Şimdi Ara

Samsung Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın bir zamanda Akıllı Telefon alacağım, başta Nokia C6-01 düşünürken işletim sistemi ve boyutları nedeniyle Samsung'a yönelmeye karar verdim,

Başta İstediğim Özellikler;

- HD (720P) video kayıt,
    - Kamera 5MP yada üstü,
    - Boyu C6-01'den çok fazla olmasın (büyük telefon kullanamıyorum)
    - Fiyat 800 TL'ye kadar,

Önerileriniz doğrultusunda 1 hafta içinde satın alacağım =)

• o fiyata samsung bulabilirmisin bilmiyorum ama ideos x5 öneririm fiyat performans birincisi şuanda. 720p hd kayıt yapabiliyor 5.0mp lensi ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dangerousx -- 23 Temmuz 2011; 22:22:38 >
  • Teşekkür ederim bakıyorum özelliklerine şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dangerousx

o fiyata samsung bulabilirmisin bilmiyorum ama ideos x5 öneririm fiyat performans birincisi şuanda. 720p hd kayıt yapabiliyor 5.0mp lensi ile

720 p kaydı dh inceleme videosunda da söylemiş sanki render ile 720 p olmuş gibi..wawe2 nin video çekimi kesinlikle daha iyi..Kamera yorumlarıda pek iç açıcı değil..
  • Wave 2 S8530 en iyi seçim olacaktır, hızlı al sitesinde indirimde 739 TL gözüküyor.

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/samsung-s8530-wave-ii-2-gb_02.044.1271.0521.htm?ref=akakce&v=1.57.4
  • Galaxy ace nasıldır acaba ? Android marketteki bütün uygulamaları sorunsuz acarmı ?
  • C6-01'in boyutu nedeniye Samsung'a yöneldim demişsin ama istediğin telefon için de boyutu C6-01'den büyük olmasın demişsin
    Android istiyorsun sanırım ama o fiyatlardaki Android modeller pek kullanılacak modeller değiller bana göre. Fiyatı biraz arttırırsan 920 liraya Vatan'dan LG Optimus Black alabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.