Şimdi Ara

SAN-TEK STT40RF Kablosuz Programlanabilir Oda Termostatı Hakkında Yorumlar - Kullananlar (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
101
Favori
39.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zorla satmiyorum Inanmayan gelir gorur alir diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi figu -- 9 Ocak 2019; 15:49:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana inanmak yada inanmamak meselemiz tartışmamızın konusu değil ki! Ben dedim ki illa kendin bir ürün tasarlamışsan açarsın bir konu tanıtımını yaparsın. Burada yıllardır konuşup tartıştığımız SAN-TEK konusunda senin birden hortlaman komik oldu.

Aynısı diye iddia etmen apayrı birşey zaten. Paylaştın bir resim önündeki markayı karalamışsın, sonra kaldırdın resmi. Geçmiş mesajlarında sanki santek alcak gibi insanları galeyana getirip hadi kampanya yapılsın diye yazmışsın bugün Hasan hoca alıntılayınca onu düzenlemişsin. Burda mesaj yazıp peşine düzenlemişsin net ol ki insanlarda kaliteni anlasın.

Aynısı diyip insanları yanıltma, de ki arkadaş bende kendimce bir üretim içerisindeyim ve oda termostatı özelliklerini taşıyor. Aynısı ne alaka, alıp iç yazılımını mı kopyaladın? ki yazılımcıymışsın bunun mümkün olmayacağını benden iyi bilirsin.

Yalandan zorla satmıyorum kimsenin emeğinde gözüm yok triplerini de bırak. Sen cihazının peşinden koşma bırak yaptın bir cihaz insanlar senin peşinden koşsun almak için!

Daha da konuyu uzatıp sana prim vermem benden sana cevap yok bir daha!

• 15 adet satildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi figu -- 9 Ocak 2019; 17:34:2 >
  • figu F kullanıcısına yanıt
    Görmek yetmez denemek kullanmak gerekir o zaman anlaşılır aynısı olmadığı.

Taklitler asıllarını yaşatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myctapha -- 9 Ocak 2019; 16:25:31 >
  • Son 2 adet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi figu -- 9 Ocak 2019; 17:34:57 >
    Hadi kardeşim sen kendi yoluna biz kendi yolumuza.
    Allah yolunu açık etsin.
  • Yok ben burdayim

300 tl satista arkadaşlar gonul rahatligiyla fatura ve garantili daha ne diyeyim

Buradasın da yanlış yerdesin.
    Burası SAN-TEK kullanıcı yorum sayfası.
    Satış sayfası değil.
    Kendine bir sayfa aç kutu açılımı yap.
    Özelliklerini tanıt.

Honeywell sayfası var siemens sayfası var netatmo sayfası var, cosa sayfası var
    Anlatabildim mi?

Yapıştın buraya mahvettin güzelim konuyu.
    Ama sen bunu da anlamayacaksın.
    Adım gibi eminim.
  • Son 1 adet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi figu -- 9 Ocak 2019; 17:36:2 >
    Demiştim

Daha sana cevap yok. Kendi kendine oyna burada.
  • Ben daha ne diyim ki ben yazdiklarimi senin yazdiklarini okuyanlar birak ozgur hür iradesini kulllansin karar versin

• bahsedilen ürünü tanımıyor kimse konusu yok adı sanı yok resmi yok eklendi kaldırıldı vs. vs..

Bahsedilen 300 liralık ürün benim gözümde 30 liralık w1209 elektronik kartla eşit.

Neden 300tl adı sanı belli olmayan bir cihaza versin ki insanlar 30tl verip w1209 alır aynı işi görür ve kalan 270tl doğalgaza ödenir.... Mantığıyla senin yukarıda yazdıkların aynı

Zoruna gitmesin bu yazdıklarını git yabancı termostat forumlarına yaz. İşte bizim insanımız maalesef böyle kendi kendini çekemez emeğinde gözü kalır ve ülkece gelişemeyiz. Yerli üretimi üreten desteklemez çamur atarsa son kullanıcı ne yapsın!

