Şimdi Ara

samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
11
Favori
63.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen garantiye giderken yedeğini al sonra orjinal romu yükle okadar 10 dk iş :) zaten orjinal roma dönmek bu yüntemle çok kolay
    birde tableti telefon olarak kulanacaksan tavsiyem bunu yükle

GO Launcher EX
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex
  • nasıl konuşuluyor peki? üzerinde kulağa dayamalık hoparlör mü yoksa illa hep kulaklıkla mı? ona göre anneme alacağım da bu tableti telefon özelliği de açılmışsa arkadaşlar. Kullananlar bi cevap atarsa sevinirim.
  • telefon gibi dış hoperlor var ama biraz büyük olması telefon gibi kolay kullanım sağlamıyor bir kablosuz yada kablolu kulaklık ile kulanımı daha rahat olur
  • Beyler cihazin ses seviyesi nasil? T210 T212 gibi bangir bangir veriyormu sesi? Sesi yuksekse t210u bir kenara atip bende alayim T232.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynem illa kulaklık istemiyorsa bemde bemde hemen satıyorum t212 yi alıyorum t232 yi:))

• quote:

Orijinalden alıntı: tablet_telefon38

Aynem illa kulaklık istemiyorsa bemde bemde hemen satıyorum t212 yi alıyorum t232 yi:))

Hocam benim sordugum dış hoparlor sesi. Kulakliga gerek yok zaten t212 gibi ahize mevcut cihazda.
    Ama benim icin onemli olan cihazin sesi t212 t210 kadar yuksek mi. Malum t210 212de cift hoparlor var.

• valla süper kendime mi alsam ne
  • Buna niye bukadar ugrasıyorsunuz anlamadım gidin telefon özellikli asus tabletler var ondan alın
  • seylem kullanıcısına yanıt
    Bu model şu an teknosa da 500 tl. Var mıdır böyle 4 çekirdek 1.5 gb lı güzel ekranlı asus tablet onlara da bakalım. Ekranı fotoğraf çekimi iyi midir? Samsungda bunlar biraz daha iyi diye tercih ediyorum açıkçası hocam.
  • Cihazın telefon özelliği kapatıldığı için o fiyata yoksa yüksek olurdu ve hiç bir tablette telefon özelliği açık olarak satılmaz türkiyedeki BTK kararı gereği tablette telefon olmaz :) ama tabletten telefon vergisi alınır imei kaydıda yapılır burasıda çelişki
    sağolsunlar onlar kapatırsın fiyatı düşsün bizlerde açarız :) yoksa üredtici firmaların derdi eğil telefon özelliğini kağatmak ....

asus tabletleri samsung tabletleriyle karşılaştıramazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: drturbulance

Bu model şu an teknosa da 500 tl. Var mıdır böyle 4 çekirdek 1.5 gb lı güzel ekranlı asus tablet onlara da bakalım. Ekranı fotoğraf çekimi iyi midir? Samsungda bunlar biraz daha iyi diye tercih ediyorum açıkçası hocam.

Hocam asusta cift cekirdekli intel atom işlemci var ,kullanırken farkı hissediyorsunuz.Asusun kendi arayüzü cok hızlı ,samsung touchwiz gibi kasım kasım kasılmıyor ,ram samsungun cihazından düşük ,5mp kamera var.Ekranda ips teknolojisi var ,samsungtan farklı bir teknolojidir ,daha az parlaktır ama renkleri samsunglara göre daha gercekci verir ,insanlar telefon ve tablet secerken samsungun parlaklıgına aldanıyorlar fakat şarj sorunu nedeni ile hiçbir zaman o parlaklıkta kullanamıyorlar.Asusta telefon özelligi direk içinde aktif olarak geliyor,rootla yazılımla sunla bunla ugrasmıyorsunuz ve garantinide bozulmuyor.Bir inceleyin derim

• senin dediğin cihaz bende var meraklanma bu cihazda var ama arasında çok performans farkı var öyle uzaktan konuşma ikisinide kullanıyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: muttixp

Cihazın telefon özelliği kapatıldığı için o fiyata yoksa yüksek olurdu ve hiç bir tablette telefon özelliği açık olarak satılmaz türkiyedeki BTK kararı gereği tablette telefon olmaz :) ama tabletten telefon vergisi alınır imei kaydıda yapılır burasıda çelişki
    sağolsunlar onlar kapatırsın fiyatı düşsün bizlerde açarız :) yoksa üredtici firmaların derdi eğil telefon özelliğini kağatmak ....

asus tabletleri samsung tabletleriyle karşılaştıramazsınız

Türkiyede asus markası fonepad ismi ile tablet-telefon sekilde satıs yapıyor yapamaz diye birşey yok.ikincisi genel olarak samsung tabletler asuslardan daha iyi diyemezsin ,linklerini koydugun iki tabletin testlerine bak :) asagıdaki videoda asus memopad tablet ,daha az ram olmasına ragmen samsunga iki kat fark atıyor ,asus 33000 , samsung 13000 puan zaten o verdiğin linklerde asusa 8 ,samsunga 5 puan verilmiş
    Evet arada ciddi bir performans farkı var dediğin gibi fakat iddia ettiğin tablet degil farkı asus atıyor
    öyleee uzaktanda konusmuyorum ahanda kanıtı

