Şimdi Ara

Samsung Tvler İçin .SCM Uzantılı Kanal Listesinin Bilgisayarda Düzenlenmesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
9
Favori
154.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 32c530 tv kablolu yayın için de benzer işlemler yapılabilir mi?
  • arkadaşlar bütün ücretsiz hd yayınları buldum ancak ntvspor şifreli bir türlü şifresiz bulamıyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.
  • arkadaşlar bende bugün d7000 aldım kanal listesi sorununu buradaki açıklamalar ışığında çözdüm çok şükür yalnız trt hd kanal adı var fakat sinyal yok diyor bu bendeki lnb ve kablo vs ile ilgili bir sorun mu
  • arkadaşlar D6500 için kanal listemi hazırladım ve benim gibi kanal listesi sıkıntısı çeken arkadaşlar için alttaki linkte paylaştım umarım beyenirsiniz herkese iyi seyirler.

http://www.2shared.com/file/yr7nuA7K/D6500_KANAL_LSTES.html?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accountant1507 -- 16 Ocak 2012; 12:03:14 >
  • accountant1507
    Değerli Arkadaşım Uzun Uğraşlar Sonunda sizin yayımlamış olduğunuz Kanal Listesini Yükledim. Geçen Gün Ancak Teşekkür etme Fırsatım Oldu. İStediğim gibi Sıralı ve Düzenli Olmuş Emek ve Zahmetlerin için Çok Çok Teşekkür Ederim.
  • Arkadaşlar merhaba, bende 55d6500 modelini aldım ve çok memnun kaldım. Tabi herkes gibi bendede aynı sorun var. Klasik yıllardan beri alışık olduğumuz tv kanal sıralaması olunca farklı ve değişik sıralamalara alışmak zor. Yukarıda ki arkadaşımızın verdiği linkten samsung sayfasından ChannelListPCEditor indirdim fakat mevcutta ki scm uzantılı dosyayı açmak istediğimde kanallistesi.scm: Invalid file contents (5). diye bir hata veriyor. Sanki program scm uzantısını desteklemiyor gibi.
    Acaba daha basit ve kullanışlı bir program tavsiye edecek arkadaşlar varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: accountant1507

arkadaşlar D6500 için kanal listemi hazırladım ve benim gibi kanal listesi sıkıntısı çeken arkadaşlar için alttaki linkte paylaştım umarım beyenirsiniz herkese iyi seyirler.

Çok Teşekkür ederim; bende 40d6380 var 6500'ün yan ithalatı, uzun zaman oldu alalı, trt hd,atv hd falan yoktu şuandaki bu listeyle çalışırmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetzengin

accountant1507
    Değerli Arkadaşım Uzun Uğraşlar Sonunda sizin yayımlamış olduğunuz Kanal Listesini Yükledim. Geçen Gün Ancak Teşekkür etme Fırsatım Oldu. İStediğim gibi Sıralı ve Düzenli Olmuş Emek ve Zahmetlerin için Çok Çok Teşekkür Ederim.

Merhaba,

Gönderdiğiniz listeyi televizyona aktardım fakat trt, trt hd ve birkaç kanalda zayıf sinyal hatası veriyor.11844 frekansını da denedim sinyal gücü sıfır göründüğü için kanal bulamadım.listenizin son halini tekrar gönderebilir misiniz.
    teşekkürler
  • Bu editör kanal isimlerini değiştirdiğimizde , tr karekterlerde sorun cikartiyormu?
  • Arkadaşlar bu dogan TV denilen provider D-Smart mı oluyor?
  • Merhaba arkadaşlar kanal listesine yeni kanallarda ekledim ama bir türlü forma giremedim ve yeni listeyi sizlerle paylaşamadım. Kısmetse hafta sonu yeni listeyi paylaşırım mevcut listede olmayan akllı tv, türsat 3d kanalları, fb tv gibi kanallar yeni listede var. Ayrıca ücretsiz HD kanalların listeyi tv ye yüklediğinizde açılması gerekiyor eğer açılmıyorsa çanakla ilgili bir sorun olabilir.
  • quote:

accountant1507

Kanal Listesi için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalbarcan

quote:

arkadaşlar D6500 için kanal listemi hazırladım ve benim gibi kanal listesi sıkıntısı çeken arkadaşlar için alttaki linkte paylaştım umarım beyenirsiniz herkese iyi seyirler.

Çok Teşekkür ederim; bende 40d6380 var 6500'ün yan ithalatı, uzun zaman oldu alalı, trt hd,atv hd falan yoktu şuandaki bu listeyle çalışırmı acaba ?

Bende de 55d6500 var. Arkadasın verdiği kanal listesi sorunsuz onu yükle

• quote:

Orijinalden alıntı: alperxf

quote:

accountant1507

Kanal Listesi için teşekkür ederim.

Yeni Kanal listesini bekliyorum. Mümkünse şifreli kanallar sonda olsun Bendeki listede malum cocuk var ilk 4 çizgi film değişikliği yapıcam. Teşekkürler
  • merhaba dostlar yeni kanal listesi hazır 302 TV kanalı 136 radyo kanalı ile toplam 438 kanal ve ilk yaptığım listeye göre daha kullanışlı bir kanal listesi. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz iyi seyirler.

http://www.2shared.com/file/nrm4-Fv_/UE40D6500.html
  • Arkadaslar bende 46d8000 var kanal duzenlemeyi becerdim tv den ayarlaniyor istedigin gibi siraliyorsun .smart tv aciyorsun kanal bolumune geliyon ok yapiyon kumandanin tols tusuna basip cikan seceneklerden siralama yapiliyor .Benin sikintim web de bazi sitelerde flash proplemi bunu gideren varsa yardimci olursa sevinirim.
  • Teşekkür ederim arkadaşım eline sağlık bende 40D6380 var çalışıyor atv de donma var nedenini bilmiorum ama, yinede iş görür
  • quote:

merhaba dostlar yeni kanal listesi hazır 302 TV kanalı 136 radyo kanalı ile toplam 438 kanal ve ilk yaptığım listeye göre daha kullanışlı bir kanal listesi. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz iyi seyirler.

http://www.2shared.com/file/nrm4-Fv_/UE40D6500.html

Kanal listesi teşekkürler. Pazar deniyecem. 4sharedden dosya zor iniyor. Alternatif link veriyorum. Eğer istemezsen linkki iptal ederim. Tekrar teşekkürler
    https://rapidshare.com/files/943003795/UE40D6500.scm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperxf -- 11 Şubat 2012; 23:26:58 >

• 46 d 6500 2924 TL'ye bugün Vatan'dan aldım. Arkadaşlar kanal listesini buradan pc'ye indirdim. Sonrasında harici hdd'ye veya usb flash bellege (2'sini de denedim olmadı) attım. Ancak anlayamadığım bir nokta Tv'ye nasıl bunu tanıtacağım. Sıralama aynen duruyor cunku.. cevaplarsanız sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.