Şimdi Ara

SAMSUNG TAB S T700 10/10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
7
Favori
2.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Samsung #Galaxy S Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Samsung Kapasite #16 GB #WIFI
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    SAMSUNG TAB S FİYATI VATAN BİLGİSAYARDA 1000 TL DİR
    RESİMLERDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ TEMİZDİR
    ETİKETLERİ ÜZERİNDEDİR
    TOPLAMDA 10-12 SAAT KULLANILMIŞTIR
    BATARYA DURUMU ÇOK İYİDİR
    ORJİNAL ŞARJ ALETİ MEVCUTTUR
    SLİKON KILIF İLE VERİLEEKTİR
    2K EKRAN
    3GB RAM
    8 ÇEKİRDEK

ELİMDE ADETLİ VARDIR

TEL NO: 0 545 905 50 15

TAKAS VARDIR TAKAS FİYATI FARKLIDIR
    FİYAT :500TL YER İSTANBUL
    PAZARLIK YOKTUR ZATEN 1000TL YERİNE 500 TL YORUMLARA BAKINIZ!

SAMSUNG TAB S T700 10/10SAMSUNG TAB S T700 10/10SAMSUNG TAB S T700 10/10SAMSUNG TAB S T700 10/10SAMSUNG TAB S T700 10/10SAMSUNG TAB S T700 10/10SAMSUNG TAB S T700 10/10SAMSUNG TAB S T700 10/10SAMSUNG TAB S T700 10/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzsaid -- 22 Ağustos 2017; 13:18:14 >

• Fiyat için takip
  • pm
  • bir adet sipariş verdim bakalım gerince yazarım burayada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel! Günden güne azalıyor....acele edin casper reeder tabletlerle paranızı çöpe atıcağınıza.Bence işe yarar bir tablet alabilrisiniz :)
  • yavuzsaid Y kullanıcısına yanıt
    ben aldım bir adet memnun kalırsak bir adet daha almayı düşünüyorum kargoda şuan. ipad gibi uyuz bir tabletten çok daha iyi halihazırda kullanıyorum at filmini izle rahat rahat birde çok hafif cihaz. Gelince foto vs atarım burayada.

• Merhaba

Elden teslim var mı, İstanbul için

• sendemail kullanıcısına yanıt
    istanbul içi elden teslimatımız vardır
  • Arkadaşlar @yavuzsaid arkadaştan aldığım tab s 8.4 cihazım kargo ile geldi sorunsuz çizik vs hiçbirşey yok testlerini yaptım ölü piksel ses şarj vb sıkıntı yok bu fiyata bukadarda beklemiyordum android 5.0.2 ile geldi şuan güncelleme kuruluyor. Wifi vs sıkıntısız. Ortam hafif karanlık oyğzden flaş açtım belli olması açısından bazı fotoğraflarda.
    Kılıfı kendim aldım internetten ürüne dahil değil.
    SAMSUNG TAB S T700 10/10
    SAMSUNG TAB S T700 10/10
    SAMSUNG TAB S T700 10/10
    SAMSUNG TAB S T700 10/10
    SAMSUNG TAB S T700 10/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 17 Temmuz 2017; 0:47:14 >

• Hayırlı olsun .kismetse cumartesi bir adet te ben alacagim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir tanede ben aldım . Şu an şarjda . Pil sıkıntısı yoksa ilanda bahsedildiği gibi ürün . Bir kaç gün kullanayım yine yorum yaparım .

Yavuz kardeşim bu üstteki kılıftan niye banada vermedin bakıyım sen ?
  • yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    Silikon kılıf var dediğim gibi onu kişi kendi almış.. :D
  • yavuzsaid Y kullanıcısına yanıt
    Haa öyleymiş ;D

Konuyu baltalıyım satılık hometech ideal tab 10 s var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzazgin -- 15 Temmuz 2017; 20:12:52 >
  • Geçen hafta 1 adet bende aldım şarj aleti biraz deforme olmuş onun haricinde bir problem yok pil perfonmansı gayet iyi,dürüst satıcı ve ayrıca güvenli bir şekilde paket yapılıp gönderilmiş..
  • TEL NO:0545 905 50 15
  • PM atıldı.
  • Arkadaşlar bunlar tamir görmüş ürün falan mı? Garanti olayı ne alemde var mı yok mu? Alsak bir patlasa alet kadar tamir masrafı çıkarır samsung. Alanlar memnun mu yazıldıüı gibi sıfır ayarında mı ürünler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Arkadaşlar bunlar tamir görmüş ürün falan mı? Garanti olayı ne alemde var mı yok mu? Alsak bir patlasa alet kadar tamir masrafı çıkarır samsung. Alanlar memnun mu yazıldıüı gibi sıfır ayarında mı ürünler?

tamir görmemiş. Sıfır gibi ürün.

Garanti yok. Samsung servise verirsen çok isterler.
    Tamircilerde daha ucuza tamir ettirebilirsin.

Benim cihazda herhangi bir sıkıntı yok.

Şarj aleti uyduruk, onun yerine lenovo 2.1 Amper kullanıyorum.
  • Bugün benim tablet de geldi, güzel paketlenmiş şekilde. Alet tertemiz, hatasız dediği gibi. Şimdi tam şarjını yaptım yazılım güncellemesini falan yapıyor. Kaç senedir içimde ukte kalmış bir modeldi ekranından dolayı bugüne nasipmiş. Bu fiyata gerçekten çok iyi, samsung t280 gibi oyukcakvari tablet alacağınıza böyle güzel bir tableti şiddetle tavsiye ederim. 8.4" de çok ideal bir oran bana göre. Tam kitap boyutunda. Yavuz kardeşime burdan tekrar teşekkür ediyorum.
  • Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.Darısı diğer alıcılara :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.