Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (1584. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.929
Cevap
51
Favori
1.920.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15821583158415851586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mert1907

Onemli degil aslinda daha fazla yardimci olmak isterim ama telefondan giriyorum anca bu kadar :)

canın sağolsun kardeş bu kadarıda yeter
  • Arkadaşlar internette eski Wave kullanıcıları için imza kampanyası çıkartmışlar. 5000 imza gerekiyor. Şu an sayı 3305. Ben de kaydoldum bir Wave kullanıcısı olarak. İnternette Bada 2.0 ile ilgili kalabalığı ortadan kaldırıp tepkiyi bu şekilde çekmek istiyorlar. Bütün Bada 2.0 mağdurların bir araya geldiği bir yer. 5000 üyede de bu tepkileri Samsung'a iletilecek sanırım. Buranın da katkısı olsun istedim

http://www.change.org/petitions/bada-20-update-for-old-wave-devices-we-want-it-now
  • Buralar dutluktu eskiden. Ne olmuş böyle ölü toprağı serpilmiş gibi. Yukarı diyorum! Millet umudu kesmiş iyice.
  • Buraların durgunlaşmasında kimsenin suçu yok tek suçlu Samsung'tur.Bunu hep söylüyorum ama ne yapayım.Bada 2.0 gelse de pek fazla hareket beklemiyorum anca Android tam anlamıyla portlanırsa o zaman hareket olabilir.
  • şeytan gene dürttü bugün gerekli hazırlıkları yapıp 2.0 a terfi ettim...Çok güzel oldu valla herkese tavsiye ederim..Görsellik zirvede geziyor...Kamera tuşunun ekrana alınması da çok kullanışlı olmuş,benim tuş sert basıyordu bundan kurtulmuş oldum...Okumayı yeni söken talebeler gibi hergün fw atmak istiyorum elimde patlamasa bari
  • 2.0 guzelde optimizasyon yerlerde geziyor.Sirf resmi TR surumunu bu yuzden bekliyorum.1.2 Deki stabilite ile birlesirse gayet saglam biseyler ortaya cikabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

2.0 guzelde optimizasyon yerlerde geziyor.Sirf resmi TR surumunu bu yuzden bekliyorum.1.2 Deki stabilite ile birlesirse gayet saglam biseyler ortaya cikabilir.

henüz bir sıkıntı yaşamadım..en çok merak ettiğim şarj ne kadar etkilenecek?bir kaç gün yoğun kullanayım da bir bakayımm,tatmn olmazsam geri dönerim
  • Sarj konusu somuruyordu resmen bende.2.0 in en cok begendigim yonu web tarayicisinin gercekten saglam olmasi.

• quote:

Sarj konusu somuruyordu resmen bende.2.0 in en cok begendigim yonu web tarayicisinin gercekten saglam olmasi.

arkadaşlar ben de bada 2 yuleyeceğim hangi sürümü yükleyeyim yorumlarınızı bekliyorum
  • Bilemiyorum ben bayadir takip etmiyorum ama en iyisi full surumun cikmasini beklemek 1.2 eksik ama stabil bir surum.
  • Daha öncede yazdım kimse beklemesin , avrupalı orjinal 2.0 lara geçiş yapsın diye. 3 aydır hiçbir sorun olmadan kullanıyorum ve çok memnunum. Pil süresi gayet iyi, kurcalamazsam fazla 3. günü bile çıkartıyor. Yeni uygulamalar hakkında burada konuşup bilgili arkadaşlarımızın desteklerini alsak daha iyi olacaktı ancak herkes samsunga küfretmekten başka birşey yapmıyor, satıyorum-satacağım falan filan.. Kasası, şıklığı, ekran kalitesi beni tatmin ediyor. 3-5 uygulama olmazsa olmasın , ki zaten alırken o uygulamalar yoktu. Geliştiricileri beklemekten başka çare yok.. Herkese saygılar..
  • Arkadaşım biz Samsung'a Türkiye'yi önemsemediği için kızıyoruz yoksa bende kaç ay boyunca 2.0 sürümlerini kullandım ve ayrıca öyle 3 gün felan da gitmedi şarjım o kadar da atmaya gerek yok.2.0 sürümleri stabiliteden uzak ne ram ne de işlemci optimizasyonu var oyunlara girmeden önce bile telefonu resetleyip girmek gerekiyor web de tarayıcısı hızlı ancak arada sırada donuyor sapıtıyor.Türkiye sürümünü özellikle bekliyorum bakalım bu sorunlara çözüm bulmuşlarmı diye yoksa fw atmak iki dakikamı almaz.
  • quote:

Arkadaşım biz Samsung'a Türkiye'yi önemsemediği için kızıyoruz yoksa bende kaç ay boyunca 2.0 sürümlerini kullandım ve ayrıca öyle 3 gün felan da gitmedi şarjım o kadar da atmaya gerek yok.2.0 sürümleri stabiliteden uzak ne ram ne de işlemci optimizasyonu var oyunlara girmeden önce bile telefonu resetleyip girmek gerekiyor web de tarayıcısı hızlı ancak arada sırada donuyor sapıtıyor.Türkiye sürümünü özellikle bekliyorum bakalım bu sorunlara çözüm bulmuşlarmı diye yoksa fw atmak iki dakikamı almaz.

