Şimdi Ara

SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜKLERİ İNCELEME MERKEZİ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
42
Favori
45.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayır gearbest.com dan aldım da, bendeki kullanım kılavuzu zaten çince oldugundan anlamadım hiçbişey:)

peki siz gözlükte 3d sbs film izlerken ileri geri sardırmayı denediniz mi ve denediyseniz hangi programlarla film izlediniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoRLd_WaR 2

Sanal gerçeklik teklonojisini deneyimlemek için Google Cardboard v2 satın aldım.Telefonunum galaxy s4 fakat uygulamaları çalıştırdığımda piksellerden yazıları bile okuyamıyorum.Berbat bir görüntü kalitesi var marketteki çoğu uygulamayı denedim hepsi aynı.Daha sonra youtubeden 360 videoları 1080p çalıştırdım.Fakat aynı bulanıklık devam ediyor.İşin açıkçası hiç bu kadar berabet bir görüntü kalitesi beklemiyordum.Hayal ettiğim şeyle elimdekinin alakası bile yoktu.İşin açıkçası ben AVMlerdeki '' 12D'' ye benzer adete kendimizi görüntünün içerisinde hissedeceğimz bir deneyim bekliyordum fakat alakası yok.Belkide gözlüğün ve telefonun dandikliğinden bu kadar berbat görüntü vardı ama ne bileyim hiç beklediğim gib bir şey değildi.Belki bu teklonoji zamanla ilerler ve bize daha net görüntüler vererek daha gerçekçi bir his yaşatır.

Dostum telefonun ve cardboarddan dolayı hıssı alamadın. Samsung Gear VR ile o hissi maximuma çıkartabilirsin. tabiki piksel gözükmeyen yüzde yüz bir görüntü alamıcaksın yine ama o kadar seni rahatsız edici bir görüntüde almıcaksın emin olabilirsin.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ucuz Çin Malı Gamepad İnceleme Videosu

İyi Seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaperVR -- 20 Haziran 2016; 20:14:17 >

• Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar bobovr z4 siparişi verdim aliexpressten genelde en erken 15 günde geldiği söyleniyor ama kargo takibinde cihazın Türkiye'ye uçakla yola çıktığı görünüyor ilk alışverişim olduğu için anlayamadım bu vaktinden erkenmi gelecek demek yoksa yine 15 20 günü bulurmu gelmesi
    Bu mesaja eklenen görseller:

SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜKLERİ İNCELEME MERKEZİ SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜKLERİ İNCELEME MERKEZİ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dr_mtd kullanıcısına yanıt
    Türkiyeye erken girer ama gümrük aşaması uzun sürer, yine 20 günü bulur
  • Samsung Gear VR ile çoçukluğumuza geri dönüp atari salonuna gidiyoruz.

İyi Seyirler.
  • Aliexpressden sipariş verdiğim BoboVR Z4 2 haftada elime ulaştı. Çok güzel bir deneyim. Tek ufak bir sorun pixellerin görünmesi ama telefon takılanlarda bu sorun var hep. Onun için Oculus Rift tarzı almak lazım 600 dolar paraya kıyıp. Şimdi Gamepadi bekliyorum oyun oynamak için. Bir kaç 360 derece video izledim özellikle bir kaç gerilim videosu vardı sanki odadaymışsın gibi gerçekten irkiliyor insan. Yalnız telefon baya ısınıyor havada sıcak zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Blood -- 21 Haziran 2016; 21:05:00 >
  • Bobo vr z4 elimde bulunmaktadır ilgilenen arkadaşlar osman_kilic@outlook.com.tr adresinden mail ile ulaşabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar,

Elimde VR-BOX 2.0 + Joistick var, sıfır hiç kullanmadım. İlgilenen olursa 50 TL ye vereceğim.  SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜKLERİ İNCELEME MERKEZİ
  • Gear VR ile Korkmaya Hazır mısınız ?

İyi Seyirler
  • tanrianubis kullanıcısına yanıt
    bu sorunun cevabını bulabildinizmi ???
  • HeroBound First Steps de Final

İyi Seyirler
  • machiner. kullanıcısına yanıt
    hayır istedigim gibi calısmıyor. mesela hareket düğmesi ileri geri sardırma yapar diye planlıyordum ama olmuyor. sadece mouse gibi kullanabiliyorum. ekranda bir ok onu saga sola cekerek ileri geri sardırabiliyorum.
  • CardBoard Roller Coaster Deneyimi

İyi Seyirler
  • Kötü niyetli Robotları Patlatmaya hazır mıyız ?

İyi Seyirler.
  • merhaba riftcat kurdum oturum açtım oyun yükledim fakat çalıştırdığımda GPU encoder wasnt found on this computer diyor. Sanırım AMD HD5850 desteklemiyor. Dimi?
  • VR PARK marka sanal gerçeklik gözlüğü incelemesiyle tekrar karşınızdayız...İyi seyirler.

• DaRK BLooD kullanıcısına yanıt
    Evet ekran kartı yetersiz kalıyor..Minimum sistem özellikleri yazıyır.
  • selam bende asus zenfone 6 var 720p ekran 240 ppi sizce sanal gozluk alsam randimanli kullanabilurmiyim birde fiyat performans urunu tavsiye edermisin
  • cok eylenceli olacaktır
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.