Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (1586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.929
Cevap
51
Favori
1.919.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15841585158615871588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ortamcıl

arkadaslar su an picsel smart office ucretsiz kacirmayin

tühh, hemen 10 tl etiket yapıştırmışlar,yetişemedik
  • Arkadaslar herkese merhabalar.eşime wave almaya karar verdik.biliyorumki şu an sıfırını heryerde bulamıyoruz, sahibinden vs. Gibi yerlerden başka.bana bu telefonu alabileceğim bı adres verirmisiniz tereddütsüz alabileceğim.mümkünse sıfır almak istiyorum.cevaplarinizi bekliyorum sabirsizlikla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xena_88

quote:

hayir ucretsiz şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanali

Arkadaslar herkese merhabalar.eşime wave almaya karar verdik.biliyorumki şu an sıfırını heryerde bulamıyoruz, sahibinden vs. Gibi yerlerden başka.bana bu telefonu alabileceğim bı adres verirmisiniz tereddütsüz alabileceğim.mümkünse sıfır almak istiyorum.cevaplarinizi bekliyorum sabirsizlikla.

pm attım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xena_88

quote:

hayir ucretsiz şu an

evet evet ilk baktığım yerde ücret varı ama ücretsizmiş indirdim hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: ft19

quote:

Orijinalden alıntı: hasanali

Arkadaslar herkese merhabalar.eşime wave almaya karar verdik.biliyorumki şu an sıfırını heryerde bulamıyoruz, sahibinden vs. Gibi yerlerden başka.bana bu telefonu alabileceğim bı adres verirmisiniz tereddütsüz alabileceğim.mümkünse sıfır almak istiyorum.cevaplarinizi bekliyorum sabirsizlikla.

pm attım.

banada pm atabilirmisiniz.
  • Samsung'un bu vurdumduymaz tavrı beni iyice sinir etti..

Zaten orjinal Kies güncellemesi ile telefonum çökünce ipleri koparmıştım Samsungtan..

Bugün 1,5 yıllık Wave telefonumu kızıma hediye ettim.... (1350 TL' ye 4S aldım..)

Tüm Bada'cılara mutluluklar..
  • Wave de zaten satılmaz, hediye edilir. Çok defa satmaya niyetlendim almak isteyen de oldu ama satamadım, bende hediye ettim. Hem takip de edebiliyorum bu konuyu kopmamış olduk bada dan. En yisini yapmışsınız bence. Hayırlısı olsun.
  • Aynen, wave'i olan 2 iki kişi tanıyorum, ikisi de birilerine hediye edip iphone4'e terfi ettiler.Wave'lerin kaderi bu demek
  • konuyu 1 ay önce bıraktığım yerden beridir hala bada 2 güncelleme gelmemiş aynı tas aynı hamam iyi ki waveyi satip htc sensationu almışım

siz bada 2 resmi sürümünü beklerken htc sensationa sense 3,6 ve andriod 4 güncelleme geldi bile ve yükledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 21 Nisan 2012; 23:20:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

konuyu 1 ay önce bıraktığım yerden beridir hala bada 2 güncelleme gelmemiş aynı tas aynı hamam iyi ki waveyi satip htc sensationu almışım

siz bada 2 resmi sürümünü beklerken htc sensationa sense 3,6 ve andriod 4 güncelleme geldi bile ve yükledim

Firmaların hepsı Androıd ı kendı cıhazlarına gore uyarlamalarına ragmen bada 2.0 cıkmadan once Androıd guncellemelerı daha once cıkıyor.Samsung kendı sıstemı olmasına ragmen guncelleme cıkarmayı beceremıyor.Bıde kalkıp bu polıtıkayı savunanlar oluyor ya en cok onlara kızıyorum.

• Delikanlı sen niye bu kadar "en son lafı sokmazsam rahat edemem" tadında geriniyorsun?

Çok mu mantıklı düşünüyorsun?
    O zaman hazır, süt mısır eline verilmiş ve sadece kenarını düzelterek telefonuna eklediğin bir yazılım ile, komple yeniden yazdığın ve hatalarını deneyerek görüp düzelttiğin yazılımı karşılaştır.

Hala boş boş "politikayı savunanlar" geyiği yapmayın burada. Bada sizin için yavaş gelişiyor olabilir.
    Aynı şeyi gene soruyorum, "neden ona güvenerek aldınız?"

