Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merakıma yenildim ve az evvel aldım ben bu cihazı. Koşturmacadan kutuyu bile açamadım henüz. Zaten teknosalarda da oldukça az kalmış. Akşama kurcalamaya başlarım akabinde merak ettiklerinizi cevaplarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

Merakıma yenildim ve az evvel aldım ben bu cihazı. Koşturmacadan kutuyu bile açamadım henüz. Zaten teknosalarda da oldukça az kalmış. Akşama kurcalamaya başlarım akabinde merak ettiklerinizi cevaplarım

merakla bekliyoruz.
    bir de kutu içeriğini yazarsanız sevinirim.
    fotolar da olursa tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

Merakıma yenildim ve az evvel aldım ben bu cihazı. Koşturmacadan kutuyu bile açamadım henüz. Zaten teknosalarda da oldukça az kalmış. Akşama kurcalamaya başlarım akabinde merak ettiklerinizi cevaplarım

Hayırlı olsun F/P oranı en iyi telefonlardan biri o.
  • Hayırlı olsun. İncelemeni merakla bekliyorum.
  • corby pro (b5310) mu ?
    monte mi?
    yoksa wave 525 mi sizce ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: severemre123

corby pro (b5310) mu ?
    monte mi?
    yoksa wave 525 mi sizce ??

Bu üçü arasında kalsam tabiki de wave 525'i seçerim.
  • ben üçü arasında kaldım çünkü fiyatları ve özellkleri hemen hemen aynı.ama wave nin bada os işletim sistemi olması korkutyo.
  • quote:

ben üçü arasında kaldım çünkü fiyatları ve özellkleri hemen hemen aynı.ama wave nin bada os işletim sistemi olması korkutyo.

Ama diğer ikisine göre asıl artısı zaten işletim sisteminin oluşu.
  • işletim sistemi daha çok yeni uygulama bulma sıkıntısı olmazmı ?
  • Tabiki yeni olduğu için uygulama sıkıntısı çekebilirsin ancak diğer telefonlara hangi uygulamaları yükleyebilceksin? Zaten onlarda çalışan wave 525'de de çalışacak artı olarak işletim sisteminin nimetlerinden de faydalanmış olacaksın. Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar.
  • haklsın aslnda ama bide wave kapastif ekran oldugu için sıkıntı çekeblrim .gitar çaldgm için telefona tırnakla dokunmam lazm yani rezitif bi ekran olması lazm bide corbynin klavyesi çok çekici :D
  • O zaman bütçeni biraz zorlayabilirsen LG gt540 al derim.
  • o da iyi andorid işlemci var ama samsung almayı düşnüyorm
  • Kutu ile gelenler nelerdir ?
    hafıza kartı, kulaklık, kılıf, cd

bunlar mı ?
  • 3,5mm jack girşi var demi wave 525 de ??
  • Uygun bir kılıf ve sticker illa ki bulunur diye düşünüyorum. İnternet performansını test ettiğin an nasıl olduğunu yazarsan sevinirim. Multi-touch özelliği kullanışlı mı? İnternet sitelerini dolaşma hızı yeterli mi? Çekim güçü nasıl vs. Bunları test edip söyleyebilirsen harika olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicofgs

Uygun bir kılıf ve sticker illa ki bulunur diye düşünüyorum. İnternet performansını test ettiğin an nasıl olduğunu yazarsan sevinirim. Multi-touch özelliği kullanışlı mı? İnternet sitelerini dolaşma hızı yeterli mi? Çekim güçü nasıl vs. Bunları test edip söyleyebilirsen harika olacak.

aynen
  • Elimden geldiğince mini de olsa bu sorulara cevap verebilecek 3-4 fotoğraflı bir inceleme yapacağım.
  • beyler wave 533 ün fiyatını bilen varmı ?
  • quote:

beyler wave 533 ün fiyatını bilen varmı ?

piyasada yok bu model
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.