Şimdi Ara

SAMSUNG UE50MU7000 iade etsemmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen hafta bu tv den aldım. Harici uydu alıcısıyla kullanıyorum. Görüntü iyi.Kendi uydu alıcısının görüntüsü berbat. Birde maç izlerken topta yansıma oluyor. Filmlerde hareketli sahnelerde bile böyle. Eski Sony KDL-40NX800 tv'im de bu sıkıntı yoktu. O bundan kat kat daha iyi. Tv yi iade etsem yerine alabileceğim maximum 3000 tl civarı tavsiye edermisiniz?

• Hocam önceden Sony kullanan biri olarak neden Samsung gibi dandik markaya para verdiniz? büyük hata etmişsiniz hocam

İade etseniz bile 50 inch bir tv yi 3000 TL ya bulamazsınız grundig arçelik Samsung seg gibi markalar almayacaksanız eğer...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tda 1562q -- 4 Aralık 2017; 21:57:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı üründen aldım ancak bahsettiğiniz sorunu göremedim.

Fotoğraf, video paylaşırsanız karşılaştırırım. Belki size özgü yaşanmıştır, belki bende de vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüntü ayarlarında auto motion plus adında bir ayar olmalı. Onu maksimuma çıkarırsanız belki biraz fark edebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kental

Görüntü ayarlarında auto motion plus adında bir ayar olmalı. Onu maksimuma çıkarırsanız belki biraz fark edebilir.

Bende de boyle bir sıkıntı var ayarlara nasıl gırcez

• kral1kral1 kullanıcısına yanıt
    Home butonuna bastiginizda alttaki menude sol tarafta olmali. Yanlis hatirlamiyorsam kaybaklar butonunun yaninda.

• quote:

Orijinalden alıntı: kental

Home butonuna bastiginizda alttaki menude sol tarafta olmali. Yanlis hatirlamiyorsam kaybaklar butonunun yaninda.

kurcalaya kurcalaya buldum sonunda :=) hdryi de aktif ettim ama hdrli cok kotu oldu tv nedense baska ne gibi ayarlar yapsam oneriniz varmidir
  • Hdr+ modunda görüntü daha net oluyor. Ayarlama fotolarını yarın atarım.

• SAMSUNG UE50MU7000 iade etsemmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gkn10

goruntu ile sıkıntım hdr actigimda tv kasiyor bazi yayınlarda da oyle tv birde kırmızı2 yi secmissiniz ve konstrat dusuk ben yüksek olanı actım

• Technisat 4k cihazın görüntü kalitesi de güzelmiş. Islemcı olarak bu cihazda hangi marka kullanıyor sitelerde göremedim bir türlü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.