Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (1585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.928
Cevap
51
Favori
1.920.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15831584158515861587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben telefonu telefon olarak kullanann birisiyim (şimdi çok bilmiş ukelanın biri çıkacak "o zaman 3310 kullansana" diyecek,sakın demesin çok pis karşılık veririm :D) ancak kasası sağlam olacak,ekranı parlak olacak,kamerası şükela olacak,şarjı uzun gidecek,boyutları makul olacak...ee bunların hepsi 8500 da fazlasıyla var? arada bir de fw atıp fantezi yapıyorum burdaki dostların yardımıyla,daha bir sürü fazlalığı var da ben çok fazla ilgilenemiyorum..Tabii bu dediklerimin hepsi beni bağlar,herkesin ihtiyacı da beklentiside farklı olabilir,hepsine saygı duyuyorum...elimizdekini maximum verimle kullanmaya gayret edelim..herkese iyi günler diliyorum
  • Samsung S2 ye güncelleme verdi sonunda. Wave'de durum nedir? Kiese bağlayıp bir kontrol edermisiniz lütfen?
  • Henüz bir güncelleme göstermedi bana.
  • Millet avuç kadar alet için ne menapoza bağlamış be kardeşim, biraz sakin...
  • hala mı gelmedi güncelleştirme ben bıraktım artık yazın 400-500e satar kurtulurum bu aletten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kymophobia

quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Arkadasim 2.2 Froyo surumu var nette kac aydir dolaniyor.Youtube a da yazabilirsin videolari var adamlar oyub bile oynuyorlar.Bende 1.2 ye donmedeb once hen bada 2.0 hemde Android vardi DH de bile konusu var senin dunyadan haberin yok ICS portlama calismalarinin bile baslandigi soyleniyor.Froyo da modem fonksiyonlari calismiyordu calissa kullanilicak.

GSM fonksiyonu çalışmayan saçma sapan denemeleri gelip de karşıma sürme. Hayırdır "dünyadan haberin yok" falan? Anam mısın, babam mısın, akranım mısın delikanlı?
    Ya Wave'i Android ile çalıştırır (Android ve telefon fonksiyonları ile birlikte) ve örnek verirsin, olmazsa da bunu sadece "deneme" olarak gösterirsin.

Şimdi bana Wave ve Bada'nın yapabildiklerini aynen yapabilen ya da Android'in tam özellikleriyle yüklenebildiği bir Wave göster, olmazsa da böyle uçurum örneklerle bir savunma yapma.

Ayrıca tekrar söylüyorum;
    Kim dedi size geleceği belli olmayan bir işletim sistemiyle üretilmiş telefona yatırım yapın diye? Adamlar kendilerine göre bir çizelgeyle yayınlıyorlar demek ki?
    Sıkıntı yaşayan, dert edinmek yerine diğer telefon ve işletim sistemi seçeneklerini değerlendirmeli.

Ya soyle yorumlar yapiyosunuz sonra da karsidan olumlu bi cevap bekliyorsunuz.Delikanli felan sanki yasin cok buyuk de babam yasindasin sanki.Hem bada yla sana mutluluklar ne dememi bekliyorsun? Daha ne olup bittiginden haberin yok.Koturum WP bile bada dan daha cok konusuluyor bazi yerlerde bada nin esamesi bile okunmuyor.Aslinda bada yi seviyorum o yuzden yerden yere vuruyorum onem verilmedigi icin kiziyorum Samsung a.Android ornegini veriyorum bana bitmis olani lazim diyorsun sanki 2 gunluk is gibi.Android bitince cok seviyorsan bada da kalabilirsin seni zorlz Android e gecirecek olan yok zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ya soyle yorumlar yapiyosunuz sonra da karsidan olumlu bi cevap bekliyorsunuz.Delikanli felan sanki yasin cok buyuk de babam yasindasin sanki.Hem bada yla sana mutluluklar ne dememi bekliyorsun? Daha ne olup bittiginden haberin yok.Koturum WP bile bada dan daha cok konusuluyor bazi yerlerde bada nin esamesi bile okunmuyor.Aslinda bada yi seviyorum o yuzden yerden yere vuruyorum onem verilmedigi icin kiziyorum Samsung a.Android ornegini veriyorum bana bitmis olani lazim diyorsun sanki 2 gunluk is gibi.Android bitince cok seviyorsan bada da kalabilirsin seni zorlz Android e gecirecek olan yok zaten.

Kapağına bakarak yorum yapmayacaksın o zaman. Baban kaç yaşında bilmiyorum ama 81 anayasasını görmüşse, benzer yaşlardayız demektir.

Benim derdim atıp tutmanızda değil. Ama "ben kullandım, sen bilmiyorsun" dedikten sonra "sanki 2 günlük iş, yapılsa herkes kullanır yani" diye laf çevirmeyin.
    Arkasında duracağınız örnekler verin, kıvırtıp kıvırtıp haklı çıkmaya çalışmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kymophobia

quote:

Kapağına bakarak yorum yapmayacaksın o zaman. Baban kaç yaşında bilmiyorum ama 81 anayasasını görmüşse, benzer yaşlardayız demektir.

Benim derdim atıp tutmanızda değil. Ama "ben kullandım, sen bilmiyorsun" dedikten sonra "sanki 2 günlük iş, yapılsa herkes kullanır yani" diye laf çevirmeyin.
    Arkasında duracağınız örnekler verin, kıvırtıp kıvırtıp haklı çıkmaya çalışmayın.

