Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (153. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.230
Cevap
69
Favori
138.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    taşıyalım kardeşim taşımayalımmı dedik. ama ekşide bir arkadaşın açtığı bunla ilgili bir konu vardı sanırım.
    Adamlar okadar yüzsüzki icra takibine bizim böyle bir borcumuz yok dememişler, efendim istanbulda açılmalıymış takip, o yüzden itiraz ediyoruz demişler, ben bu devletide anlamıyorum sen direk dosyayı nereyle ilgiliyse sistemde o bölgenin icrasına açsana, yada açmadıysan adama sen borca itiraz etmemişsin, yetkisizliğe itiraz etmişsin demekki borçluşun ozaman ödeyeceksin yada ben sana icra gönderiyorum desene.

zaman kazanmaya çalışıyorlar, bunlar bu paraları repoda faizde işletiyorlar ve sıkıştırmadıkçada ödemeye niyetleri yok. En sonunda daha kallavi ve çarpıcı videoyu hazırlıcam her platformdada yayınlıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikirgeldi

taşıyalım kardeşim taşımayalımmı dedik. ama ekşide bir arkadaşın açtığı bunla ilgili bir konu vardı sanırım.
    Adamlar okadar yüzsüzki icra takibine bizim böyle bir borcumuz yok dememişler, efendim istanbulda açılmalıymış takip, o yüzden itiraz ediyoruz demişler, ben bu devletide anlamıyorum sen direk dosyayı nereyle ilgiliyse sistemde o bölgenin icrasına açsana, yada açmadıysan adama sen borca itiraz etmemişsin, yetkisizliğe itiraz etmişsin demekki borçluşun ozaman ödeyeceksin yada ben sana icra gönderiyorum desene.

zaman kazanmaya çalışıyorlar, bunlar bu paraları repoda faizde işletiyorlar ve sıkıştırmadıkçada ödemeye niyetleri yok. En sonunda daha kallavi ve çarpıcı videoyu hazırlıcam her platformdada yayınlıcam.

Evet zaman kazanmak icin itiraz ediyorlar. Istanbulda olmayan adam icra acmak icin istanbula mi gidecek ? Bir kac kisi belli bir gun icin sozlesip konu acmak lazim ekside acabilecek biri olursa herkesin ne zamandir bekledigini falan atariz arkadasa ss koyar.

Tanidigim bir icra calisasina sordum evet icra acilan yer neredeyse oradan basvurmak gerekiyormus bildigin sistemin acigi o onu kullaniyorlar dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackson Teller -- 29 Kasım 2017; 15:43:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim dilekceme de itiraz etmisler istanbula goturup vercem
  • arkadaşlar bu adamlar %100 bu forumu okuyor zamanında dh lede iş yapmışlardı. artık icralarada karşı bir yolunu bulduklarına göre bu dolandırıcıları tüm devlet kurumlarına ve sosyal medyanın heryerine ifşa etme zamanı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thevincent

arkadaşlar bu adamlar %100 bu forumu okuyor zamanında dh lede iş yapmışlardı. artık icralarada karşı bir yolunu bulduklarına göre bu dolandırıcıları tüm devlet kurumlarına ve sosyal medyanın heryerine ifşa etme zamanı geldi.

Okumaz olurlar mı ya? Bunlar tam tatlı su kurnazı.

Ulen o kadarda mal sattık, düşük komisyondu anında indirimdi vs vs...

Ne gerek vardı be bu karektersizliğe hem siz kaybettiniz hemde biz. Satsaydınız zamanında başkası devam etseydi.

Şu saatten sonra dikiş tutmaz. Bu şerefsizlerde bugün yarın aç kalacak. 1-2 daha oyalar sonra gümlerler.

• şu insanları uyarmak lazım benim aklıma bir fikir geldi ama zor sanal pazardaki tüm satıcılara mesaja atmak lazım bu forumun linkini yollayabilir isek belki işe yarar...ne dersiniz?
  • Benim icra dosyasina itiraz etmislerdi. Biraz once aradilar beni bir seyleri mail atmami istediler sonra paranin faizini hesaplatcam dosya masrafi vs gonderecekler haftaya. Ama insanlari magdur edip paradan para kazaniyorlar odeyecekleri faiz miktari cok az oluyor.
  • Arkadaşlar 1000 tl lik bir alacağım var.

Ben hesabımı babamın üzerine açmıştım ardından sonra ismimi değiştirdim site üzerinden.banka hesabım v.s. hepsi benim adıma.babam vefat etti.

satış sözleşmesinde babamı satıcı olarak göstermişler.şimdi icra takibi açamaz mıyım? pisi pisine mi gitti satışım...
  • Benimde iki buçuk aydır alacağım 1665 tl var.Pazartesi icraya gidiyim bende
    ***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ortaboylu -- 2 Aralık 2017; 0:1:38 >
  • Bende Eskişehirden icra takibi başlatmıştım itiraz edilmiş.
  • Benide itiraz etmelerine rağmen arayıp ödeme yapacaklarını kapak hesabını hesaplamı istediler verdik icraya hesap için talimat bekliyorum.

