Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (1590. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.928
Cevap
51
Favori
1.920.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15881589159015911592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bi çogumuz ml ile bada 2.0 yukledik. avrupa kieslerine dusen versiyonlar da yuklendi ve bize gelecek olan surum de aynisi olacaktir herhalde. kies uzerinden orjinal fw yuklemek ne gibi avantajlar sagliyor? ornegin stabilitede bi fark olmaz sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortamcıl

arkadaslar bi çogumuz ml ile bada 2.0 yukledik. avrupa kieslerine dusen versiyonlar da yuklendi ve bize gelecek olan surum de aynisi olacaktir herhalde. kies uzerinden orjinal fw yuklemek ne gibi avantajlar sagliyor? ornegin stabilitede bi fark olmaz sanirim

Gecenlerde Wave 3 ıcın Fransa fw sı yayınlanmıstı ve gayet serı kasmayan bı yapısı vardı ayrıca gorsel bı kac detay da mevcuttu.Temel olarak aynı olucak zaten ancak bana gore performans acısından gelıstırmeler gelecektır.
  • Opera Mini Apps de yerını aldı arkadaslar.
  • merhaba arkadaşlar bu konuyu ilk açıldığından beri takip ediyorum. Ama bende telefonumu anneme verip iphone 4s e geçiş yaptım. Çünkü bu samsung bada 2 konusunda hep oyaladı. bende gelceği yok diye apple a geçtim ve telefon buymuş arkdaşlar :) Biraz para verdik ama değdi bence.
  • Şaka maka bu telefonu ikinci el olarak satan kimse yok sanırım herkes birilerine hediye ediyor
  • ARKADAŞLAR BADA 2.0 RESMİ OLARAK ÇIKTI. S8500JVLC2 HADİ HAYIRLI OLSUN
  • essah mı
  • hem valla hem billa
  • inanmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ortamcıl -- 3 Mayıs 2012; 18:47:53 >
  • Aman tanrım yüreğim hop hop etti :) insanları kandırınca elinize ne geçicekse, çocukça muhabbetleri çözmekte zorlanıyorum
  • nerden biliyorsun kandırdığımı. servislere geldi. kiese daha düşmedi. servise giderseniz yükleyeceklerdir.
  • benim bildiğim ilk önce kies e gelir
  • bu sefer önce servislere gelmiş. 1-2 güne erkesin yavaş yavaş yüklediğini görürsün.
  • arkadaşlar az önce samsung u(4447711) i aradim bada 2.0 resmi olarak güncellemesi geldi mi sordum bana dedi ki sistemde yoğunluk olduğu için size herhangi bir bilgi veremeyiz telefon numaramı aldılar sizi sonra bilgilendireceğiz dediler
  • muhtemelen gelmiştir ben inanıyorum,bir kaç gün daha bekleriz ne olacak ki?
  • herkese selam..
    beyler benim telefon birkaç gündür arada bir kendi kendine güncelleme (yeşil ekran ve sol üst köşede çok küçük fw updating yazısı ) yapıyor, restart yapıp açıldıktan sonra da dokunmatiği hiç çalışmıyor..
    bir kaç açma-kapamadan sonra düzeliyor ama 1-2 gün arayla tekrarlıyor. geçen hafta tamirciye verdim yazılım attı ama üç gün sonra tekrar yeşil ekran...
    telefon yurtdışı klon imei var bu arada belirteyim.
    dün kiese bağlayıp kontrol etmek istedim ve güncelleştirme uyarısı verdi ben de yükledim bada 2 yüklenmiş.. ( bada 2 çok güzelmiş..)
    telefon resmen değişti diye sevindim ama bugün yine ekran yeşillendi ve restart sonrası dokunmatiği 2-3 saat çalışmadı.
    konuyu ve gogıl amcayı biraz kurcaladım ama bişey bulamadım..
    var mı başına böyle bir facia gelen..
    var mı yardım edecek olan...
    şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abaykal

herkese selam..
    beyler benim telefon birkaç gündür arada bir kendi kendine güncelleme (yeşil ekran ve sol üst köşede çok küçük fw updating yazısı ) yapıyor, restart yapıp açıldıktan sonra da dokunmatiği hiç çalışmıyor..
    bir kaç açma-kapamadan sonra düzeliyor ama 1-2 gün arayla tekrarlıyor. geçen hafta tamirciye verdim yazılım attı ama üç gün sonra tekrar yeşil ekran...
    dün kiese bağlayıp kontrol etmek istedim ve güncelleştirme uyarısı verdi ben de yükledim bada 2 yüklenmiş.. ( bada 2 çok güzelmiş..)
    telefon resmen değişti diye sevindim ama bugün yine ekran yeşillendi ve restart sonrası dokunmatiği 2-3 saat çalışmadı.
    şimdiden teşekkürler.

bunca zamandır buralarda sürtüyorum ama böyle bir soruna ilk defa şahit oldum..ama en çok da 2.0 a nasıl güncellendi kiesten onu meragh ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

quote:

herkese selam..
    şimdiden teşekkürler.

bunca zamandır buralarda sürtüyorum ama böyle bir soruna ilk defa şahit oldum..ama en çok da 2.0 a nasıl güncellendi kiesten onu meragh ettim

evet dostum kiesten..
    konuyu da arada bir bakıp okurum ama bu işlere biraz acemiyim yani sadece okurum...
    dün ilk defa kiesi indirip güncelleme uyarısı görünce resmi güncellemeyle belki düzelir umuduyla yükledim ama nafile...

• bu arada ben ne zaman terfi edecem yav 3-4 senedir hala onbaşıyım..
  • quote:

bu arada ben ne zaman terfi edecem yav 3-4 senedir hala onbaşıyım..

teskere bırakmışsın hocam sen..klavyen çalışsın biraz
  • 
Sayfa: önceki 15881589159015911592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.