Bence siz kiviriyorsunuz.Ornekler acik ve net benim soylemlerimde kivirma yok.Yahu sizi bu umursamazlik hicmi rahatsiz etmiyor anlamiyorum.Sirf Samsung un sacma politikalari yuzunden kac aydir burda bada 2.0 i bekliyoruz artik hergun ciktimi cicakmi diye,siz hala ne diyorsunuz.Simdi zorlami aldirdilar felan filan demeyin bana zorla aldirmadilar ama zorla sattiricaklar boyle giderse.Samsung Turkiye nin sayfasina hergun yaziyorun adamlar bir tarih bile veremiyorlar.TR icin SGS2 ICS guncellemesi cikiyor ondan bile bi haberler.Ama siz memnunsaniz bu durumdan o sizin sorununuz ben degilim ve buda benim sorunum.Gece gece size bazi seyleride anlatmak zorunda degilim arastirin gorun.

• Araştırdım zaten yeternce. Birkaç farklı Bada 2 kurdum, şimdi de yasalını beklemek için orijinal sürüm kurulu halde bekliyorum.
    Adamların politikası böyle. "2 istiyorsan Wave 3 satıyoruz, yoksa bekleyeceksiniz" diyorlar. Ticari olarak bunda bir hata yok.
  • Ticari olarak degil ancak etik olarak hatali malesef.
  • aslında bir yazılım üretmek bu kadar sancılı olmamalı,nedir yani insanları bu kadar mee'letmenin ne gereği var?ticari,ziraii,siyasi,ahlaki vs.vs hiç gereksiz sığınmalar bunlar...Türkiyenin Slovenyadan,Romanyadan ne eksiği var da sündürüp duruyorsun?Gerçi benim için 1.0,1.2,2.0,3.5 fark etmiyor ama gene de hissiyatlara tercüman olayım dedim

Edit:yazım yanlışı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo_1 -- 18 Nisan 2012; 10:40:10 >
  • Arkadaşlar benim telefon 2 3 saatir şebekeyi görmemeye başladı.Sınav zamanında uçuş moduna aldım tekrar çıktığımda şebeke bağlantısı yok.Tekrar fw attım ama durum aynı bu sorunla karşılaşan var mı acaba?
  • Kırk yılda bir yapıyor bende de, kapatıp açınca düzeldi şimdiye kadar
  • Orijinalden alıntı: Kymophobia

Katılıyorum. Şimdi bizim hatun kendisine iPhone istiyor. Neden istiyorsun söyle diyorum, akıllı bir sebep söyle alayım. "Herkes iPhone kullanıyor" diyor.
    Yahu elinde Galaxy Ace var, iPhone'la yapabildiğin neyi yapamıyor?
    Telefon ediyor, mesaj atıyor, fotoğraf çekiyor, Facebook var, müzik dinleyebiliyorsun, Foursquare var. Evet var diyor. O zaman boşver iPhone'u. Aynı şeyleri yapsın diye 1.5** lira fazladan para harcanır mı?

Bu demektir ki Apple'ın reklam mantığı Samsung'da olsa, dünya devi olurmuş cidden...

iphonela ace gibi dandik donanımlı bir telefonu nasıl karşılaştırabiliyorsun
  • Benın hattı baska cıhazlara takınca cekıyor ama benım cıhaza avea ve vodafone taktım cekmıyor Benım hattım da avea
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear9990
    iphonela ace gibi dandik donanımlı bir telefonu nasıl karşılaştırabiliyorsun

Çok kolay oluyor.
    Anlatılmak istenen şeyle, anlanan şey arasındaki farkı aradan çıkardığımız zaman, ortaya temel sonuç çıkıyor. Telefon ve işlevi.
    Yazılanları okuduğumuzda, sorun çözülüyor.
  • ARKADAŞLAR DÜN İTİBARİYLE WAVE1 CİHAZIMI SATMIŞ BULUNMAKTAYIM.400TL'YE AMA SATARKEN İÇİM GİTTİ AMA ŞİMDİ YENİ BİR TELEFON YELKEN AÇMA VAKTİDİR. ACABA GALAXY S2 Mİ,GALAXY NOTE MU,GALAXY NEXSUS MU YOKSA HTC SENSİTİON XL Mİ ALMALIYIM ÖNERİLERİNİZ BENİM İÇİN ÖNEMLİ TEŞEKKÜR EDERİM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canozkara -- 19 Nisan 2012; 10:37:34 >
  • arkadaslar su an picsel smart office ucretsiz kacirmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozkara

ARKADAŞLAR DÜN İTİBARİYLE WAVE1 CİHAZIMI SATMIŞ BULUNMAKTAYIM.400TL'YE AMA SATARKEN İÇİM GİTTİ AMA ŞİMDİ YENİ BİR TELEFON YELKEN AÇMA VAKTİDİR. ACABA GALAXY S2 Mİ,GALAXY NOTE MU,GALAXY NEXSUS MU YOKSA HTC SENSİTİON XL Mİ ALMALIYIM ÖNERİLERİNİZ BENİM İÇİN ÖNEMLİ TEŞEKKÜR EDERİM...

galaxy s3 un tanitimi yapilacak yakinda. ondan sonra da s2 nin fiyati ucuzlar ancak okadar bekleyebilirmisiniz bilmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortamcıl

arkadaslar su an picsel smart office ucretsiz kacirmayin

ben indirdim fakat bir şey anlamadım tam nasıl kullanabiliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 15831584158515861587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.