Şimdi Ara

samsung telefon hat sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
1
Favori
139.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hort yapacağım mecbur, aynı durum başıma geldi. Üstteki detaylı ihtimal yazan arkadaşa çok teşekkürler, verdiği linkten sorgulama yaptım. Eskiden beri kullandığımız hat ile sorgulayınca eşleşme var diyor, farklı hat ile sorgulayınca eşleşme bulunamadı diyor, bu sebeple başka hat kullanılamıyor cihazda. Birazdan IMEI atmaya götüreceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akay635 A kullanıcısına yanıt
    Nasıl konu açacağımı bilmediğimden buradan yazıyorum internetim benim telefonumda çok yavaş ama sim kartımı başka bir telefona takınca hızlı nedeni ne olabilir biliyomusun

• Cucumma C kullanıcısına yanıt
    Telefonun ayarlarında şebeke modu vb. bir ayar olacak. O ayarı kontrol et bakalım. O ayarın 4g/3g olması gerekir.
    Bahsettiğim ayarı biliyorsundur ama belki gözden kaçmıştır.

• Turk telekom 4.5g olan hattımı samsung eski tip tuşlu telefona takınca operatör kısmında ana ekranda o2-de yazıyor. Ayarlardan şebeke seçimi yaparak aveayı seçtim ama hala ana ekranda o2-de yazıyor bu sorunla karşılaşan olud mu? Hattın 4.5G olması ve telefonun eski tip olmasıyla alakası olabilir mi? Bir de faturaya ek bir şey yansır mı avea seçiliylen o2-de yazınca

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.