Şimdi Ara

Sanal İstanbulkart e-Ticaret Harcamalarına %20 İade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
34
Favori
16.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.istanbulkart.istanbul/campaignsDetail?id=59704

Sanal İstanbulkart ile E-ticaret alışverişlerinde %20 nakit iade edilecektir.

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 16.09.2024-16.10.2024

Sanal İstanbulkart ile E-Ticaret Sitelerinde Alışveriş Zamanı!
    Sanal İstanbulkart ile E-Ticaret Sitelerinde Alışveriş Zamanı!
    Sanal İstanbulkart ile E-ticaret alışverişlerinde %20 nakit iade edilecektir.

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 16.09.2024-16.10.2024

Kampanya Koşulları
    • Sanal İstanbulkart ile tüm e-ticaret sitelerinde yapacağın alışverişlerinde %20 nakit iade edilecektir.
    • Kazanılan ödül başarılı işlemden 15 gün sonra dijital hesaba yatırılacaktır.
    • Kampanya süresince bir kullanıcı en fazla 200 TL ödüllenebilir.
    • İptal/iade olan işlemlerden ödül kazanılamamaktadır.
    • Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
    • İptal/iade süreçleri için alışveriş yapılan ilgili e-ticaret firması ile görüşülmelidir.
    • Kampanyaya e-para uygulamalarından yapılan TL yüklemeleri dahil değildir.
    • Kampanyaya abonman yüklemeleri dahil değildir.
    • Kampanyadan faydalanabilmek için kampanyaya katılmadan önce İstanbulkart’ın açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gereklidir.
    • Açık rıza ve ticari elektronik ileti izinleri İstanbulkart Mobil’den ya dahttps://bireysel.istanbulkart.istanbul adresindeki profil sayfasından düzenlenebilir.
    • Ödüllendirme bilgisi İstanbulkart Mobil kullanıcılarına push bildirimi ya da SMS olarak yapılacaktır.
    • Sistemsel gecikmelerden kaynaklı ödül TL yüklemelerinde oluşabilecek aksaklıklarda BELBİM müşteri memnuniyeti kapsamında TL ödül yüklemesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.
    • BELBİM kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• böyle şeyler yapıp otobüs rotalarını saçma sapan şekilde kesiyorlar, vapuru otobüsten pahalı yapıyorlar. saçma sapan garip garip işler peşinde belediye

Nays ile istanbul kart yüklemesine %20 iade var, onu da değerlendirirsiniz

Aşağıdaki maddeyi unutmayın yoksa avucunuzu yalarsınız

Kampanyadan faydalanabilmek için kampanyaya katılmadan önce İstanbulkart’ın açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gereklidir.

• böyle şeyler yapıp otobüs rotalarını saçma sapan şekilde kesiyorlar, vapuru otobüsten pahalı yapıyorlar. saçma sapan garip garip işler peşinde belediye

Nays ile istanbul kart yüklemesine %20 iade var, onu da değerlendirirsiniz

Aşağıdaki maddeyi unutmayın yoksa avucunuzu yalarsınız

Kampanyadan faydalanabilmek için kampanyaya katılmadan önce İstanbulkart’ın açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gereklidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 17 Eylül 2024; 14:14:14 >
  • Kazanılan ödül başarılı işlemden 15 gün sonra dijital hesaba yatırılacaktır. 15 gün çok ama olsun değerlendirilebilir.

• victoribarbo kullanıcısına yanıt

Hocam nays e-para platformu olarak geçmiyor mu?

• ozgurgungor3 kullanıcısına yanıt

naystan istanbulkarta yüklerken %20 nakit iade alacaksınız, sonra o yüklediğinizi harcarken de ist karttan %20 iade alacaksınız. bu karta istanbulkarttan para yükleniyordur herhalde

• ozgurgungor3 kullanıcısına yanıt
    Adam sana naysta harca demedi ki , nays ile İstanbul kartına bakiye yüklersen %20 iade de orda geliyor en fazla 100 tl .
  • Eldezenfektani E kullanıcısına yanıt

• Kampanyaya e-para uygulamalarından yapılan TL yüklemeleri dahil değildir.

Bu şekilde yazıyor yukarıdaki koşullarda.

Nays'a para yüklemenin e-ticaret harcaması sayılmayacağını koşullarda yazmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.

Nays'ta başka bir şekilde istanbulkart ile nasıl bir harcama yapılabiliyor bilmiyorum ben.

Bu nedenle böyle bir çıkarsamada bulundum.

Onun kastetildiğini düşünmemiştim aslında ama alttaki arkadaş da öyle olduğunu düşünüyor anladığım kadarıyla.

• Paycellden de istanbulkart faturama yansıtla 20tl ve puanla kuponlar alınabilir
  • ist karta para yükledim para geçmedi karta uğraşıyorum şimdi

• İstanbul kart uygulaması hesap bilgilerini girerken girilen ekran sürekli git-gel yapıyor. Herkeste bu şekilde mi bilmiyorum. Dijital hesaba yüklediğimiz bakiyeyi sanal karta nasıl atıyoruz acaba? Sanal karta direk bakiye yükleyemedim.
  • Sahap08 S kullanıcısına yanıt
    Dijital hesaba yüklediğin para sanal karta aynen harcama limiti olarak yansır zaten. 10 tl yükle sanal kartta harcama limiti 10tl olur
    Onaylı hesaplarda kartlar arası transfer yapılıyor sadece.
  • alışveriş yaptık ama iade gelecek mi belli değil 15 gün sonra belli olacak artık
  • nays içinden istkarta 500 tl yüklerseniz 100tl geliyor.

istkart uygulamasından nays kart no ile 1000 tl yüklerseniz 100tl geliyor.

istkart ile 1000 tl int harcama yaparsanız 200tl geliyor.

Tişikkirlir Ekrem Başkan. 

• KimYon_Reyiz kullanıcısına yanıt

İstanbulkart uygulamasında "QR ile öde" diye bir yer var. QR ile ödeme sadece ulaşımda mı kullanılıyor yoksa mesela market alışverişinde de kullanılabilir mi?

• İstanbulkarta yükledikleri parayı nerde ve nasıl harcayacağız İstanbul dışındakiler , mesele bu bence

Edit: nays yüzde 20 yüklemesi,sanal İstanbulkart içinde geçerli midir?

Edit2: cihazı değiştirmedim halbuki..
    Sanal İstanbulkart e-Ticaret Harcamalarına %20 İade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 18 Eylül 2024; 7:19:7 >

• Sanal migros sayar mı acaba? yoksa e-ticaret sitelerinden mi bahsediyor.

• KimYon_Reyiz kullanıcısına yanıt

E para uygulamalarından yükleme geçerli değildir diyor Nays ile yükleme yaparsak geçerli olurmu ki ?

E ticaret sitesi kitapyurdu gibi kitap satan yerler sayılırmı acaba ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.