Şimdi Ara

Sanal Pos, 3D Secure Örnekleri Ve Entegrasyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar elinde Garanti, Finansbank, HSBC, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası Sanal Posları Olan yada entegrasyonu hakkında bilgisi olaran biri varsa yardımını veya yardımlarını bekleyiyorum.

• Sanal pos başvurusu yaptıktan sonra sana maille tüm dillerdeki örneklerini gönderiyorlar göndermedilerse, sanal posu aldığın bankadaki yönetim panelinde kesin örnekleri anlattıkları bir yer vardır. Ben sadece 4 banka ile çalıştım şimdiye kadar. Bonus, finans, akbank ve world bunlardan world dışındakiler aynı worldun yapısı daha farklı. Ne öğrenmek istiyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trual -- 14 Temmuz 2010; 17:39:19 >
  • Teşekkür ederim cevap için sorunu çözdüm.
  • Merak ettiğin veya takıldığın bir şey olursa bende yardımcı olabilirim.

Kolay gelsin...
  • Ben de coldfusion ile 3d secure işlemi yapacağım. Bana deneme yapmak için örnek kodlar ve sanal şifreler lazım. Sizlerde var mıydı?
  • Arkadaşlar bana AKBANK 3DPAY sanal pos entegrasyonu hakkında bilgi verebilecek olan var mı acaba??

Post yapısı ile kullanılmış çok karmaşık kredi kartı numarası güvenik no değişik yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.