Şimdi Ara

SAMSUNG’TAN BEYAZ EŞYA ALANA AKILLI TELEFON HEDİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.443
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Electronics Türkiye, yeni yılda da tüketicilerine özel kampanyalar sunmaya devam ediyor. ÖTV indiriminin uzatılmasının ardından beyaz eşya kullanıcılarına yönelik gerçekleştirilen kampanya dahilinde; Samsung mağazalarından 31 Mart 2019 tarihine kadar satın alınan seçili beyaz eşyalar, akıllı telefon hediyeli olacak.....

https://www.samsung.com/tr/beyaz-esya-telefon-kampanyasi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technova -- 6 Şubat 2019; 11:50:24 >

• Alırım bi note9

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankastre set buzdolabi alinacak profilo siemens dusunuyorduk samsung nasildir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Elektrik sistemleri hassas. İki kere garantiden değişti. Ekstra garanti de çok sıkıntılı. Beyaz eşyada yerli malı almak gerek.

• Telefona başvurup yollanan var mi?

• Telefonlar ciddi mana da çöp. Beyaz eşya denince zaten Electrolux'den şaşmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

Ankastre set buzdolabi alinacak profilo siemens dusunuyorduk samsung nasildir?
    Profiloyu alabilirsin, kesinlikle yerli malı alma derim
  • SAMSUNG’TAN BEYAZ EŞYA ALANA AKILLI TELEFON HEDİYE

• Samsung beyaz esya mi? İki kere düsünün.

• Adamlar binlerce model telefon ürettiği için her beyaz eşya alana üçer beşer dağıtsalar bile stokları tükenmez herhalde. Emini Samsung CEO'su bile Samsung'un kaç farklı model telefonu olduğunu bilmiyordur.

• Nasıl sevdiklerini!!! görmek için girdim konuya.

Nereden bindirip nereden indiriyorlar.
    Konu zayıf kalmış, bilgi yetersiz.
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    siemens gurubunu seçmenizi tavsiye ederim ,hatta çoğu kişi için profilo çok yeterli oluyor ,bazıları ise birebir aynı ama isim farkı oluyor (siemens-bosch-profilo)

para sıkıntısı yoksa siemensin üst modellerini almak tabi daha iyidir
  • Note 9 verirlerse alırım
  • Evlenirken 4 yıl önce çokta araştırmadan buzdolabı çamaşır mak ve bulaşık makinasını samsungtan aldım. Açıkcası beğenmediğim bulaşık makinası oldu ama her sorunumda hemen çözdüler. Henüz bi arıza yaşamadık. Kurulumda ve taşınma sırasında da bi sıkıntı yaşamadım. Adamlar gidince müşteri hizmetleri arayıp tek tek sordu memnun musunuz bi eksikleri varmıydı diye. Elektronik şans işi tabi belkş de biz şanslıydık. Buarada buzdolabını cidden beğeniyorum ben tavsiye ederim açıkcası. Çamaşır makinası da iyi ama daha sessiz makinalar çıkmıştır belki onda başka markalar düşünülebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.