Bu bir politika "DEĞİL". Bu bir öğrenme süreci. Samsung bu süreci iyi tahlil edemedi, kullanıcılarını karşısına aldı. Ama bir bebek yürümeyi öğrendi diye bütün bebekler de aynı anda ayağa kalkıp yürümez.
    Sabır gibi bir erdeminiz yoksa, "para verdik kardeşim, telefon değil de oyun/yazılım makinesi istiyorum, dakika başı çıkan her yeniliği deneyebilmem lazım" diyorsanız, keşke en baştan Android alsaydınız?

Yukarıdaki tartışmayı evirip çevirmene gerek yok. Temelde buraya yazmayı bırakırsın, "Bada benim için bitti" dersin, Android sistemi kulanmaya geçersin, olur biter. Ama hala Bada kullanıyorsan, biraz geniş çerçeveden bakın.
    Satan arkadaşların eline sağlık, demek ki onlara göre değilmiş. Daha güzel olduğunu düşündükleri bir şeye geçmişler. Bu kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kymophobia

Delikanlı sen niye bu kadar "en son lafı sokmazsam rahat edemem" tadında geriniyorsun?

O zaman hazır, süt mısır eline verilmiş ve sadece kenarını düzelterek telefonuna eklediğin bir yazılım ile, komple yeniden yazdığın ve hatalarını deneyerek görüp düzelttiğin yazılımı karşılaştır.

Hala boş boş "politikayı savunanlar" geyiği yapmayın burada. Bada sizin için yavaş gelişiyor olabilir.

Bu bir politika "DEĞİL". Bu bir öğrenme süreci. Samsung bu süreci iyi tahlil edemedi, kullanıcılarını karşısına aldı. Ama bir bebek yürümeyi öğrendi diye bütün bebekler de aynı anda ayağa kalkıp yürümez.
    Sabır gibi bir erdeminiz yoksa, "para verdik kardeşim, telefon değil de oyun/yazılım makinesi istiyorum, dakika başı çıkan her yeniliği deneyebilmem lazım" diyorsanız, keşke en baştan Android alsaydınız?

Yukarıdaki tartışmayı evirip çevirmene gerek yok. Temelde buraya yazmayı bırakırsın, "Bada benim için bitti" dersin, Android sistemi kulanmaya geçersin, olur biter. Ama hala Bada kullanıyorsan, biraz geniş çerçeveden bakın.
    Satan arkadaşların eline sağlık, demek ki onlara göre değilmiş. Daha güzel olduğunu düşündükleri bir şeye geçmişler. Bu kadar basit.

Satmayı bende bılıyorumda mecburmuyum buna.Ben ozellıklerıne guvenerek aldım.Yazılımıda Samsung arkasında durur dıye bekledım ama yanıldım.Hem herkezın maddı durumu bır degıl oyle satıp yenı telefon almaya.Hem ben parcalanana kadar kullanmak ıstıyorum belkı.Samsung acıkca bızı kerızlıyor kac aydır ınsanlar gps ı halletmek ıcın taklalar atıyorlar uydu bulan sevınıyor o durumdayız ama Samsung yazılımı denemeden pıyasaya suruyor galıba kı hala guncelleme yok.1.2 De kalsam tarayıcı rezalet,2.0 da kasıyor ne yapacagımı bende bılmıyorum.1.0 Da tarayıcı tam ekran oluyor du 1.2 de hangı akla hızmetse ust barı sabıt yapmıslar.1.0 da vıdeodakı renk tonları calısıyordu 1.2 de sadece adı var,yurtdısındakıler socıal hub kullanırken ulkemızde fw atmayı bılenler kullanıyor sadece.Sız hala bana neyı savunuyorsunuz ya!

• quote:

Orijinalden alıntı: Kymophobia

Delikanlı sen niye bu kadar "en son lafı sokmazsam rahat edemem" tadında geriniyorsun?

ne öyle delikanlı melikanlı laflar adabınla konuş hangi cihazı alacağıma sana mı soracağım ister atarım ister satarım istersem de kırarım o kadar para verdiysem tabii ki de destek almak da hakkım o zaman da sorarlar adama aynı şeyi samsunga da sorsana neden destek olmuyorsun o kadar para aldın yazılım nerede gps neden calısmıyor dandik badayla nereye koşmayı amaclıyor biz de zannettik ki henüz emekliyor geliştirilecek desteğini esirgemeyecek sorunlar azaltılacak vs vs eee nerede o sözler?
    samsungun amacını da anlamış olduk eğer bada 2 gelirse elinde son cıkardığı bada 2 li wave 3 vardır o cihazı satamayacağı için beklemeye aldı önce o cihazı satacak para kazanacak ondan sonra ölme eşeğim misali eziyet cektirecek tamamen ticari davranıyor sırf henüz bada 2 daha gecen yıl eylülde cıkacagı söylendi resmi kaynaktan ne oldu ekim dediler mart dediler simdi de hazirana attılar o da geleceği mechul samsunga artık inanmıyorum iyiki de satmışım alırsam aldırırsam samsunga yağ sürdürmem

