Şimdi Ara

sanal modifiye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.132
Cevap
0
Favori
806.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • modm guzel bir çalışma diğer arkadasarında guzel çalışmaları var emeğinize sağlık devamını bekliyoruz
    iyi çalışmalar
  • eski çalışmalar

sanal modifiye

sanal modifiye

sanal modifiye

sanal modifiye

sanal modifiye

sanal modifiye

keşke yine zamanım olsada yine yapsam bişiler
  • Güzel çalışmalar olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: legion90

Ben de hemen hemen 3 ay uğraştım bunula.İlk çalışmam. Doğan SLX kendi arabam..
     sanal modifiye

gercekdende fakmışsın arabayı :D
  • yeni bir tane daha ve herkesin de ellerine sağlık...

sanal modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ModM -- 9 Nisan 2007; 16:00:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ModM

htrd yorumların için teşekkür ederim. bu ikisi ilk çalışmalarım daha. o yüzden bu işte yeniyim öğreniyorum yavaş yavaş. dediklerinde haklısın sanırım. bir de bu var...

önceki
     sanal modifiye

sonraki
     sanal modifiye

ModM kardeş ilk önce anlayışın için teşekkür ederim. bazıları bu tür iyi niyetli eleştirileri hiç anlamıyorlar. adama yanlışını söylüyoruz 'hurraaa vay anam sen nası öle dersin..beğenmiyosan yazma fln' e güzel kardeşim beğenmedim demedim ki daha iyilerini yapabilmen için sana önerilerde bulundum, eksiklerini söyledim. sözüm meclisten dışarı tabiki!

ilkine göre daha iyi bir çalışma olmuş. ama bundada 1-2 eksiğini söylemek istiyorum :)
    1- sunroof kötü durmuş. bence üzerinde biraz daha çalış. o renkte olmamalı
    2- jantların arkasını doldur bence. kırmızı, mavi tercihine göre disk fln yap

azmin, anlayışın, becerin ve paylaşımın için tekrar teşekkür ederim. kolay gelsin

ne olursa olsun eklemeye devam et bence
  • iki konudada haklısın ya hakikaten sunroof benim de içime sinmemişti sonradan jantlara da çözüm buldum. bi yerden disk buldum onu yerleştirdim ama bu araca değil. hem fikirler benim için önemli gerçeken çünkü göremediğim ya da ikilme düştüğüm konularda yardımcı oluyor. yorumların için teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mecaoz1

buda benden dogan L paıntte yaptım ama kusra bakmayın
     sanal modifiye

On Tekerde Lastık Boyamayı Unutmusun Galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CixSKY -- 10 Nisan 2007; 17:51:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: musketeer250

quote:

Orjinalden alıntı: legion90

Ben de hemen hemen 3 ay uğraştım bunula.İlk çalışmam. Doğan SLX kendi arabam..
     sanal modifiye

gercekdende fakmışsın arabayı :D

Güzel yorum yapmışsın..
  • buyrun arkadaşlar bu yeni uğraşlarımdan biri...

sanal modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ModM -- 13 Nisan 2007; 16:55:00 >
  • bu da golf
     sanal modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ModM -- 13 Nisan 2007; 16:55:19 >
  • ModM ilk çalışman temiz olmuş.Ama yan çıtayıda kaldırsaydın daha iyi olurdu.
    İkinci çalışmanda ise cantlar oturmamış, carbon kaputtu ise biraz daha şeffaf yapmalıydın(opacity'yi azaltmalıydın), aynı şekilde ön panjur veya intercoolera da aynı işlemi yapmalı ve biraz da gölge vermelisin.

Çalışmalar güzel devamını getir
  • quote:

Orjinalden alıntı: rb.atasoy

ModM ilk çalışman temiz olmuş.Ama yan çıtayıda kaldırsaydın daha iyi olurdu.
    İkinci çalışmanda ise cantlar oturmamış, carbon kaputtu ise biraz daha şeffaf yapmalıydın(opacity'yi azaltmalıydın), aynı şekilde ön panjur veya intercoolera da aynı işlemi yapmalı ve biraz da gölge vermelisin.

Çalışmalar güzel devamını getir

yorumların için teşekkür ederim. gerçekten dediklerine baktım da haklısın. ama yaparken insanın gözüne güzel görünüyor bazen hataları göremeyebiliyor. ama galiba yavaş yavaş gelişme var bende inşallah daha iyilerini de getirebilirim.
  • bu çalışmaları yapabileceğim bir program önerebilirmisiniz

programı indirebileceğim bir link rica etsem pm den yollarımısınız
  • photshop biliyorsan photoshop ta yapabilirsin. bi de galiba photoshop tarzı bi program daha vardı eğer yanılmıyorsam adı da Paint Shop Pro idi. ama herhangi bir link bilmiyorum malesef.
  • Modem dobloda gerçekten arabaya değişik bir hava katmışsın..tebrikler.. ama rb.atasoy 'un da dediği gibi yan barı da kaldırsaymışsın yada onun yerine başka bir şeyler kullansaymışsın -hava girişleri gibi- daha ayrı bir güzel olurdu çalışman...

gelelim golf'a. bence doblonun yanında bu bi hiç kızma ama öle..böle bi yapaylık var doblo kadar iyi değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: htrd

Modem dobloda gerçekten arabaya değişik bir hava katmışsın..tebrikler.. ama rb.atasoy 'un da dediği gibi yan barı da kaldırsaymışsın yada onun yerine başka bir şeyler kullansaymışsın -hava girişleri gibi- daha ayrı bir güzel olurdu çalışman...

gelelim golf'a. bence doblonun yanında bu bi hiç kızma ama öle..böle bi yapaylık var doblo kadar iyi değil

dobloda daha sonra yan çıtaları kaldırmayı denedim ama benim pek hoşuma gitmedi ama dediğiniz gibi de olabilir. ama bi de şu var, yani benim düşüncem orjinalden fazla kaçmadan değişik bi hava vermekti yani sadeliği kaçırmadan ama dikkat çekici bişey olması için çalıştım ve olmuş galiba. ayrıca yorumlarınız için teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mecaoz1

buda benden dogan L paıntte yaptım ama kusra bakmayın
     sanal modifiye

napiyon oglumsen napiyon hahahaaaa sııııııııııııııııııııı sıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı sııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı hahaha

daha ne kadar gülecem yawww ay ölüyom muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahaaaaaa
  • ModM bana Doblo nun jantlarını yollayabilir misin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ModM

quote:

Orjinalden alıntı: htrd

Modem dobloda gerçekten arabaya değişik bir hava katmışsın..tebrikler.. ama rb.atasoy 'un da dediği gibi yan barı da kaldırsaymışsın yada onun yerine başka bir şeyler kullansaymışsın -hava girişleri gibi- daha ayrı bir güzel olurdu çalışman...

dobloda daha sonra yan çıtaları kaldırmayı denedim ama benim pek hoşuma gitmedi ama dediğiniz gibi de olabilir. ama bi de şu var, yani benim düşüncem orjinalden fazla kaçmadan değişik bi hava vermekti yani sadeliği kaçırmadan ama dikkat çekici bişey olması için çalıştım ve olmuş galiba. ayrıca yorumlarınız için teşekkürler.

hmmm..anladım ozaman başarılı olmuşsun sorun yok
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.