Şimdi Ara

Sanal gerçeklik gözlüğü tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Half life alyx için sanal gerçeklik gözlüğü almayı düşünüyorum ama konuya çok yabancı olduğum için tavsiye almak için başlığı açtım. Piyasada gördüğüm kadarıyla htc vive ve oculus riftçok yaygın. Daha önce ismini duymadığım pek çok markada ortada dolanıyor. Şimdi birkaç sorum olacak. Birincisi fiyatlar arasında ciddi farklar oluyor kaliteli olan sanal gerçeklik gözlüğünün diğerlerine nazaran ne artıları oluyor. Bu işi en ucuz yollu nasıl halledebilirim hangi marka modelleri önerirsiniz.

• Windows mixed reality seyleri genelde uygun oluyor. Bende samsung odyssey var. Bütçeniz varsa bu çözünürlük verebilen bir seti mutlaka bu oyun için alin derim. Monitor yalan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

Windows mixed reality seyleri genelde uygun oluyor. Bende samsung odyssey var. Bütçeniz varsa bu çözünürlük verebilen bir seti mutlaka bu oyun için alin derim. Monitor yalan.
    Ne kadara aldınız hocam. Türkiyede normal satışları olmadığı için acayip fiyat farklılıkları var ürünlerin. Piyasa fiyatı denilen bir kavram yok ürünlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: canavarcafer

Ne kadara aldınız hocam. Türkiyede normal satışları olmadığı için acayip fiyat farklılıkları var ürünlerin. Piyasa fiyatı denilen bir kavram yok ürünlerde

Alıntıları Göster
    Abd'den aldım, 500$ filandı çıktığı zaman aldım. Tr'de satışı var gördüğüme göre paralel.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.