su anda htc sensation aldım emin olun elinize alınca telefonun hası gibi elinde ben buyum diyor samsung gps çipseti class 3 kullanıyor bu ne demek biliyormusunuz uyduya bağlanabilirde bağlanmayabilirde o kadar o kadar aldığı paraya ragmen dandik donanım takmışlar ama htcde ise class 1 çipset kullanıyor gps 10 saniye icinde buluyor donma kasma yok 1080p video cekiyor yazılım desen daha bu telefonu aldığımdan 1 ayda sense 3,6 cıktı ardından android 4 yükseltildi bir de bakayım dedim sattığım waveye elimde alınca oyuncak gibi geldi ben bunu mu kullanıyormuşum hissiyatına kapıldım

badanın geleceği yoktur yakın zamanda o destek bitecektir buraya yazıyorum bada doğmadan ölmüş oldu

yok ben badayla memnunum diyorsan hala desteğini umut ediyorsan bulutlara bakmaya devam et

• quote:

Orijinalden alıntı: dephyr
    ne öyle delikanlı melikanlı laflar adabınla konuş hangi cihazı alacağıma sana mı soracağım ister atarım ister satarım istersem de kırarım o kadar para verdiysem tabii ki de destek almak da hakkım o zaman da sorarlar adama aynı şeyi samsunga da sorsana neden destek olmuyorsun o kadar para aldın yazılım nerede gps neden calısmıyor dandik badayla nereye koşmayı amaclıyor biz de zannettik ki henüz emekliyor geliştirilecek desteğini esirgemeyecek sorunlar azaltılacak vs vs eee nerede o sözler?
    samsungun amacını da anlamış olduk eğer bada 2 gelirse elinde son cıkardığı bada 2 li wave 3 vardır o cihazı satamayacağı için beklemeye aldı önce o cihazı satacak para kazanacak ondan sonra ölme eşeğim misali eziyet cektirecek tamamen ticari davranıyor sırf henüz bada 2 daha gecen yıl eylülde cıkacagı söylendi resmi kaynaktan ne oldu ekim dediler mart dediler simdi de hazirana attılar o da geleceği mechul samsunga artık inanmıyorum iyiki de satmışım alırsam aldırırsam samsunga yağ sürdürmem

su anda htc sensation aldım emin olun elinize alınca telefonun hası gibi elinde ben buyum diyor samsung gps çipseti class 3 kullanıyor bu ne demek biliyormusunuz uyduya bağlanabilirde bağlanmayabilirde o kadar o kadar aldığı paraya ragmen dandik donanım takmışlar ama htcde ise class 1 çipset kullanıyor gps 10 saniye icinde buluyor donma kasma yok 1080p video cekiyor yazılım desen daha bu telefonu aldığımdan 1 ayda sense 3,6 cıktı ardından android 4 yükseltildi bir de bakayım dedim sattığım waveye elimde alınca oyuncak gibi geldi ben bunu mu kullanıyormuşum hissiyatına kapıldım

badanın geleceği yoktur yakın zamanda o destek bitecektir buraya yazıyorum bada doğmadan ölmüş oldu

yok ben badayla memnunum diyorsan hala desteğini umut ediyorsan bulutlara bakmaya devam et

Sen adabınla konuş asıl, sana bir şey söyleyen mi oldu?
    Ayrıca senin yaptığın yorumu okuyup da cevap veren mi oldu? Sen kimsin? Senden öğrenecek değilim kuralı da ahlakı da. Adam ol, doğru düzgün cevap ver karşındakine terbiyesiz.
    Hiç mi eğitim almadın, hiç mi yaşına müteveccih bir tanımlama yapmadılar sana?

Bada ile olanlardan "sanane?"
    Anlamıyor musunuz? Kullanan adam kullanır, bu kadar insana hakaret edip "alan öküzdür, satmayan delidir" kadarına getirip de sonra da zeytinyağı gibi üste çıkmaya kalkışmayın.

