Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Creav

wave 525 e veda vakti geldi S4 aldım kurtuldum bu illetten çok düşürdüm bir şey olmadı bugüne kadar servise gitmedi hiç 3 yıldır kullanıyordum hakkını vermek lazım sağlam telefon ama özellik bakımından yetersiz hayırlısı artık

Aynen hocam. Bu zamanin telefonu değil bende 1.5 yil. Once samsung gio ya geçince android ile dünya varmış dedim gerçi ardindan 4 telefon daha değiştirdim ama o aydınlanmayi unutamam :)

Samsung çok büyük hainlik yaptı bada yi geliştirmeyerek resmen tufaya düşürdü wave sahiplerini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Wave1 için güncelleme geldi mi ? Value pack?
  • Bende var pek de memnun değilim, 2 3 yıldır kullanıyorum, sıkıntı yok fakat görüntü & şıklık & arayüz vb. şeyler kullanıcıyı tatmin etmiyor. Bu yüzden de değiştirmeyi düşünüyorum, ha şu özelliği var ki yere düşse bile ekrana veya telefona zarar gelmiyor Ama ben söylüyorum diye de yere atıp deneyecek haliniz yok ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acest

Bende var pek de memnun değilim, 2 3 yıldır kullanıyorum, sıkıntı yok fakat görüntü & şıklık & arayüz vb. şeyler kullanıcıyı tatmin etmiyor. Bu yüzden de değiştirmeyi düşünüyorum, ha şu özelliği var ki yere düşse bile ekrana veya telefona zarar gelmiyor Ama ben söylüyorum diye de yere atıp deneyecek haliniz yok ya :)

Demek tek bada kullanıcısı ben değilmişim:)) Ama bende kurtulmayı düşünmüyor değilim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

Orijinalden alıntı: Acest

Bende var pek de memnun değilim, 2 3 yıldır kullanıyorum, sıkıntı yok fakat görüntü & şıklık & arayüz vb. şeyler kullanıcıyı tatmin etmiyor. Bu yüzden de değiştirmeyi düşünüyorum, ha şu özelliği var ki yere düşse bile ekrana veya telefona zarar gelmiyor Ama ben söylüyorum diye de yere atıp deneyecek haliniz yok ya :)

Demek tek bada kullanıcısı ben değilmişim:)) Ama bende kurtulmayı düşünmüyor değilim:)

Maalesef hocam :) Değiştirmeden olmuyor, daha şık telefona ihtiyaç duyuyor insan

• eşimin sh5253 telefonu var ve internete girince reset atıyor. buraya kadar onun sorunu..

beni ilgilendiren kısmı ise ya telefona format atarsın ya da androıd telefon alırsın diyor.

nette format için gerekli bütün itemleri buldum ama telefonu pc görmüyor. bi bağlansam formatlarım ama bağlanamıyorum..

pc'den şarj oluyor..yani usb/şarj yuvası sağlam diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bebahce

eşimin sh5253 telefonu var ve internete girince reset atıyor. buraya kadar onun sorunu..

beni ilgilendiren kısmı ise ya telefona format atarsın ya da androıd telefon alırsın diyor.

nette format için gerekli bütün itemleri buldum ama telefonu pc görmüyor. bi bağlansam formatlarım ama bağlanamıyorum..

pcne samsung usb driveri yüklemelsin. Çok fazla anlamıyorsan kiesi indir ve kur gerisi tamamdır.
  • quote:

quote:

eşimin sh5253 telefonu var ve internete girince reset atıyor. buraya kadar onun sorunu..

pcne samsung usb driveri yüklemelsin. Çok fazla anlamıyorsan kiesi indir ve kur gerisi tamamdır.

hocam kendi telefonum samsung note olduğu için usb driver ve kies kurulu zaten.