Ha iyi oldugu yön ekran parlaklıgı diyorsan o ayrı,ona birşey demem.Samsung telefonu ekran parlaklıgı için aldık ama kullanırken parlaklık hep en düşük ayarlarda oluyor Samsung tablette en iyi firmalardan biri kusku yok ,bir tab s serisi cok iyi hatta en iyisi ama samsungun cıkardıgı her model eniyisidir demek cok yanlıs olur

not:videodaki test 31.dk da baslıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seylem -- 13 Aralık 2014; 1:34:42 >

• Arkadaşlar ben çok araştırdım ilk başta asusta düşündüm ama direk telefon özelliklinin üretimi bitmiş bir arıza durumunda parça sıkıntısı olma veya garantide sıkıntı olma ihtimali yüksekmiş. Bi kaç satış mağazasında satış elemanları aynı şeyleri söyleyince vazgeçtim. Yeni model olanlarda ise alla kulaklık şartı var. Bi abimde var sürekli kulaklıkla geziyor.Alınacak cihaza bide böyle bakmak lazım.

• Arkadaşlar ben çok araştırdım ilk başta asusta düşündüm ama direk telefon özelliklinin üretimi bitmiş bir arıza durumunda parça sıkıntısı olma veya garantide sıkıntı olma ihtimali yüksekmiş. Bi kaç satış mağazasında satış elemanları aynı şeyleri söyleyince vazgeçtim. Yeni model olanlarda ise alla kulaklık şartı var. Bi abimde var sürekli kulaklıkla geziyor.Alınacak cihaza bide böyle bakmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tablet_telefon38

Arkadaşlar ben çok araştırdım ilk başta asusta düşündüm ama direk telefon özelliklinin üretimi bitmiş bir arıza durumunda parça sıkıntısı olma veya garantide sıkıntı olma ihtimali yüksekmiş. Bi kaç satış mağazasında satış elemanları aynı şeyleri söyleyince vazgeçtim. Yeni model olanlarda ise alla kulaklık şartı var. Bi abimde var sürekli kulaklıkla geziyor.Alınacak cihaza bide böyle bakmak lazım.

Sana yanlıs bilgi vermişler ,fonepad serisi üretilmeye devam ediyor hatta cift hatlısı bile cıktı ve kulaklık mecburiyeti yok,bildigin telefon gibi kulagına götür konus
  • CPU Benchmark testlerinde intel iyi sonuçlar alır sebebi çekirdeğinde o kodların olması yani pazarlama hilesinden başka birşey değil iki tablette bende var kulanımda anlıyorsun hangisi daha performanslı biri 2 diğeri 4 çekirdek
    telefon olayına gelince eğer açıksa ilk günceleme ile kapatılacaktır bu BTK kararı satıcı firma ile alakası yok yan yana koyduğunda eğer telefon olarak kullanacaksan t232 çok şık ve ince çerçeve ağırlığına gelince elinize aldığınızda anlıyosunuz asus ağır yani tel olarak kullanacaksan t232 derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: muttixp

CPU Benchmark testlerinde intel iyi sonuçlar alır sebebi çekirdeğinde o kodların olması yani pazarlama hilesinden başka birşey değil iki tablette bende var kulanımda anlıyorsun hangisi daha performanslı biri 2 diğeri 4 çekirdek
    telefon olayına gelince eğer açıksa ilk günceleme ile kapatılacaktır bu BTK kararı satıcı firma ile alakası yok yan yana koyduğunda eğer telefon olarak kullanacaksan t232 çok şık ve ince çerçeve ağırlığına gelince elinize aldığınızda anlıyosunuz asus ağır yani tel olarak kullanacaksan t232 derim

Antutu test degerlerini samsung bile baz alıyor artık ,piyasaya bir ürün sürmeden önce bu test sonuclarını yayınlıyorlar bunu en cok telefonda yapıyorlar.Sadece samsung degil ,bircok firma antutu degerlerini kıstas alıyor.Madem hileli o zaman neden samsung s6 yı cıkarmadan önce antutu testlerini basına veriyor???!geciniz efem. Dostum ben sektörün içinde bir calısanım ,suan benim için eniyi tablet samsung tab s , eyvallah adamlar güzel yapmıslar.Bahsettiğin iki cihaz hergün elime onlarca kez geciyor yani cok iyi biliyorum her ikisinide.İki cihaza aynı anda oyun kuruyorum ,asus oyunu acarken samsungta hala kurulum devam ediyor ,fullhd film falan bircok seyle denedim ,asus gercekten cok hızlı.Agırlık olarakta aralarında ciddi bir fark olmasada, size sık geliyorsa tabi sizin tercihiniz.bununda dısında fonepad serisi uzun bir amandır yasal bir sekilde btk izinli satılıyor bilginiz olsun.Dedigin gibi guncelleme telefon ozelligi kapanacak bir cihaz olursa oda senin yasal olmayan yollarla telefon ozelligini actigin samsung tablet olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seylem -- 13 Aralık 2014; 2:26:30 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.