Şimdi Ara

Samsung'un Project J konsepti 3 farklı cihaz içeriyor olabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

soldaki note 2 değilmi yahu

Galiba evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aksesuarlar kutunun içerisindeyse güzel hamle

neredeyse 150-200 tl ederi var o kutunun
  • sırf ses, kamera ve malzeme kalitesi yüzünden samsung değil nokia düşünüyorum. Açıkçası 41MP Lumialar artık kabak tadı veren S42ten daha iştah açıcı. Ve bir samsung'a söylesin de şu tasarımı değiştirsinler be

• Galaxy S4'ün 4.99 inç olacağı söyleniyor.Eğer bu doğru olursa Note 3'te 6 inçe kadar yükselecek demektir.
    S4 nedense beni Xperia Z veya diğer markaların çıkardığı telefonlardan daha çok etkiliyor.Firmaların son çıkardığı amiral gemilerinin çoğunda S4 pro , adreno 320 çözümü var.S2 kullanıcısı olduğumdan S4'ün nasıl olacağını tahmin edebiliyorum.Ama s4 platformunu kullanan telefonların nasıl performans vereceği hakkında bilgim yok.
    S4 yine çok satacaktır.Çok sattığı içinde en az 1 yıl güncelleme desteği alacağına kesin gözüyle bakılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkhan

quote:

Orijinalden alıntı: mako3e

su geçirmezlik + full hd süper amoled plusbunlar yeter s4 almak için...

Su & Toz geçirmezliğin olmayacağı kesin.
    Ayrıca, birçok kullanıcıya bunlar yetmez.

Samsung'un kamerayı, tasarımı, malzemeyi, arayüzü, GPU'yu, ekran ve ses kalitesi düzeltmesi lazım.

Bunlar olmazsa, bu cihaz da S3 gibi hayal kırıklığı yaşar.
    (Kimse bana S3 40 milyon sattı demesin, Samsung'un yapabildiği tek şey pazarlama.

samsung ve apple dışındaki firmalar sizin deyiminizle ''S3 gibi hayal kırıklığı'' bile yaşamaya çok uzak cihaz bence gayet güzel. herkesin isteği farklı oluyor.

Tabi canım Samsung anca pazarlamada iyi olur başka hiçbir şey yapmaz

• Halen sadece pazarlamayla siradan bir cihazin 40 milyon satabilecegine inanan var o kadar basit olsa ar-ge falan birakip butun parayi pazarlamaya yatirirlar zaten onlarin yerine yapanlar var herkes alir s4 pro disini kaplar birakir piyasaya sonra pazarlama yapar o kadar basit degil bu isler pazarlama onemli bir unsur ama sadece pazarlama yaparak bir yere varamazsin samsung un buyuk ozelligi kendi donanimini gelistirip ozellestirmesi max performansi almasi.

• Umarım kasa hayal kırıklığı olmaz gene
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.