Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (1588. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.929
Cevap
51
Favori
1.920.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15861587158815891590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada Samsung yazılımları ülke ülke bölme işini bırakıyor galiba. Avrupa Kies'indeki yazılımlardan görüyorum Türkiye sürümünde sabahtan beri. Ya bir hata var, veya geçiş yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Wave 3 e gelen Fransa sürümü gerçekten çok seri olmuş.Ayrıca kilit ekranı Android deki gibi olmuş.Wave 1 ve 2 yede uyarlamışlar.

sadece temayı mı uyarlamışlar yoksa tüm fw yi mi?
    bilgin var mı acaba?

Wawe 1 uyarlanmış halini link verirmisin sana zahmet .
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisx3

quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

Wave 3 e gelen Fransa sürümü gerçekten çok seri olmuş.Ayrıca kilit ekranı Android deki gibi olmuş.Wave 1 ve 2 yede uyarlamışlar.

sadece temayı mı uyarlamışlar yoksa tüm fw yi mi?
    bilgin var mı acaba?

Wawe 1 uyarlanmış halini link verirmisin sana zahmet .

www.badaturkiye.com/wave-3-ozelligi-wave-1-ve-wave-2-de-t19972.html

Tum fw degıl sadece lock screen.

• Oncekı sayfada bı arkadas GPS ıle ılgılı bı yontem vermıstı gercekten ıse yaradı 5 sn de konumu buluyor ınanamadım :D
  • evet wifi ile gps modülünün bir ilişkisi var sanırsam wifi aktif olduğunda çat diye buluyor konum. İşin garip tarafıda herhangi bir yere bağlantı olmasada oluyor. Hayret :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isacc -- 26 Nisan 2012; 13:29:22 >
  • İşe yaradığına sevindim :) Buda muhtemelen yazılımsal bir hatadan kaynaklanan sorun. Düzeltilse keşke, geri bildirim filan yapamıyormuyuz acaba geliştiricilere ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mylord92

İşe yaradığına sevindim :) Buda muhtemelen yazılımsal bir hatadan kaynaklanan sorun. Düzeltilse keşke, geri bildirim filan yapamıyormuyuz acaba geliştiricilere ?

Yani aslinda kapali alanda bile 5 sn icersinde konum bulabiliyoruz ancak badanin hatasindan dolayi acik alanda bile zor baglaniyoruz gps sinyaline. ahh bada ahhh
  • Malesef bada ya gerekli ilginin gösterilmemesinden oluyor bunlar Acaba bu "bada is over" doğru mu ?
  • Her ne kadar bada yı eleştirsem de bitmesini istemiyorum Wave 3 Fransa fw si çok seri çalışıyor mesela adamlar aslında geliştiriyor ama çok geç.Ayrıca Gps çipinin class 1 2 3 olması bence önemli değil tüm sorun yazılımsal.Öyle kolay değil o kadar kaynak ayırdığınız projeyi sonlandırmak Murtazin sallıyor bence.
  • Hocam o kadar çok model çıkartıyor ki adamlar hangi birine yetişecekler kendileride şaşırıyor :)

Ekleme: İnsan sevdiğini eleştirirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mylord92 -- 26 Nisan 2012; 19:25:33 >
  • Merhabalar bir sorum olacak son gunlerde google görsellerde yaptığım aramalarda
    "Aradığınız - ...- ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil.

Öneriler:
    Tüm kelimeleri doğru yazdığınızdan emin olun.
    Başka anahtar kelimeleri deneyin.
    Daha genel anahtar kelimeleri deneyin."

hatası çıkıyor bütün yaptığım aramalarda bu arada internet ayarlarında JavaScript'i çalıştır etkin sizce sorun ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi denedim, hiç sorun yaratmıyor.
    Kullandığın versiyon kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eylemsizlik

Merhabalar bir sorum olacak son gunlerde google görsellerde yaptığım aramalarda

Öneriler:

hatası çıkıyor bütün yaptığım aramalarda bu arada internet ayarlarında JavaScript'i çalıştır etkin sizce sorun ne olabilir?

Aynı sorun bende de var şimdi farkettim.Ayrıca arama yaptığımda mobıl degılde normal Google cıkıyor.

• Kaptanın seyir defterine ek;
    Hem normali, hem Opera Mini sorunsuz gösteriyor şu anda. Ama Facebook programı ekranı tazelemiyor. Normal tarayıcıdan Facebook'a girince sorun yok.
  • arkadaslar xkk5 var bende ve bu aralar gunde bi kac kez yasadigim bi sorun var ve telefonu kapatip acinca duzeliyor. ust barda baglanti kuruldu ve baglanti kesildi tarzi bildirimler aliyorum her saniye. telefonu bilgisayara bagladigimizda aldigimiz bildirimlerden. bu bildirimleri aldigimda telefon birakin bilgisayara bagli olmasini, kablo bile takili degil. ne yapmaliyim sizce yazilimi bastanmi yukliyim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eylemsizlik

Merhabalar bir sorum olacak son gunlerde google görsellerde yaptığım aramalarda

Öneriler:

Aynı sorun bende de var şimdi farkettim.Ayrıca arama yaptığımda mobıl degılde normal Google cıkıyor.

bende bazen görsellerde mobilden çıkıyordu şimdi hiç sonuç bulmuyor sinir bozucu bir şekilde dedigim sayfa çıkıyor, normal google webde sorun yok

quote:

Orijinalden alıntı: Kymophobia

Şimdi denedim, hiç sorun yaratmıyor.
    Kullandığın versiyon kaç?

1.2 JVKC1

• JVLA1 rahat gibi.
  • usb girişinde bir sorun var o yüzden oluyor,uzun süre kullanım sonucunda pas,toz vb bir şeyden kaynaklanıyor olabilir herkeste olmuyor ama bazen oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: FerrisClyne

usb girişinde bir sorun var o yüzden oluyor,uzun süre kullanım sonucunda pas,toz vb bir şeyden kaynaklanıyor olabilir herkeste olmuyor ama bazen oluyor

az once abimin dandik sarj cihazini taktigimda da oldu aynisi. daha once de onla sarj etmistim. belki de orjinal sarj cihazi kullanmamaktan olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ortamcıl

quote:

Orijinalden alıntı: FerrisClyne

usb girişinde bir sorun var o yüzden oluyor,uzun süre kullanım sonucunda pas,toz vb bir şeyden kaynaklanıyor olabilir herkeste olmuyor ama bazen oluyor

az once abimin dandik sarj cihazini taktigimda da oldu aynisi. daha once de onla sarj etmistim. belki de orjinal sarj cihazi kullanmamaktan olabilir

Donanimsal bir sorun olduǧu aşikar,garantisi varsa göndermelisiniz bence.
  • 
Sayfa: önceki 15861587158815891590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.