Şimdi Ara

Sanal Çadır 2017 (KAPANDI) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
23
Favori
76.028
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Stoklar yenilendi mesajı geldi ama timsahta yeni birsey görmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanalçadır.com şikayetim
    Merhabalar ben Eren Perakende Satış Ve Mağazacılık a. ş. Nin sanalçadır.com mağazasından online olarak çadır 9/9/2018 günü saat 20:00'da açıldı ben 20:35'de 406.99 TL'lik bir ayakkabı siparişi geçtim ve yazıldığı gibi 7-10 iş günü içerisinde kargoda dedikleri için bekledim. 19/9/2018 günü aradığımda ürünün hala kargolanmadığını üründe bir sorun olduğunu stokta istediğim gibi bir ürün olup olmadığına baktıklarını yoksa para iadesi olacağını söylediler bende bunun üzerine ben satışa çıktıktan 35dk sonra sipariş vermeme rağmen nasıl böyle bir şey olduğunu neden daha önce bilgi vermediklerini sordum yanıt çok işleri varmış yoğunlarmış! Benden ayın 9 unda parayı almayı biliyorlar o zaman para iademin acilen yapılmasını istiyorum dedim bu hafta içerisinde iadenin yapılacağını söylediler cuma oldu hala ödemediler cumartesi oldu gene aradım dedim bakın boşuna tüketici hakem heyetini meşgul ettirmeyin bana bu kadar zamandır parama el koyuyorsunuz yoğunuz yoğunuz diyorsunuz ben okudum sizin iade koşullarınızı orada eğer siz ürünü bize göndermiş seniz bize ürün geldiğinde size o bize gelen ürünün geri yollanması uzun sürebileceği nedeniyle para iadesinin uzayabileceği belirtmişsiniz bana ürünü yollamadınız üstelik hala 9 undan beri param sizde pazartesi öğlene kadar hesabıma yatsın dedim kapattım. 2 dakika içerisinde geri aradılar bu arada ben çarşamba gününden sonraki her gün aradım her aramamda işlemi hızlandıracaklarını belirttiler aynı olayı çarşamba perşembe ve cuma günü de demişlerdi. Bu sefer kesin olarak ödeneceğini bankanın da 3 iş günü içerisinde parayı yatıracağını söylediler dedim olmaz böyle iş ben çarşamba günü demiştim üzerinden 3 iş günü zaten geçti daha bekleyemem hiç yardımcı olmuyorsunuz dedim. Telefonu kapattım ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum. Bunlar benim yaşadıklarım bana çektirdiler siz çekmeyin diye yazıyorum iyi günler

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.