Şimdi Ara

SAMSUNG UE40B7000 VE UE40B7090 LED TV ARASINDA NE FARK VAR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar SAMSUNG un üretmiş olduğu 2 model led tv arasında tam olarak ne farkları oldunu anlayamadım ustalardan yardım bekliyorum
    SAMSUNG UE40B7000 led tv bu modelin özellikleri oldukça iyi gibime geldi ve bu modelde kakar kılacakken "www.chip.de " nin yapmış olduğu testde en iyi tv seçilen SAMSUNG UE40B7090 LED TV yi gördüm ancak bu iki model arasında ne fark var bilgisi olan varmı çünkü user manuel lerine göz gezdirdim ancak fark göremedim, sıkıntı şu ki; 7000 modelinin dizaynı hoşuma gidiyor ancak testte 1. seçilende 7090 modeli kayda değer bir özellik yada kalite farkı yoksa 7000 modelini tercih edeceğim bilgilendirirseniz sevinirim

--- ayrıca arkadaşlar aşağıda modellerini yazacağım tvlerden kullanmakta olan varsa lütfen tvnin arkasındaki etikete bakıp kaç watt elektrik çektiğini yazarmısınız.
    1) SAMSUNG UE40B7000 led tv
    2) SAMSUNG UE40B7090 led tv
    3) SAMSUNG le-40b653 lcd tv

bu tvlerin kaçwat elektrik çektiklerini öğrenmek için samsung un sitesinden" teknik özellikler" başlığı altındaki "güç" bölümüne baktığımda SAMSUNG UE40B7000 led tv için 140 watt yazıyor, ancak aynı sitede "destek ve yüklemeler" başlığı altındaki
    "Power Consumption Guide" isimli pdf yi açtığımda 98 watt yazılmış, yine aynı siteden tvnin user manual pdf ini indirip açtığımdaise güç tüketimini öğrenmek için tvnin arkasındaki etikete bakılmalıdır yazıyor iyice kafam karıştı
    bu yüzden yazdığım bu 3 model tv den kullanan arkadaşlardan ricam tvnin arkasındaki etikete bakıp kaç watt elektrik çektiğini yazarmısınız.

sivas'ta yaşadığım için bir tekno markete gidip kendim bakma şansım malesef yok bu yüzden yardımlarınızı bekliyorum şimdiden ilgilenen herkeze teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.