Şimdi Ara

sanal modifiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.132
Cevap
0
Favori
806.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: volkan_kolay

vay be doğan baya büyükmüş ya 18 inçlik st jantları sanki doğanın altında kayboldu ama cidden güzel olmuş paylaşım için teşekkür ederim...ü

quote:

Orjinalden alıntı: legion90

Ben de hemen hemen 3 ay uğraştım bunula.İlk çalışmam. Doğan SLX kendi arabam..
     sanal modifiye

Spoilerı ayarlayamadım baya uğraştım onun üzerinde ancak o kadar oldu. 2. çalışmamı da bugün tamamladım. Biraz sonra ekleyeceğim.

• legion90 kardeş paylaşımların için çok teşekkürler...hatalara kafanı fazla yorma insan yaparken nedense göremiyor hataları şuan sayfanın üstüne çıkıpta kendiminkilere tekrar baktığımda bir sürü düzeltmem gereken, eksik kalmış, tamamlanmamış yer buluyorum...ama yawaş yawaş düzeliyo..
  • Ben de bitane yapmıştım bi süre önce onu ekliyim.. Canım sıkılmıştı o zman.. Bidaha da uğraşmadım başka araba ile..

sanal modifiye
  • bence uğraş güzel şeyler çıkarıyorsun..paylaşım için teşekkürler
  • buda benden dogan L paıntte yaptım ama kusra bakmayın
     sanal modifiye
  • Gülmekten yıkıldım doğrusu.
    quote:

Orjinalden alıntı: mecaoz1

buda benden dogan L paıntte yaptım ama kusra bakmayın
     sanal modifiye

• paint olmasına karşın güzel diyebilirim...ama fazla bi özelliği yok...photoshopda dene bakalım çok daha süper sonuçlar alacağından eminim
  • Bende 1aralar yapıyordum 2-3 sene oldu galiba , acemicede olsa ugraşmak zevk veriyordu.

sanal modifiye

Bu a3te de hatalar var ama ugraşmıyorum duzeltmek icin :D Arka latikte acı problemi var :) p.shopu yukleyince duzeltiim.

sanal modifiye

sanal modifiye

Buda 2. yada 3. calışmam , o kadar acemilige ragmen hoş olmuştu

sanal modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseaz -- 14 Mart 2007; 14:15:24 >

• güzel kardeş bi arada benim yaptıklarımı koyuyacam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..dEnZeL..

Bende 1aralar yapıyordum 2-3 sene oldu galiba , acemicede olsa ugraşmak zevk veriyordu.

sanal modifiye

Bu a3te de hatalar var ama ugraşmıyorum duzeltmek icin :D Arka latikte acı problemi var :) p.shopu yukleyince duzeltiim.

sanal modifiye

sanal modifiye

Buda 2. yada 3. calışmam , o kadar acemilige ragmen hoş olmuştu

sanal modifiye

/>

Hocam senin bu mazda mx5 sanatuning.com da yok muydu yaw. Çalışmalarını çok beğeniyorum bilg. da bile daha önce vardı bunlar..

• HAdi ya haberim yoktu :) daha once foru mtr deki yarışma icin yapmıştım ve 1. olmuştu :) Bu arada o s2000 di.
  • Buda 2. çalışmam sade oldu. Biraz daha oynicam üzerinde daha sonra.
     sanal modifiye

sanal modifiye

• quote:

Orjinalden alıntı: ..dEnZeL..

HAdi ya haberim yoktu :) daha once foru mtr deki yarışma icin yapmıştım ve 1. olmuştu :) Bu arada o s2000 di.

Pardon doğru ordaki s2000 di. Ben mx5 i bu forumdan aldım. daha önce koymuştun..
  • vay bea arkadaşlar içimizde ne cevherler varmışda haberimiz yokmuş...bu konunun hareklenmesine çok sevindim...paylaşımlara devam süpersiniz
  • Denzel hocam bu palio nun yan aynasını nerden buldun yaw. çok güzel bi ayrıntı.
  • Abi bilmiyorum ki 2-3sene oldu onu yapalı Taksi aynası gibi duruyor
  • legion arabanın rengini çok iyi seçmişsin bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: htrd

legion arabanın rengini çok iyi seçmişsin bence

teşekkür ederim htrd Turunculara karşı bi samimiyetim var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: legion90

quote:

Orjinalden alıntı: htrd

legion arabanın rengini çok iyi seçmişsin bence

teşekkür ederim htrd Turunculara karşı bi samimiyetim var.

umarım hep öyle kalır ayrıca ..dEnZeL.. arkadaşın paliosunda kullandığı ayna ve tamponların olduğu araç bende var istersen bi şekilde gönderebilir

• gerçekten güzel çalışmalar var emeğinize ellerinize sağlık çalışmalarınızın devamını dilerim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.