Şimdi Ara

Sanal Çadır 2017 (KAPANDI) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
23
Favori
76.028
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay arkadaş vip olmadan alınmıyormuymuş
  • Al bi snickers ye kullanıcısına yanıt
    'alacağım bi tane ayakkabı ' değil bir tane olacak.türkçeyi öğren lütfen...sanırım öğrencilik lise devam...zaten espriydi büyütecek bir durum değil...
  • mirulusoy M kullanıcısına yanıt
    Şimdi o da sana
    "değil bir tane olacak.türkçeyi öğren lütfen" yazdığın yanlışı düzeltip

"değil bir tane olacak. Türkçeyi öğren lütfen" olmalı derse:)

Yapmayın böyle şeyler, kırmayın birbirinizi.
    Forum burası illa ki yazım kurallarına düzgün riayet edilmeyecek.
  • Para biriktirdiğim under armour sweat bide ayakkabı var eğer indirimde olursa yardımcı olabilecek biri olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha iyi bir logo kullanılabilirdi. logodan nekadar kaliteli bir iş çıkartılacağı anlaşılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonluck -- 6 Eylül 2017; 15:32:20 >
  • vip olayı tamamen saçmalık, iyi gelir getiren müşteriye ayrıcalık tanıyacaklarsa hediye çeki versinler.
  • vip lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

vip olayı tamamen saçmalık, iyi gelir getiren müşteriye ayrıcalık tanıyacaklarsa hediye çeki versinler.

otomobil fuarı gibi düşün ilk gün vip sonra diğerleri
  • Vipler kac gün at koşturuyordu cadırda ?

• vip üyelik gönderecek için pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umgaca -- 6 Eylül 2017; 17:2:46 >
  • 500 tl civarı bütçem var? üyeliğini kullandırabilecek varmıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mirulusoy M kullanıcısına yanıt
    bir yerine bi' kısaltması gençler arasında internet ortamında çokça kullanılır.büyütülecek bir durum değil. lise de değil bu arada iyi bir üniversitede tıp okuyorum. yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bu böyle devam eder. öğrenci adamı kınarken kendinizin çadırda indirim kovaladığını unutarak yazmıştınız. burada benim gibi birkaç kişi de düşüncenizin yanlış olduğunu size belirtti sanıyorum. öğrenci demek 80 liraya ayakkabı alıp her sene yenilemek değil bazen 3 katına alıp yıllarca giymektir. ucuzunu alacak kadar zengin değilim lafı vardır bilirsiniz. iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al bi snickers ye -- 6 Eylül 2017; 17:2:12 >
  • Vipi boşverin indirim yapın.
  • Bu sene vip olmak için bütün alışverişleri benim hesaptan yapın seneye herkese kullandırıyım

• VIP üyeliğini paylaşmak isteyen arkadaş varsa sağlam bir alışveriş yapmayı düşünüyorum.
  • VIP bir uye iletisime gecerse bende alisveris yapmak isterim.

• 2 çift ayakkabı bir de bütçeme uygun kışlık mont bulabilirsem almak istiyorum. VIP hesabı olan arkadaşların yardımını bekliyorum.
  • VIP üyeliği olup bu gece çok geç olmadan kullandırabilecek varsa mesajlarınızı bekliyorum.
  • Beyler varsa bi vip üyelik hesabınızı alabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MetehunD kullanıcısına yanıt
    Hocam vip uyelik gonderebilirmisiniz?

Iyi gunler

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.