Mantıklı. Bende bu yüzden aylardır orijinal fw'yi bekliyorum. Hem içindeki bilgilerimin değişmesini istemiyorum hemde 2.0 hala stabil değil. Yıl olmuş 2012 shp aktif değil, yazı boyutu da değişmiyor sanırım, smiley yok, resim düzenleme menüsü de yok bildiğim kadarıyla. Uygulamalardan da attığını duyuyorum. Bu ve bunun gibi küçük ama çok eksiği var. Zaten gıcığım bir de o kadar uğraştıktan sonra böyle olacaksa daha çok moralim bozulur. Facebook sayfasında ise hala takılmış plak gibi fw'nin kore sürücülerinde hazır beklediğini ve önümüzdeki günlerde kies'e sürüleceğini söylüyorlar. Hiç utanma da yok adamlar hiç mi irtibat kurup merkezden bilgi alamıyorlar anlamıyorum.

• 2.ci günün sonu bada 2.0 izlenimim gerçekten olumlu,ne kasma ne atma ne resetleme yaşamadım,nette gayet hızlı dolaşabildim,download yapabildim..bana gayet stabil geldi bir sıkıntı yok..yalnız şarj için henüz birşey söyliyemiyeceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

quote:

Arkadaşım biz Samsung'a Türkiye'yi önemsemediği için kızıyoruz yoksa bende kaç ay boyunca 2.0 sürümlerini kullandım ve ayrıca öyle 3 gün felan da gitmedi şarjım o kadar da atmaya gerek yok.2.0 sürümleri stabiliteden uzak ne ram ne de işlemci optimizasyonu var oyunlara girmeden önce bile telefonu resetleyip girmek gerekiyor web de tarayıcısı hızlı ancak arada sırada donuyor sapıtıyor.Türkiye sürümünü özellikle bekliyorum bakalım bu sorunlara çözüm bulmuşlarmı diye yoksa fw atmak iki dakikamı almaz.

Mantıklı. Bende bu yüzden aylardır orijinal fw'yi bekliyorum. Hem içindeki bilgilerimin değişmesini istemiyorum hemde 2.0 hala stabil değil. Yıl olmuş 2012 shp aktif değil, yazı boyutu da değişmiyor sanırım, smiley yok, resim düzenleme menüsü de yok bildiğim kadarıyla. Uygulamalardan da attığını duyuyorum. Bu ve bunun gibi küçük ama çok eksiği var. Zaten gıcığım bir de o kadar uğraştıktan sonra böyle olacaksa daha çok moralim bozulur. Facebook sayfasında ise hala takılmış plak gibi fw'nin kore sürücülerinde hazır beklediğini ve önümüzdeki günlerde kies'e sürüleceğini söylüyorlar. Hiç utanma da yok adamlar hiç mi irtibat kurup merkezden bilgi alamıyorlar anlamıyorum.

Icerisinde resin duzenleme film olusturma gomulu olarak gelmiyor ancak apps de ayri olarak vermisler onlari.1.2 De simgeler bile kayarken bi akicilik var ama 2.0 da o yok.Ayrica ilk beta da menuler daha guzel bir efektle aciliyordu ama sonraki betalarda o efekt kayboldu.Kisacasi resmi TR surumu gelsin ona gore bakicaz.

• quote:

Buraların durgunlaşmasında kimsenin suçu yok tek suçlu Samsung'tur.Bunu hep söylüyorum ama ne yapayım.Bada 2.0 gelse de pek fazla hareket beklemiyorum anca Android tam anlamıyla portlanırsa o zaman hareket olabilir.

Wave ile Android?

Wave alanların kaç tanesi "nasılsa uygulamalar gelir, 100.000 tane uygulaması olan Android'li telefonlardan almayayım" diyerek bu işe giriştiyse, kusura bakmasın ama suçlu kendileridir.
    Biraz mantıklı olun. İstediğiniz "yeni telefona para vermeyeyim ama Android'e geçeyim de onun oyunlarını oynayabileyim" ise olabilir, ben ona karışmam. Ama daha bu kadar yeni bir işletim sistemine sahip bir telefonu alırken ne yaptığınızın farkında olmanız lazımdı.

