Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.060
Cevap
7
Favori
526.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar konuşmaları kaydedebiliyomuyuz
  • Arkadaşlar telefon konuşmalarını kaydedebılıyomuyuz
  • kaydedemiyorsun .
  • ARKADAŞLAR BENIM TELEFONUM WAVE 525 5253 BU TELEFONU ALALI 1 HAFTA OLDU TELEFONUN TUS KILIDI YERINE BASIYORUM TELEFONU KAPAT CIKIYOR HAYIR DIYORUM TELEFON KAPANIYOR NAPAYIMMMMMM ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet açıkgöz

ARKADAŞLAR BENIM TELEFONUM WAVE 525 5253 BU TELEFONU ALALI 1 HAFTA OLDU TELEFONUN TUS KILIDI YERINE BASIYORUM TELEFONU KAPAT CIKIYOR HAYIR DIYORUM TELEFON KAPANIYOR NAPAYIMMMMMM ???

Uzun bir şekilde basarsan telefonu kapatır. Bir kere basman yeterli.
  • mehmet açıkgöz M kullanıcısına yanıt
    evete bas.
  • Cudana kullanıcısına yanıt
    arkadaşım benim de başıma aynısı geldi. telefonuma yazılımı yeniden yükledikten sonra edge ile internete bağlanırken aynı hatayı alıyordum. t***cell hat kullanıyorum. wap yazıp 2222 ye gonder sen de aynı hattı kullanıyorsan gelen mesajda yukle seceneği altta aktif oluyor ondan sonra wap ayarları yukleniyr ve internete girebiliyorsun.
  • keşke hiç almasaydım şu telefonu.Sömestırda note 3 alıp kurtulacağım bundan...
  • Arkadaşlar 2011de 400 TL'ye aldığım telefon şuan 200 TL . Bu telefon stabil hiç bir sorun çıkartmadı (bir kere bile yere düşürmedim.) Ancak bada gelişmiyor geliştirilmiyor ilerlemiyor ilerletilmiyor. Bu telefon sizi hiç bi yere götürmez alo demekten başka bi işe yarıcağını sanmıyorum çünkü internet çok ağır çok sorun.. Size önerim bu telefondan kurtulun ne bir uygulama ne bir şey.. Akıllı telefonlar Alo desin diye alınmaz. o yüzden iphone 4'e geçicem bende ama size önerim bu telefondan kurtulun. İlk dokunmatik telefonum ve bada ile tanışınca Samsung'dan soğudum şimdi galaxy s3 ' mü iphone 4 mü deseler iphone 4 alıcam.
  • hala bu telefondan kullanan varmı bilmiyorum ama bu telefon sayesinde samsung belasından kurtuldum,daha önce tek favorim samsungtu ama bir daha asla samsung!...
    benim gibi kurtulmak isteyenler general mobile discovery alın , paranızın kıymetini bilin.........
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetk80

bu telefone googleplay kurulma şansı varmı arkadaşlar,kurulursa nasıl kurabilirim.

tabii ki olmaz.
  • arkadaşlar wave525 telefonun usb dişleri yamuldu çocuk zorlamış takarken şimdi bataryada bitti şarjada takamıyorum ne yapabilirim garantiside yeni bitmiş acaba sadece usb yuvası kaça ve nerde değiştirlir bilen varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wertywertyy

arkadaşlar wave525 telefonun usb dişleri yamuldu çocuk zorlamış takarken şimdi bataryada bitti şarjada takamıyorum ne yapabilirim garantiside yeni bitmiş acaba sadece usb yuvası kaça ve nerde değiştirlir bilen varmı.

Çok fazla bir masraf açacağını sanmıyorum. Yakınınızdaki telefonculardan ve yetkili servislerden fiyat alabilirsiniz. Arada çok fark yoksa yetkili servise götürmeniz daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

quote:

arkadaşlar wave525 telefonun usb dişleri yamuldu çocuk zorlamış takarken şimdi bataryada bitti şarjada takamıyorum ne yapabilirim garantiside yeni bitmiş acaba sadece usb yuvası kaça ve nerde değiştirlir bilen varmı.

Çok fazla bir masraf açacağını sanmıyorum. Yakınınızdaki telefonculardan ve yetkili servislerden fiyat alabilirsiniz. Arada çok fark yoksa yetkili servise götürmeniz daha iyi olur.

:) şimdi faturayı buldum 11/04/2012 tarihli 2yıl garantili olduğuna göre daha garantisi bitmemiş oluyor değilmi teknosaya götürsem şimdi kullanıcı hatası falan derlermiki acaba ücret talep ederlermi.

• yine de goturup bir sansinizi deneyin bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün teknosanın servise götürdüm bıraktım eleman bunun şarj yuvası kırılmış dedi bende biliyom zaten ondan getirdim dedim olmaz falan dedi bende ısrar ettim servise bi yollayın siz onlar baksın dedim bakalım ne çıkacak kullanıcı hatası deyip yollayabilirler yada ücret talep edebilirlermi.
  • neticede bir fiyat cikartirlar. kiyaslama imkaniniz olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar servis bugün beni aradı usb yuvası değişimi için 47 tl talep ediyorlar kullanıcı hatası dendi telde baya kapıştık normal servisler kaça yapar acaba yoksa parayı yatırıp yaptırayımmı.
  • quote:

arkadaşlar servis bugün beni aradı usb yuvası değişimi için 47 tl talep ediyorlar kullanıcı hatası dendi telde baya kapıştık normal servisler kaça yapar acaba yoksa parayı yatırıp yaptırayımmı.

Az da değilmiş. Başka bir yere daha sormanızda fayda var.
  • wave 525 e veda vakti geldi S4 aldım kurtuldum bu illetten çok düşürdüm bir şey olmadı bugüne kadar servise gitmedi hiç 3 yıldır kullanıyordum hakkını vermek lazım sağlam telefon ama özellik bakımından yetersiz hayırlısı artık
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.