Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dostum hayırlı olsun. Benimde aklımda olan bir makina.
    Incelemeni sabırsızklıkla bekliyorum.

Birde mümkünse dokunmatiğini Iphone ile karşılaştırabilir misin? Nedir dokunmatik durumu? Menu geçişleri, mesaj yazımı vs.?
  • wave 525 ten youyube facebook ve diğer internet sitelrnden video izlenip izlenmedigini söylermisnz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

@HighVoltage

Birde mümkünse dokunmatiğini Iphone ile karşılaştırabilir misin? Nedir dokunmatik durumu? Menu geçişleri, mesaj yazımı vs.?

425liralık bir telefonun ekranını binlerce liralık bir iphone ile karşılaştırmak ne kadar doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRFUN4EVER

quote:

@HighVoltage

425liralık bir telefonun ekranını binlerce liralık bir iphone ile karşılaştırmak ne kadar doğru

Senin o binlerce liralık dediğin iphone bi bizim memlekette pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRFUN4EVER

quote:

@HighVoltage

O binlerce liralık teknoloji, hemen her yenilik gibi zaman içerisinde daha ulaşılabilir bir hal alacaktır. Belki samsung Wave serisinde bunu yapıyor olabilir? Ne dersin?

Herşeye 'fiyat' penceresinden bakmak mantıksız ve pekte rasyonel değil. Iphone, uyguladığı yoğun pazarlama yöntemleriyle bir ikon oldu ve bu yüzden pahalı. Yoksa, bugün piyasada Iphone'un yaptığı işleri daha ucuza ve 'belkide' daha iyi yapabilen bir sürü model mevcut.

Şuan bu yazıyı yazdığım Netbook 'Samsung' marka mesela. Birebir aynı özelliklerde, üzerinde Sony yazan versiyonu 812 lirayken bu 560 liraydı. Herşey aynı; işlemci - ram - boyut - ekran vs.

Örnekler çoğaltılabilir. Ama birşeyin 'PAHALI' olması demek "ÇOK DAHA iYi" olduğu anlamına gelmez bence.

(bkz. Golf ve A3)

• quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

Wave 8500 ile bir fark göremediğim düşünülürse sanırım oldukça fikir verir.

Fotoları birazdan ekleyeceğim. Yalnız yeni bir konu mu açayım buradan mı devam edelim. Takibi nasıl rahat olur ?

Şu cümle benim için yeterli. Teşekkürler dostum.

Bu arada bence yeni bir konu açmana gerek yok. Buradan devam eder bir şekilde?..
  • @highvoltage

kendi tarayacısından her sitedeki videoları izleyebiliyormusun?
  • Bence de buradan devam edilsin.
    Konu başlığı istenirse editlenebilir. (bölüm yöneticilerine rica edilir)

Böyle bir telefonda neden led flash konulmamış anlamak güç.
  • İnternet sorunsuz çalışssın çekim gücü yeterli olsun tamamdır. Zaten 400 liralık bir telefondan üst düzey bir performans beklemek hayal dünyasında yaşamakla eş değer. :D Benim için önemli olan donkunmatiği kullanışlı olsun internet performansı tatmin etsin ve mp3 performansı iyi olsun tamamdır. Bu konuları inceleyip ufak ufak bilgiler verebilirsen çok makbule geçer dostum. Tekrar hayırlı olsun.
  • Bir de ses kalitesini yazarsan sevinirim.
    Duyma sorunum olmamasına rağmen ilk kullandığım samsung telefonda görüşme yaparken karşımdakinin sesini çok az duyuyordum (vol.max yapmama rağmen). Daha sonra kullandığım samsung veya nokia modellerde bu sorunu yaşamadım.
    Eğer karar verirsem bu telefonu ikinci telefon olarak (şirket hattı) alacağım.
  • HighVoltage açıklamalarınız için teşekkür ederim güzel anlatım olmuş bir şey sormak istiyorum star da mesaj yazarken 160 karakterden dusmuyor bunda nasıl acaba
  • İnceleme için çok teşekkürler. Shiftdelete takılma probleminden bahsediyordu biraz uzun kullanımda umarım oranın uydurmasıdır çünkü başka bir incelemede bunu dile getireni görmedim video olarak. İnceleme için tekrar sağol güzel olmuş.

Ayrıca bir şey sormak istiyorum. Zil sesi star ile aynı demişsin star'da ne kadar çıkıyor bilmiyorum. Cepteyken ve dışardayken çok rahat duyabilcek seviyede mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicofgs -- 24 Kasım 2010; 1:08:01 >
  • Buyur kardeşim:http://www.portal.web.tr/samsung-s5250-wave-2.html

Valla genelde aldığım telefonlarda ses problemi yaşadım onlardan yüksek çıksında yolda yürürken sesini duyabiliyim yeterli.
  • Multi touch özelliği nasıl cihazın bazıları kullanılsız iphone gibi çalışmıyo diyo ne kadar doğru ?
  • Evet kardeş bende şu an samsung l760 var sesi dediğin gibi malesef ki bu durumdan eser yoksa şahane bir durum. :) Youtube ile video izlenebilmesi çok iyi ve multi-touch kullanışlı bu durumlar güzel.
  • Teknosa'da teşhir ürününü inceledim ama tabiki 5 dakikalık bir inceleme başka direk telefonu kullanmak başka. Teşhir ürünü incelediğimde bana dokunmatiği kullanışlı gelmişti ve multi-touch özelliği de iyi gelmişti ama ne internet performansına bakabildim ne de uzun süreli kullanamadığım için bu noktada senin fikirlerin benim için çok önemli. Telefon fiyatına göre tatmin ediyorsa sorun yok. Sonuçta para veriyorsun ve vaad ettiği özellikleri en azından ortalama bir performansla kullanmak istersin daha sonra neden bunu aldım dememek için pişman olmamak için. Şimdilik senin görüşlerin paranın hakkını verdiği görüşünü uyardırdı bende.

Fiziksel klavye tabiki çok daha iyidir ancak bu telefon için mesajlaşmada sıkıntı yoksa bu da benim için çok iyi çünkü günde ortalama 50-60 msj çeken birisiyim.
  • Bu telefon seninde yorumlarının ışığında iyice kafama yattı. Para biriktirmeye devam :D
  • Dışarda, gün ışığı altında ekran nasıl gözüküyor? Silik mi yoksa canlı mı
  • İnceleme çok daha güzel olmuş ellerine sağlık. Mp3 performansının iyi olmasıda beni çok sevindirdi. Güzel bir kulak içi kulaklıkla üzmeyeceğini düşünüyorum. Fotoğrafları da dört gözle bekliyorum. :))
  • Dostum Mini İnceleme Demişsin Ama Bu Baya Canavar Uzun İnceleme Olmuş. (Dostum izmirli demişsin ama bu kız zenci)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.