Şimdi Ara

Samsung Tvler İçin .SCM Uzantılı Kanal Listesinin Bilgisayarda Düzenlenmesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
9
Favori
154.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kumandadan MENU KANAL Kanal Listesi Aktarım
    Pin kodu isteyecek 0 0 0 0
    USB den al
    Okle tamam

Yalnız Diseq varsa turksat lnb 1 de olmalı herhalde
  • Merhaba
    Öncelikle liste için teşekkürler, gayet kullanışlı oldu.

Yalnız kanal listesinde yer alan kanal d, show tv, ntv vb gibi kanalların hiçbiri açılmıyor.
    Nasıl düzeltebilirimbir fikriniz var mı?
  • hiç önemli değil arkadaşlar yeter ki bir işe yarasın liste bende sorunsuz çalışıyor sorun yaşan arkadaşlar uydu ayarlarını kontrol etsinler uydu ayarları formda d6500 ile ilgili diğer konularda mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperxf

quote:

Orijinalden alıntı: accountant1507

merhaba dostlar yeni kanal listesi hazır 302 TV kanalı 136 radyo kanalı ile toplam 438 kanal ve ilk yaptığım listeye göre daha kullanışlı bir kanal listesi. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz iyi seyirler.

http://www.2shared.com/file/nrm4-Fv_/UE40D6500.html

Kanal listesi teşekkürler. Pazar deniyecem. 4sharedden dosya zor iniyor. Alternatif link veriyorum. Eğer istemezsen linkki iptal ederim. Tekrar teşekkürler
    https://****.com/files/943003795/UE40D6500.scm

istememek gibi bir durum olur mu hiç teşekkür ederim nasıl daha kolay indirilebilirse oraya yüklemek daha mantıklı.

• TV nin uydusunu yeni kullanmaya basladıysan diger uydu cihazlarına gore zayıf canagı ayarlaman lazım. Ama daha onceden izliyordum diyorsan manuel olarak ilgili transponderı arat.
  • reservid
  • Kanal listesi ile ilgili yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Çok işime yaradı. TV ye transporder eklemek mümkün değilmi acaba?
  • TP eklemeyide buldum benim gözümden kaçmış.İstediğim kanalları arayıp buldum ve chlpced-1.01-release ile kanal düzenlemesini yaptıp harika oldu.
  • Yeni liste var mı bekliyorum. Teşekkürler
  • arkadaşlar bende de 40 d 6380 ss modeli samsung led tv var. Menü ingilizce nasıl türkçe olur. Bilen varsa bana söylerse memnun olurum. Teşekkürler. Bende de bazı kanallar çekmiyor. Mesela sky 360. onun da çaresi ne olabilir. teşekkür.
  • beyler hotbird listesi yok mu kimsede
  • Cevap: Samsung Tvler İçin .SCM Uzantılı Kanal Listesinin Bilgisayarda Düzenlenmesi

Emeğinize sağlık, çok güzel bir düzenleme olmuş.
    Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mraxam -- 4 Nisan 2012; 22:53:47 >
  • quote:

arkadaşlar D6500 için kanal listemi hazırladım ve benim gibi kanal listesi sıkıntısı çeken arkadaşlar için alttaki linkte paylaştım umarım beyenirsiniz herkese iyi seyirler.

http://www.2shared.com/file/yr7nuA7K/D6500_KANAL_LSTES.html?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mraxam

quote:

arkadaşlar D6500 için kanal listemi hazırladım ve benim gibi kanal listesi sıkıntısı çeken arkadaşlar için alttaki linkte paylaştım umarım beyenirsiniz herkese iyi seyirler.

http://www.2shared.com/file/yr7nuA7K/D6500_KANAL_LSTES.html?

Teşekkürler

Hiç önemli değil iyi seyirler dilerim. Ancak alttaki linkte bulanan liste daha kullanışlı ve daha fazla kanal var onu kullanmanızı öneririm.
    http://www.2shared.com/file/nrm4-Fv_/UE40D6500.html

• arkadaşlar show tv de ses problemi var. yalnız ben listeyi kendim oluşturdum beradan almadım. böyle bir sorun yaşayan oldumu. ses çıkmıyor. arkada çok kısık başka ses var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dradda

arkadaşlar show tv de ses problemi var. yalnız ben listeyi kendim oluşturdum beradan almadım. böyle bir sorun yaşayan oldumu. ses çıkmıyor. arkada çok kısık başka ses var.

evet bu sorun bütün d6500 lerin dahili uydu alıcılarında var çözümü menü den ses ayarlarına giriyorsun 1. dil kısmında türçe 2. dil kısmında genelde ingilizce yazar 2. dil kısmınıda türkçe yapıyorsun sorun show tv için ortadan kalkıyor ancak trt 6 nın sesi gidiyor.
  • teşekkürler dostum yardımın için akşam eve gidince uygulayayım.
  • quote:

quote:

arkadaşlar show tv de ses problemi var. yalnız ben listeyi kendim oluşturdum beradan almadım. böyle bir sorun yaşayan oldumu. ses çıkmıyor. arkada çok kısık başka ses var.

evet bu sorun bütün d6500 lerin dahili uydu alıcılarında var çözümü menü den ses ayarlarına giriyorsun 1. dil kısmında türçe 2. dil kısmında genelde ingilizce yazar 2. dil kısmınıda türkçe yapıyorsun sorun show tv için ortadan kalkıyor ancak trt 6 nın sesi gidiyor.

kardeşim dediğini uyguladım. sağolasın yardımın için. aynen türkçe oldu. fakat kanal değişince tekrar eski halini alıyor. bununla ilgili bir bilgin varmı? bir türlü

ayarı kaydedemedim. her kanal değişiminden sonra tekrar ayarlamak zorunda kalıyorum.

• quote:

quote:

quote:

kardeşim dediğini uyguladım. sağolasın yardımın için. aynen türkçe oldu. fakat kanal değişince tekrar eski halini alıyor. bununla ilgili bir bilgin varmı? bir türlü

ayarı kaydedemedim. her kanal değişiminden sonra tekrar ayarlamak zorunda kalıyorum.

hocam tv nin menüsünden sisteme gir ordan dil i seç ordan teleteks dilinin altında bulunan tercihi seç ve ordaki bütün dilleri türkçe yap sorun kalmaz.

• hotbird listesi varmı elinizde bütün kanalların olduğu..teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.