Samsung uzun zamandır ürünlerinde "neyse vazgeçtik, buna dönüyoruz" diyen bir firmaydı. Makine hala çok şık. Sene olmuş 2012, Wave görselliğinde çok fazla telefon yok farkındaysanız.
    Biraz da bırakın hatalarıyla güzel olsun.

Wave az ama eğlenceli uygulamalarıyla güzel. Samsung'a laf atmadan önce, Bada platformuna yazılım hazırlamayan şirketleri suçlayın. Samsung kendi mi yazsın? Yoksa "Android isteriz/iOS isteriz" diye çırpınan kullanıcılar arasından Wave sattıklarının hakkı geçmesin diye milyarlarca $ yazılım sponsorluk ücreti mi ayırsın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kymophobia

quote:

Buraların durgunlaşmasında kimsenin suçu yok tek suçlu Samsung'tur.Bunu hep söylüyorum ama ne yapayım.Bada 2.0 gelse de pek fazla hareket beklemiyorum anca Android tam anlamıyla portlanırsa o zaman hareket olabilir.

Wave ile Android?

Wave alanların kaç tanesi "nasılsa uygulamalar gelir, 100.000 tane uygulaması olan Android'li telefonlardan almayayım" diyerek bu işe giriştiyse, kusura bakmasın ama suçlu kendileridir.
    Biraz mantıklı olun. İstediğiniz "yeni telefona para vermeyeyim ama Android'e geçeyim de onun oyunlarını oynayabileyim" ise olabilir, ben ona karışmam. Ama daha bu kadar yeni bir işletim sistemine sahip bir telefonu alırken ne yaptığınızın farkında olmanız lazımdı.

Samsung uzun zamandır ürünlerinde "neyse vazgeçtik, buna dönüyoruz" diyen bir firmaydı. Makine hala çok şık. Sene olmuş 2012, Wave görselliğinde çok fazla telefon yok farkındaysanız.
    Biraz da bırakın hatalarıyla güzel olsun.

Wave az ama eğlenceli uygulamalarıyla güzel. Samsung'a laf atmadan önce, Bada platformuna yazılım hazırlamayan şirketleri suçlayın. Samsung kendi mi yazsın? Yoksa "Android isteriz/iOS isteriz" diye çırpınan kullanıcılar arasından Wave sattıklarının hakkı geçmesin diye milyarlarca $ yazılım sponsorluk ücreti mi ayırsın?

Samsung once adam gibi guncelleme cikarsinda oburlerine sonra bakariz.Kac aydir 2.0 diye diye helak olduk burda.Adamlar Android i 2.0 dan once cikarirlarsa sasirmam.

• Çalışan bir Android port ne zaman çıktı? Kimsenin haberi yokken 1.0 mı geldi de onu tartışıyoruz?
    Faraziye üzerinden yorum yapıp demagojiye çekiyorsunuz. Huy edinmişsiniz hoşunuza gitmeyen şeylerde. Yazık...
  • Arkadasim 2.2 Froyo surumu var nette kac aydir dolaniyor.Youtube a da yazabilirsin videolari var adamlar oyub bile oynuyorlar.Bende 1.2 ye donmedeb once hen bada 2.0 hemde Android vardi DH de bile konusu var senin dunyadan haberin yok ICS portlama calismalarinin bile baslandigi soyleniyor.Froyo da modem fonksiyonlari calismiyordu calissa kullanilicak.

• quote:

Arkadasim 2.2 Froyo surumu var nette kac aydir dolaniyor.Youtube a da yazabilirsin videolari var adamlar oyub bile oynuyorlar.Bende 1.2 ye donmedeb once hen bada 2.0 hemde Android vardi DH de bile konusu var senin dunyadan haberin yok ICS portlama calismalarinin bile baslandigi soyleniyor.Froyo da modem fonksiyonlari calismiyordu calissa kullanilicak.

GSM fonksiyonu çalışmayan saçma sapan denemeleri gelip de karşıma sürme. Hayırdır "dünyadan haberin yok" falan? Anam mısın, babam mısın, akranım mısın delikanlı?
    Ya Wave'i Android ile çalıştırır (Android ve telefon fonksiyonları ile birlikte) ve örnek verirsin, olmazsa da bunu sadece "deneme" olarak gösterirsin.

Şimdi bana Wave ve Bada'nın yapabildiklerini aynen yapabilen ya da Android'in tam özellikleriyle yüklenebildiği bir Wave göster, olmazsa da böyle uçurum örneklerle bir savunma yapma.

Ayrıca tekrar söylüyorum;
    Kim dedi size geleceği belli olmayan bir işletim sistemiyle üretilmiş telefona yatırım yapın diye? Adamlar kendilerine göre bir çizelgeyle yayınlıyorlar demek ki?
    Sıkıntı yaşayan, dert edinmek yerine diğer telefon ve işletim sistemi seçeneklerini değerlendirmeli.

• 
Sayfa: önceki 15821583158415851586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.