Ben hiç "Bada'sını satan/satmayan sorunludur" demedim. Telefonu almışlar, kullanan var kullanmayan var. Ama maşallah hepiniz hem Bada'ya, hem kullanana laflar gırla. Bu mu terbiyeniz?
    Telefonu alanladan kaç tanesi GPS çipini soruyor? Verilen örneğe bak.
    Bir yandan da merak ettim, bu telefonlar için "GPS çipseti karşılaştırma sitesi" gönderir misin rica etsem? Ya da sadece bu çipsetlerin neye göre kalitelerinin ayrıldığını anlatan bir site.

Sonra en alta laf sokma girişimleriyle enstantane yaratmayın!

quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Satmayı bende bılıyorumda mecburmuyum buna.Ben ozellıklerıne guvenerek aldım.Yazılımıda Samsung arkasında durur dıye bekledım ama yanıldım.Hem herkezın maddı durumu bır degıl oyle satıp yenı telefon almaya.Hem ben parcalanana kadar kullanmak ıstıyorum belkı.Samsung acıkca bızı kerızlıyor kac aydır ınsanlar gps ı halletmek ıcın taklalar atıyorlar uydu bulan sevınıyor o durumdayız ama Samsung yazılımı denemeden pıyasaya suruyor galıba kı hala guncelleme yok.1.2 De kalsam tarayıcı rezalet,2.0 da kasıyor ne yapacagımı bende bılmıyorum.1.0 Da tarayıcı tam ekran oluyor du 1.2 de hangı akla hızmetse ust barı sabıt yapmıslar.1.0 da vıdeodakı renk tonları calısıyordu 1.2 de sadece adı var,yurtdısındakıler socıal hub kullanırken ulkemızde fw atmayı bılenler kullanıyor sadece.Sız hala bana neyı savunuyorsunuz ya!

Ben Bada'ya kızmıyorum ki? Senin inatla "benim gibi düşünmüyorsa laf sokayım biraz, dürteyim" mantığına karşı konuşuyorum. Yoksa banane kimin ne telefon kullandığı?
    Doğru, benim de bir ton sinirlendiğim sorunu var telefonun. Hatta kendime 3G bir tablet almayı düşünüyorum telefon niyetine de kullanabileceğim. Ama gene de diğer kullanıcılara hakarete varacak noktada cümleler kurmuyorum.
    Zira haklısın. Belki adam sevmiyor artık ama satıp da yenisiyle değiştiremiyordur? Şimdi onun sinirini daha da bozup lanet ettirtmeye ne gerek var?

• Mıllet bıseylerın farkında olsun ko Samsung bızı salak yerıne koyamayacagını anlasın.Ayrıca yenı Wave alacak olanlarda bu sorunları bılsın kı ona gore karar versınler.
  • http://mikegapinski.androidus.pl/samsung-wave-s8500-ice-cream-sandwich/
    LG ve birkaç projesini tam olarak bitiren bir developer arkadaş bizim cihaza da el atmış. Birkaç video felan var. Umarım sonlandırır. S2 dahil olmak üzere iphone vs tüm üst modelleri kullanmama rağmen wave deki o ele aldığım zamanki sağlamlık ve zerafeti hiçbirinde bulamadım. Android tam anlamıyla wave gelirse süper bir tel olacak inşallah.
  • Ne zaman şu foruma girsem,kendini büyük her şeyi bilen çok bilmişler,vay efendim bile bile aldınız badayı,sesinizi kesin oturun oturduğunuz yerde gibi yazılar yazıyor.Siz kimsiniz kardeşim?Ne ayaksınız?Bu insanlar bir şeyi eleştirirken sizden hicazetmi alacak?isteyen istediğini söyler.Yoksa samsung fanımısınız?Elmacı fanlarından sonra şimdide bumu başladı? Samsung bu teli satarken güncelleme yapmayacam alacaksanız böyle alın deseydi acaba kaç kişi alırdı teli?Ben güncelleme felan istemiyorum.Umrumda değil ama bu teli gps için almıştım.Bu forumda herkeze sordum gps i nasıl diye kimse malını kötülemedi.Sonra gördümki gps berbat yanlış yollara girmediğimmi kaldı sarhoşların meze sofrasına götürmediğimi.gps anteninde çekim kuvveti zayıf.konum bulması yarım saat 15 dk arası değişiyor.Yazılımı desen içler acısı millete sattıkları 80 tl lik ndrive haritası hala 2009 yılının haritasını kullanıyor.Şimdi diyecekki bu malını öven tipler,beğenmiyorsan sat başkasını al.Bende diyorumki akıl vermeyin para verin.Param olsa bir dk durmam bu salak tellen.Bu donanım haberde öyle adamlar varki elinde en dandik eletronik alet olsun,en dandik araba olsun imzalarına övüne övüne bu aletleri yazarlar sonrada sonuna kadar kendi malı olan bu markaları savunurlar.Böylece ego larını tatmin ederler ben kazık yemedim ben kazık yemedim diyip dururlar.Ben bu telden kazık yedim.Ben teli oyun için yada hava için değil hem tel olsun hem gps olsun diye almıştım almaz olaydım.