• bebahce kullanıcısına yanıt
    Selam,Anladığım kadarıyla multiloader la bağlanmaya çalışıyorsun. Doğru comm bağlantısını seçtiğine emin misin?
    Birde önemli nokta; telefonu kapat, sonra kamera, açma ve ses kısma tuşuna aynı anda basılı tut 5 saniye. Tlf download moduna geçecektir.
    Eğer hiçbir şekilde olmuyorsa, o zaman soft format dene. Arama yapılan yere *2767*3855# yazarsan işlem tamamdır.
  • quote:

Selam,Anladığım kadarıyla multiloader la bağlanmaya çalışıyorsun. Doğru comm bağlantısını seçtiğine emin misin?
    Birde önemli nokta; telefonu kapat, sonra kamera, açma ve ses kısma tuşuna aynı anda basılı tut 5 saniye. Tlf download moduna geçecektir.
    Eğer hiçbir şekilde olmuyorsa, o zaman soft format dene. Arama yapılan yere *2767*3855# yazarsan işlem tamamdır.

hocam 2 gündür nette girmediğim yer kalmadı sizin dediklerinizi yapmıştım zaten. samsung'dan canlı destek istedim okan diye biri klasik şeyler söyledi. en sonunda pc2yi değiştir dedi ve gitti.

multiloader olayıyla buralara geldim zaten.. download moduna alıyorum ama port search dediğim zaman telefonu görmüyor. bi görse dosyaları atıp çıkacam ama olmuyor.

doğru comm dediğin olay ise şo sanırım "ayarlar/bağlantı/ kısmında kies- yığın-usb hepsini denedim".

• quote:

quote:

hocam 2 gündür nette girmediğim yer kalmadı sizin dediklerinizi yapmıştım zaten. samsung'dan canlı destek istedim okan diye biri klasik şeyler söyledi. en sonunda pc2yi değiştir dedi ve gitti.

multiloader olayıyla buralara geldim zaten.. download moduna alıyorum ama port search dediğim zaman telefonu görmüyor. bi görse dosyaları atıp çıkacam ama olmuyor.

doğru comm dediğin olay ise şo sanırım "ayarlar/bağlantı/ kısmında kies- yığın-usb hepsini denedim".

telefonu download moduna aldınız mı?
    Bide şunu söyliyim soft format atsanız daha kolay ve iyi olur bence.

• quote:

quote:

quote:

telefonu download moduna aldınız mı?
    Bide şunu söyliyim soft format atsanız daha kolay ve iyi olur bence.

soft format olayını 5 kere yaptım..sadece ekran,tuş pin kodu gibi şeyleri sıfırladı..

download moduna alıyorum yine görmüyor..

daha önce de yazmıştım.. 2 yıl önce multiloader programıyla format atmıştım. konuya yabancı değilim. ama tek ve en önemli sorun pc ile teli buluşturamıyorum.. farklı usb kablosu da denedim.. sadece farklı pc kaldı..onu da akşam iş yerinde deneyeceğim..

• bebahce kullanıcısına yanıt
    Yapabildiniz mi?
  • quote:

Yapabildiniz mi?

hocam memlekete gitmem gerekti. ilgilenemedim,öylece kaldı.

teşekkür ederim ilginize.
  • kullanan var mı hala bu telefonu (benim gibi)
  • yakamoz3146 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum:) AMa imzanda sony görünüyor ya senin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz3146

kullanan var mı hala bu telefonu (benim gibi)

bende kullanıyorum, telefon çok yavaş bi formatlayacağım, value pack varmış ben ilk aldığım sürüm ile kullanıyorum, farkları neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feunard -- 1 Kasım 2014; 23:36:44 >
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    sony xperia sola ve samsung wave 525 ikisinide kullanıyorum ama wave 525 şu sıralar kardeşimde :)
  • bende ilk sürümüyle kullanıyorum value pack denemedim ama çok bi fark olmadığını duydum
  • Buna WhatsApp yükleme imkanımız var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.