• Ken B. kullanıcısına yanıt
    Aç kardeşim sorun değil ürünü sattığın anda banka hesabı ve adresi neyse ona göre hareket et sorun olursa icra dairesine veraset ilamını verirsin adına alacaklı benim dersin. Şimdilik burada kimliğini ifşa edecek şekilde bilgi vermeden bu şekilde devam et. Önemli olan sattığın andaki kullanıcı hesabı bilgilerdir.

• Umarım Çözersiniz arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih1625 -- 22 Aralık 2017; 16:40:12 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=Nr5UxgBdUFc

linkteki videoyu paylaşalım lütfen..
    ne kadar çok insanı bu dolandırıcılardan kurtarırsak okadar güzel olur

teşekkürler

fatih1625

slm. youtube yüklediğim video sayesinde 4 ayda aldım paramı.
    kaybedilen zaman , gününde ödenmediği için uğradığım maddi manevi zarar var ortada
    ve özellikle ahlaki olarak sorumluluktan dolayı insanları uyarabilmek adına videomu kaldırmadım ve
    sürekli sosyal ağlarda paylaşıyorum.
    ilginiz için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustifon -- 4 Aralık 2017; 1:7:21 >
  • Merhabalar,

Maalesef bende Sanalpazar.com mağdurlarından oldum. 3 Hafta önce sorunsuz gerçekleştirdiğim 2 adet satışa ait 900 TL'yi yatırmamaktadır. Gelen mesaj aşağıdaki gibidir. Tabi bu sadece oyalama taktiği olduğu besbelli. İcra takibi konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise çok sevinirim.

"Şirket devri sürecinde yaşanan entegrasyon problemi nedeniyle işlemler manuel gerçekleştirilmekte olup transferlerde aksama yaşanmaktadır. Bu gecikme nedeniyle özür dileriz.

İşlemlerinizin kısa süre içerisinde tamamlanabilmesi ve işlemlerin normal sürece dönmesi adına gerekli çalışmalar devam etmektedir.

Bu süreç içerisinde yeni işlemlerinizde aksama yaşanmaması adına Express ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz.

Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
    SanalPazar"
  • arkadaşlar 1.000 tl alacağım var adamlar, icraya bile itiraz ediyorlar ne yapcağız anlamadım gitti..
  • Şu ana kadar yapılabilecek ne varsa yaptım açıkçası,

Bimer'e şikayet ettim, tükatici hakem heyetine başvurdum, face'ten mesajlar yazdım, mail attım hiç birine dönüş yapmadılar. Hala nasıl bu site açık ve milleti kandırabiliyor anlamış değilim.

Bugün icra takibi başlattım. Bakalım bir gelişme olursa burada yazarım.
  • arkadaşlar İstanbul da değilseniz ve İstanbul dışından ilamsız icra açtığınızda dosyaya itiraz ediyorlar. Bu nedenle alacağınız heleki fazlaysa bir İstanbula yolunuz düşerse Anadolu icra dairesinden takibi başlatın veyahut, istanbuldan bir avukata vekalet verip onun istanbul'dan açmasını sağlayın aksi taktirde dosyaya itiraz edecekleri aşikar sonra dosyanın istanbula gitmesi felan talep edeceksiniz iş uzayacak.
  • valla bende mağdurum. 200TL kaldı ödemiyor adamlar. mesajlara cevap yazmıyorlar artık. resmi bir şekilde dolandırıcılık yapıyorlar. milletin 1000-5000tl arası paralarının kaldığını okuyunca ucuz atlatmışım diyorum yinede. Bu adamları toplu bir şekilde nasıl şikayet edebiliriz? imza toplasak vs işe yarar mı acaba.. hadi bizi geçtim açık açık hala satış yapıyorlar ve milleti mağdur ediyorlar. bu kadar kolay mı milletin parasına el koymak. kolay kazanılmıyor bu paralar. şükür bize koymadı 100 200 tl ama bu parayı bekleyip evini geçindiren çocuğuna bez alan adamlar var, yazıktır günahtır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asymmetric -- 6 Aralık 2017; 16:12:56 >
  • Arkadaşlar lütfen bu tür videolara yorumunuzu atın. Bu adilerin ne halt olduğunu herkes bilsin. Ben zamanın da bu yöntem ile komisyon parasını dahi geri aldım. Arkadaşı tanımam fakat aynı durumu yaşadığım için çok iyi anlıyorum bu tür kişileri.
    https://youtu.be/eiowG1iQ5RE
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.