Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayvacuk

Teknosa dün aldım bu telefonu özellikleri çok iyi, dokunmatiği baya hızlı donma falan yapmıyo, kamerası da çok güzel, qwerty klavye var ekranda,monteyle özellikleri aynı bi fark yok bunda qwerty klavye var montede varmı bilmiyorum

Hayırlı olsun bende almayı düşünüyorum BADA OS in geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum aslında 3G li versiyonu 575 i almak düşüncem vardı ancak neyazıkki ülkemizde satılmıyor nezaman gelir belli olmaz..
  • GPS var diyor. Peki harita desteği nedir?

Harita olarak ne yüklü veya başka bir harita yükleme seçeneğimiz var mı?
  • bende star wifi ile bu model arasında kaldım.kullanan arkadaşlar forumlarda cihazın sürekli kitlendiği söyleniyor genellikle uygulamalarda kitleniyormuş ve bataryasını çıkartıp tekrar takmak gerekiyormuş sizlerde bu şekilde sorun yaşadınızmı ? birde muzik mp3 nasıl guzel bir kulaklıkla güzel bir ses alabilirmiyiz
  • cihazın dizaynı güzel özellikle beyazı şık ama 3g yok..bada -symbian pek cazip değil sanki android kadar
    androidli 3gli(2.kamera yok) i5503 buna göre daha cazip gerçi onunda dizaynı pek hoş değil tabi 100 lira daha pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 13 Kasım 2010; 9:51:25 >
  • f/p olarak güzel almayı düşünüyorum ama sanki ara sürüm olarak çıkarılmış forumda konusuda desteği de az biraz daha bekliyeceğim.
  • samsungapps.com adresinde wave525(s5250) dediği telefon s5253 sanırım yanılıyorsam söyleyin. Bu adreste ücretsiz olmak üzere bir sürü uygulama var ki yeni eklenenlerde olacaktır diye düşünüyorum. Oradaki uygulamalar sorunsuz çalışıyor mu s5253 de? Bu telefonu almayı düşünüyorum. Gerçi başta niyetim i5503 idi ancak bütçemi baya bir aşıyor malesef.

Ayrıca s5253 ile monte arasında fiyat farkı çok az. Birinde işletim sistemi olmasına rağmen fiyat farkı çok az. Bunun başlıca sebebi nedir sizce? Yani monte ile s5253 arasında seçim yapsanız hangisini niçin hangi sebeplerden seçersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicofgs -- 18 Kasım 2010; 13:02:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicofgs

samsungapps.com adresinde wave525(s5250) dediği telefon s5253 sanırım yanılıyorsam söyleyin. Bu adreste ücretsiz olmak üzere bir sürü uygulama var ki yeni eklenenlerde olacaktır diye düşünüyorum. Oradaki uygulamalar sorunsuz çalışıyor mu s5253 de? Bu telefonu almayı düşünüyorum. Gerçi başta niyetim i5503 idi ancak bütçemi baya bir aşıyor malesef.

Ayrıca s5253 ile monte arasında fiyat farkı çok az. Birinde işletim sistemi olmasına rağmen fiyat farkı çok az. Bunun başlıca sebebi nedir sizce? Yani monte ile s5253 arasında seçim yapsanız hangisini niçin hangi sebeplerden seçersiniz?

s5253 ü seçerdim sebebi multi touch ve bada os
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

GPS var diyor. Peki harita desteği nedir?

Cevap bekliyorum.
  • bada işletim sistemini ilk kez duyuyorum.
    kutu içeriğinde neler var teknosa sitesinde göremedim.

bu cihazı alıp kullanan ve inceleme yazan olursa çok iyi olur.
  • Bu telefonun gsmarena'da incelemesini bulamadım.. özellikleri var da inceleme yoktu..
    O yüzden kullanan arkadaşlara sormak durumunda kaldım..
    Bu tel'in browser'ı flash destekliyor mu?? Flash uygulama ve videolar bâbında..
    Lütfen youtube'u destekliyo demeyin, sorduğum o değil.. :) Youtube'u desteklemeyeni dövüyolar zaten..
    Benim için en önemli özelliği browser'ında flash uygulama ve videoları desteklemesi..
    Samsung Star Wi-fi'de destekliyor diye yazıyordu incelemelerde.. Peki bu tel.de durum nedir??
    Cünkü bu tel de flash destekliyorsa multitouch vs sebebiyle star wi-fi yerine alınabilir...
  • quote:

quote:

GPS var diyor. Peki harita desteği nedir?