• iki gündür sizlerin tartışmalarını okuyorum.
    arkadaşlar abartıyorsunuz. hem de tahmin bile edemeyeceğiniz kadar.

Samsung cidden hatalı davranıyor, buna bütün wave kullananlar hemfikir zaten.
    Ancak sizlerin de 1 i 2 yapıp kötülemeniz yersiz.
    Dün Tekirdağ-Çorlu'daydım. orda bir cafede derbi maçı izleyenlerden biri cebinden bir wave 1 çıkarınca müsade isteyip inceledim.
    hala bada 1.0 kullanıyor.
    ilk çıktığında 1000 tl ye almış hala aynı duruyor cihaz. Sadece tema yüklemiş ve onu kullanıyor.
    ne gps, ne ne de başka hiçbirşey kullanmamış.

sizler burda DH de takılıp bilgi ve fikir sahibi oluyorsunuz ama hepimizi toplasalar 1 avuç kullanıcı yaparız her şeyden haberi olan.
    O da DH sayesinde.

Ama DH ye takılmayan, bu telefondan ve diğerlerinden haberi olmayan o kadar fazla insan var ki tahmin bile edemezsiniz.
    Samsung firması FW lerini DH kullanıcıları doğrultusunda çıkarmıyor. Piyasadan beklentilere göre çıkarıyor.
    O nedenle bu sistemin gelişmesi daha 3-4 sene alır merak etmeyin. 3-4 sene boyunca da şikayet üstüne şikayet gelir.
    Buna bakarak "almayın" demek yanlış.

ben şu an bada 2.0 cfw kullanıyorum. Gayet memnunum.
    Bir sürü oyun yüklemiştim, hala kies hesabımda duruyor.
    ihtiyacım olan hemen her programı buldum ve yükledim. sırf kiesde görüp "aa bu program da güzelmiş yükleyeyim bari" mantığıyla bakarsanız yanlış yaparsınız.
    o zaman "uygulama sayısı çok az" diyalogları başlar. İhtiyacına bak sen...

GPS sorununa gelince...
    Evet maalesef AGPS özelliği çok kötü. bu nedenle kapalı alanda konum bulmuyor.
    Aslında enlem ve boylam derecesini 2-3 saniye içinde buluyor. ancak neden "bağlandım" diye sinyal vermiyor anlamıyorum.
    hatta dün bununla ilgili video çekecektim.
    Aslında cihaz GPS uydularına çok kısa sürede bağlanıyor. Ama nedense işleme koymuyor.
    şu an yoldan yeni geldim, yol yorgunluğumu atınca bir ara gps in aslında ne kadar erken uydu bulduğunu gösteren video ekleyeceğim.

Haritalara gelince .... Sallamayın lütfen...
    kim demiş 80 tl lik ndrive hala 2009 un haritasını kullanıyor diye?
    2011 aralık ayına ait harita var .... Navtek haritası.
    http://imgur.com/IV5f2

telefon hala bir çok insanın ihtiyacını karşılayacak düzeyde emin olun.
    bugün Çorlu'dan yola çıktığımda otobana girene kadar navigasyonu açtım.
    10-12 sn. gibi bir sürede bağlandı. Aslında yolu çok iyi biliyorum ama yine de ndrive'in yönlendirmesini takip ettim.
    hiç de fena değil. Gayet iş görür düzeyde.
    İstanbul içinde bile gayet güzel güzergahlar çıkardı.
    bundan daha iyisini bekliyorsan cebini daha fazla açacaksın. Bunun başka yolu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 23 Nisan 2012; 17:54:09 >

• Şu foruma ne zaman girse insanlar, her zaman kendini abartan, kendini diğerlerinin korumacılığına atayan, konuyu zerre kadar bilmeden atlayıp "ne dediğinizi okumadım, ne anlattığınızı bilmiyorum ama ben haklıyım işte" diye konuşan insanlara denk geliyor olmak ne acı...
    Ne ayaksınız acaba?
    Yazık...
  • 
Sayfa: önceki 15841585158615871588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.