca

• thevincent kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşim sen mail at onlar arıyorlar.
  • Sanalpazar müşteri hizmetlerine mesaj dahi atılamıyor artık, sayfa bulunamadı hatası veriyor. Yakında siteyi de kapatır bu dolandırıcılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RainyDream

Sanalpazar müşteri hizmetlerine mesaj dahi atılamıyor artık, sayfa bulunamadı hatası veriyor. Yakında siteyi de kapatır bu dolandırıcılar.

Oha gelinen noktaya bakın...ama iyi ki burada duyurduk paylaştık yoksa Hale’n çaresizce bekleyecektik!!!!
  • ya benide çarptılar. 1300 lira aslında ben kaşındım onlarda kaşıdı. avukat arkadaş sağ olsun yardımcı olmaya çalıştı ama artık işe yaramıyor. icraya itiraz ediyorlar. yani bu işe başka çare lazım. mahkemeye gidilmeli ancak toplu şekilde mi tek tekmi bir şekilde kafa birliği yapmalıyız. yoksa bol bol soğuk su içeriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulgerali -- 4 Ocak 2018; 10:18:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dile kolay tam 2 yıldır bu durumdalar ve bu duruma el koyacak bir maliye yok ortada! insanların paralarını aylarca gasp ediyorlar, utanmadan hala satışlara devam ediyorlar. Bu ülkede bir şeyin de çivisi çıkmasın dişimi kırayım ya!
  • thevincent kullanıcısına yanıt
    üstadım siz naptınız durum ne oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah_88

Dile kolay tam 2 yıldır bu durumdalar ve bu duruma el koyacak bir maliye yok ortada! insanların paralarını aylarca gasp ediyorlar, utanmadan hala satışlara devam ediyorlar. Bu ülkede bir şeyin de çivisi çıkmasın dişimi kırayım ya!

kayyum atamışlar yani durumdan bi haber olmaları imkansız zaten. olan bitende kayyum um rıza sı ile oluyordur. orada oturmuyormu bu adam gelen şikayetleri görmüyormu. yani devlet izinli bir dolandırıcılık meydanda. jet fadılları gördü bu ülke adam girip girip çıkıyor hapisten. bunlara bir şey olmaz. ama sen ben bir ekmek alalım açlıktan bakkaldan ödeyecek durumumuz olmasın aynı saati hapis cezası yeriz.
  • dulgerali D kullanıcısına yanıt
    Kayyım, iyi yönetilmeyen bir şirketi "düzene sokmak" için atanır ama burası Türkiye malum. Bu Sanalpazar, kayyımdan önce sorunsuz çok memnun kaldığım bir siteydi. Hatta biraz daha uğraşsa Sahibinden'in pabucunu dama atacaktı... Ta ki ne olduysa işler bozuldu, Gold şirketlerinde işler yürümez oldu ve kayyım atandı. O gün bugündür her şey allak bullak. Bir ara düzeldi gibi, paraları 4. iş günü yatırmaya başladılar ama sonra yine bozuldu. Böyle büyümeye meyilli, iyi giden bir şirketi ancak yandaş kayyımlar bu hale getirebilirdi, başardılar da...
  • Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    üstad sen ne yaptın alabildinmi paranı felan . başvurun ne zaman oldu ne zaman cevap geldi ?
  • Arkadaşlar durum her geçen gün daha da vahim bir hal alıyor. Bu sitenin niyeti kesinlikle iyi niyet taşımıyor. Bugüne kadar yapılıp sonuç aldım denilen yolların hepsi kapanmış görünüyor.

Faceten mesaj atmak,
    Şirkete mail atmak,
    Bimer zaten tüketici hakem heyetine yönlendiriyor,
    Tüketici hakem heyeti iki kişi arasında ticari bir faaliyet bu bizim konumuza girmiyor diyor.
    İcra takibi başlatıyorsun, İstanbul'da açılmalı diyor itiraz ediyor. İstanbul'da açıyorsun bizim böyle borcumuz yok diyor.

İş ciddi ciddi nitelikli dolandırcılığa giriyor. Basit bir hesapla günde 1.000 Tl işlem yapan 50 kişi olsa. Günlük 50.000 TL ayda 1,5 milyon TL yapar. Aylık sadece faizde tutsan 15.000 TL faiz getirisi oluyor. Tüm ay köpek gibi çalışsan alacağın maaş ortada. 5 ay sonra paranı ödese dahi adamlar birde senin parandan komisyonunu alacak öyle ödeyecek. Parayı düşünün.

Ben biraz araştırma yaptım bu siteyi iki kişi kurmuş. Adamların sermayesi 100.000 TL imiş. 50.000 TL koy ayda 15.000 TL kazan oda minimum.

Sen ben gibi 1.000 TL 200 TL kaptıran yapacakları belli dava mı açılır bu para için deyip çekiliyoruz. Kim en az kayıpla parasını aldı ise o yolu izliyoruz. Bu zaman kaybı daha da kötüsü bu site kapansa yarın bir gün muhatap dahi bulamayacağımız bir durum yaratacak.

İstanbul'da Anadolu Yakasında güvenilir bir avukata bu mağduriyeti yaşayanlar olarak birleşip Savcılıkta Suç Duyurusu + İcra Takip Davası açtırmak lazım. 1 kişinin dava masrafları ayrı 20 kişinin açacağı ortak dosyalı masraf kişi başı ayrı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Birhan

Arkadaşlar durum her geçen gün daha da vahim bir hal alıyor. Bu sitenin niyeti kesinlikle iyi niyet taşımıyor. Bugüne kadar yapılıp sonuç aldım denilen yolların hepsi kapanmış görünüyor.

Faceten mesaj atmak,
    Şirkete mail atmak,
    Bimer zaten tüketici hakem heyetine yönlendiriyor,
    Tüketici hakem heyeti iki kişi arasında ticari bir faaliyet bu bizim konumuza girmiyor diyor.
    İcra takibi başlatıyorsun, İstanbul'da açılmalı diyor itiraz ediyor. İstanbul'da açıyorsun bizim böyle borcumuz yok diyor.

İş ciddi ciddi nitelikli dolandırcılığa giriyor. Basit bir hesapla günde 1.000 Tl işlem yapan 50 kişi olsa. Günlük 50.000 TL ayda 1,5 milyon TL yapar. Aylık sadece faizde tutsan 15.000 TL faiz getirisi oluyor. Tüm ay köpek gibi çalışsan alacağın maaş ortada. 5 ay sonra paranı ödese dahi adamlar birde senin parandan komisyonunu alacak öyle ödeyecek. Parayı düşünün.

Ben biraz araştırma yaptım bu siteyi iki kişi kurmuş. Adamların sermayesi 100.000 TL imiş. 50.000 TL koy ayda 15.000 TL kazan oda minimum.

Sen ben gibi 1.000 TL 200 TL kaptıran yapacakları belli dava mı açılır bu para için deyip çekiliyoruz. Kim en az kayıpla parasını aldı ise o yolu izliyoruz. Bu zaman kaybı daha da kötüsü bu site kapansa yarın bir gün muhatap dahi bulamayacağımız bir durum yaratacak.

İstanbul'da Anadolu Yakasında güvenilir bir avukata bu mağduriyeti yaşayanlar olarak birleşip Savcılıkta Suç Duyurusu + İcra Takip Davası açtırmak lazım. 1 kişinin dava masrafları ayrı 20 kişinin açacağı ortak dosyalı masraf kişi başı ayrı.

ben varım. hatta varsa tefeci filan şunların ofisini basıp ağız burun girip bize foto atacak yarısını bırakırım alacağımın.

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.