Cevap bekliyorum.

aslında makinada gps özelliği var ama yüklü bir harita programı gelmiyor ve samsung apps tede türkiye ile alakalı bir program yok
  • 5800 için yazdıkların çok yerinde bir tespitler arkadaşım, fiyat/performans diyorlar ama, hepsi kağıt üzerinde. Nokia'nın (77xx serisinden sonra) ilk dokunmatik telefonu olduğu için deneme tahtasına çevirdiler. Kronik sorunları ilk çıktığı günden beri devam ediyor. Dokunmatiği olsun, donma olayı, kapanıp açılmama gibi sorunları hep var... Nokia da hatasını farketti ve 910 Liradan resmi satışa çıkan tlf 3-5 ay sonra fiyatı neredeyse yarı yarıya indirdiler. Şimdilerde ise telefondan desteği iyice çektiler (güncelleme olsun servis hizmeti olsun). Yazdıklarına katılıyorum...

quote:

Orijinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

Hala nasıl 5800la telefonları kıyaslıyabiliyosunuz anlamıyorum 5800 yıllar sonra nokianın çıkardığı ilk dokunmatik ekranlı telefondu ve fiyaskoyla sonuçlandı.Satış rakamı bir şirket için başarı göstergesi olabilir ama benim gibi bir tüketiciye göre 5800 başarı göstergesi değildir.5800 kullandığım en berbat dokunmatik ekranlı telefonlar arasında ilk 5de çok rahat yer alır çin mallarını saymıyorum.Satış başarısının sebebi ise tüketici bilinçsizliğinden kaynaklanıyor.Daha mp değerinin fotoğraf kalitesinin temel sebebi sanan birçok insan var onu geçtim müzik konusunda express music diye 5800ı iphone'dan daha iyi sanan insanlar var ya birde yanında 3G var , flaş var , işletim sistemi var fiyatıda 500 tl galaxysin bilmem N97nin yarı fiyatı üçde biri tamam alıyorum bunu vs vs.Kısadan hisse şudur 5800a bitmeyen pilde taksalar wawe2nin dokunmatik ekran kalitesi + multi-touch + bada 5800ı ezer geçer tabi değerini bilene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 21 Kasım 2010; 14:02:36 >

• Bu telefon bildiğiniz gibi sadece teknosada bulunuyor. Samsung'un teknosa ile olan anlaşması bitince ve telefon diğer mağazalara da girince sizce bu telefonun fiyatı düşer mi düşsede ne kadar düşer? Birde şu anlaşma ne zaman biter acaba bu telefonu baya bir taktım kafama şimdilik bütçemin biraz üzerinde.
  • Kısa sürede çok fazla düşeceğini ben sanmıyorum. Özelliklerine göre fiyatı şuan için makul bence...
  • Evet fiyatı özelliklerine göre zaten çok uygun ona lafım yok. Özellikle iki gün önce teşhir ürününü incelediğimde daha çok hayran kaldım. Biraz daha para biriktirmekte fayda var.
  • quote:

Bu telefon bildiğiniz gibi sadece teknosada bulunuyor. Samsung'un teknosa ile olan anlaşması bitince ve telefon diğer mağazalara da girince sizce bu telefonun fiyatı düşer mi düşsede ne kadar düşer? Birde şu anlaşma ne zaman biter acaba bu telefonu baya bir taktım kafama şimdilik bütçemin biraz üzerinde.

En fazla 50 civarı tl bir fark olur bence.
  • 100 tl fark var i5503 seçmelisin bence...
    quote:

samsungapps.com adresinde wave525(s5250) dediği telefon s5253 sanırım yanılıyorsam söyleyin. Bu adreste ücretsiz olmak üzere bir sürü uygulama var ki yeni eklenenlerde olacaktır diye düşünüyorum. Oradaki uygulamalar sorunsuz çalışıyor mu s5253 de? Bu telefonu almayı düşünüyorum. Gerçi başta niyetim i5503 idi ancak bütçemi baya bir aşıyor malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: gren

100 tl fark var i5503 seçmelisin bence...
    quote:

Android olması telefonu daha cazip kılıyor tabiki ancak 100 lira benim için az bir fark değil. Kaldı ki 429 lira olan s5253 için bile daha toplamam gereken 100 lira kadar miktar var. Yoksa gözüm kapalı i5503 alırım.

• quote:

Bu telefon bildiğiniz gibi sadece teknosada bulunuyor. Samsung'un teknosa ile olan anlaşması bitince ve telefon diğer mağazalara da girince sizce bu telefonun fiyatı düşer mi düşsede ne kadar düşer? Birde şu anlaşma ne zaman biter acaba bu telefonu baya bir taktım kafama şimdilik bütçemin biraz üzerinde.

Bence ülkeye yeni girdiği için önümüzdeki aylarda fiyatı düşebilir, yazdığınız gibi satıldığı mağazaların çoğalması da etkili olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.