Meyve veren ağaç taşlanır

• Herkese hayirli forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi figu -- 9 Ocak 2019; 17:30:30 >
  • hasanemmii kullanıcısına yanıt
    ben o kasanın tipini zaten senelerdir görüyom zaten amötör elle yapan kişilerin kullandığı kasa senelerdir forumdada var...
    yok satan sirus teknoloji diye firma yani merdüven altı filan değil...
    http://www.siriusteknoloji.com.tr/kt-170-kablosuz-oda-termostati.aspx
    http://www.siriusteknoloji.com.tr/assets/base/img/content/products/Sirius%20KT-170_KULLANMA_KILAVUZ.pdf
    n11 dede satılıyordu bir ara...170-200 tl satıyordu...yorumları olumluydu genelde...
    içine lion pil koyup kullanışlı yapmışlar bence, pil adaptör derdi yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Ocak 2019; 17:51:50 >

• Konu dagildi santek satis sayfasi dogru degil haklisin cekiliyorum baska sayfada satisa sunulcak

• quote:

Orijinalden alıntı: figu

Konu dagildi santek satis sayfasi dogru degil haklisin cekiliyorum baska sayfada satisa sunulcak

sirus teknoloji firmasının ürünün aynısı bu hatta kendisi niye markayı cizdiyseniz ilginç ondanmı aldınız....veya firmadanmısnız...
    ayrıca bir buçuk ay once 200 e satıyordu firma...
    yada firmadan stokladınız karla okutıyım dediniz hehralde
    düşünen arkadaşlar firmayı arayın daha düşük fiyat alacağınız kesin ama anladığım kadarıyla firma şu an üretimini durdurmuş gibi çünkü n11 den de kalkmış satışı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Ocak 2019; 18:4:43 >

• Bunda üretim durmus piyasadaki kalan urun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi figu -- 9 Ocak 2019; 18:11:40 >
  • Heralde sana yaptırmışlar yazılımını ve ürün patladı seninde firmada alacağın kaldı ve alacak karşılığı verdiler cihazları sana Sende burda okuturum diye girip konunun içine çiçek ektin!

Neyse ki sattın hızlıca önceki mesajlarda elinde bişey kalmadı ve paranı kurtardın sevindim senin adına
  • GokhanTR kullanıcısına yanıt
    stoklamış firmanın ürününü şahıs olarak karla satıyor işte....
    n11 linkinide veriyim merakeden için....https://urun.n11.com/termostat/programlanabilir-kablosuz-oda-termostati-P238585816
    hatta tekrar stoğa girmiş isteyen alabilir ara sıra giriyor elle yaptıkları için herhalde...
    deneme yanılma yapmak isteyen alabilir ucuzundan ben sorudğumda firmaya 14 gün iade edebilirisniz demişti..
    firma çok ilgili oyle sakat bir yer değil daha oncede görüştüm bizimkiler asla sokmam o tipsiz kasayı eve diyince almaktan vazgeçtim bizim ev ot siz daha mutlu mesut...
    bir tek öğrenme modu yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Ocak 2019; 18:34:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ben o kasanın tipini zaten senelerdir görüyom zaten amötör elle yapan kişilerin kullandığı kasa senelerdir forumdada var...
    yok satan sirus teknoloji diye firma yani merdüven altı filan değil...
    http://www.siriusteknoloji.com.tr/kt-170-kablosuz-oda-termostati.aspx
    http://www.siriusteknoloji.com.tr/assets/base/img/content/products/Sirius%20KT-170_KULLANMA_KILAVUZ.pdf
    n11 dede satılıyordu bir ara...170-200 tl satıyordu...yorumları olumluydu genelde...
    içine lion pil koyup kullanışlı yapmışlar bence, pil adaptör derdi yok...
    kerimcem sayesinde kullanım kılavuzunu okumak nasip oldu.
    Standart bir ot den daha az özellikte.

*Her gün için program yapma şansın yok. Tek bir programı tüm hafta boyunca kullanmak zorundasın.
    *Kalibrasyon yok.
    *Tatil sıcaklığı ayarı yok sabit 7 derece koymuşlar. Dönüşte ev nasıl ısınacaksa.
    *Geçici sıcaklık öteleme yok.
    *Havalandırma yok.
    *Tahmini tüketim yok
    *Kombi yanma süresi yok.
    *Ot üzerinden kombiyi kapatmak yok.
    *Tuş kilidi yok
    *Program kopyalama zaten yok. Çünkü 3 dilimlik tek program var.
    *Ekran ışık ayarı yok.
    *Sinyal testi yok
    *Pil biterse veya haberleşme sekteye uğrarsa alıcının nasıl davranacağı meçhul. Kombi yanık mı, yoksa sönük mü kalacak.
    *Öğrenme modunu zaten beklemiyordum.

TÜm bunlar yokken adam kalkmış birebir aynı ürün sadece markası farklı diyor.
    Pes diyorum.
    Sağol kerimcem.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.