Şimdi Ara

samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
11
Favori
63.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eca2424

@extasy 07 teknosadaki çalışanlara sordum ve iyice araştırdım rusyanın t231 romunu yüklersen büyük ihtimalle olur.ben denemedim sen bi dene istersen. rus romunu bulamazsan link atarım,ama samsungun update sitesinde var hepsi. tek umut sensin denedikten sonra haber verirsen sevinirim :D

Dostum orjinal rom değil custom rom lazım o da piyasada YOK!
  • @HarryBlade Orjinal rus romu neden olmasın ki ? Sen yüklemeyi denedin mi ? Custom romun çıkmasını bekleme zaten çıkmaz.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eca2424

@HarryBlade Orjinal rus romu neden olmasın ki ? Sen yüklemeyi denedin mi ? Custom romun çıkmasını bekleme zaten çıkmaz.?

Niye olsun ? Denemedim mi ? Vericek hata secure check fail .

Cihaz 232 diye kayıtlı sen ona 231 sin diyemezsin . OLMUYOR . CUSTOM ROM için bi 10 $ ı gözden çıkartman lazım.
  • 10 dolar feda olsun yeter ki çıksın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eca2424 -- 4 Aralık 2014; 21:41:08 >
  • Ne demek 232 ye 231 sin diyemezsin. N8005 e de n8000 romu kurulup telefon ozelligi aktif ediliyor. Farkli ulkelerin romunu denem3k lazim. T232 ile t231 ayni cihazdir. T231 in telefon ozelligi deaktif edilip t232 olarak ulkeye giris yapmaktadir. Samsungun diger tabletlerinde de oldugu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torenzi -- 1 Aralık 2014; 1:37:04 >
  • Evet @torenzi doğru Söylüyor, bugün bir detay Farkettim Tabletin Arkasında Model Numarası Olarak T232 Yazıyor Onun Yanında da T231 Yazıyor. ikiside Aynı Cihaz ve Bence İkiside Aynı Rom Kullanıyor. Bizimkinin Tek Farkı Telefon Özelliğinin Kısıtlanması.

Bkz. ;

samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu?

Şimdi Lütfen bi Babayiğit T231 Romunu Yükleyip Sonuçlarını Buraya Yazabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eca2424 -- 4 Aralık 2014; 21:43:49 >

• Konuyu takip ediyorum telefon özelliği aktif edililebilirse ben de bir tane alıcam.
  • Bu cihazdan bende var.
    aradtirma yaptim t212 modele t211 romu yukleyip tel olarak kullaniyormys 211 modelde zaten sorunsuz tel olarak kullaniliyor.
    bu urunler turkitede magazada satilmiyor lakin gittigidiyor, sahibinden gibi sitelerden bu modelleri bulabilirsiniz.
    simdiki aklim olsa o modelleri alirdim ancak eminim t232 modelide tel olarak kullanilabilir.

Ben yabanci forumlarida takip ediyorum, bir gelusme yok.
    umarim bir çözüm yolu bulunur...

• http://samsung-uptades.com/region/?region=TUR BURDA T232 ROOT U VAR BEN ATMAYI BİLMEDİGİM İCİN PAYLASIYORUM YAPAN OLURSA ALLAH RIZASI ICIN VİDEO CEKP PAYLASSIN

• arkadaşlar bende bi tane telefon özelliği olan tablet almayı düşünüyorum ama üst seviye şık bir tablet bulamadım bildikleriniz varsa yazarsanız sevinirim
  • Bir gelisme yok mu acaba

• Herkes birinden bir gelisme bekliyor girin sammobile.com a t231 romu indirin odinide indirin pc den guncelleyin cihazi bu kadar mi zor

• arkadaşlar ben tab3 t212 kullanıyorum. t211 rom yüklü. şimdi bunu satıp tab4 alacağım. onun için formu yakından takip ediyorum. elimde 2, tel olsa gözüm kapalı alacağım ve hemen t231 romu yükleyeceğim. heves ve merakla güzel haberlerinizi bekleyeceğim.

• Ben alıp 231 romu deneyeceğim. Birincisi kampanya bekliyorum. Şu an sadece teknosada satılıyor 499 lira ama şöyle 400-450 arasına mal edebileceğim bir kampanya olması lazım. 2. si de oldu ki başarısız oldum tableti eski haline getirebilmeyi öğrenmem lazım. Çok anlamıyorum bu işerden ancak bir defa galaxy s3 telefonu internette anlatılan adımları sırasıyla yaparak başarılı bir şekilde rootlamıştım.
  • Tel ozelligi olursa tadindan yenmez..
    zamaninda 212 211 filan almak vardi ya...

• Ya t212 güzelde 232 biraz daha ince diye almak istiyorum sadece. Eğer ben yedek tel bulup t212yi satarsam hemen fiyata bakmaksızın alacam belki ilk denwyen ben olurum. Ya tutar yada siz bekleyenlere bir tableti feda ederim

• Ne kadar istiyon t212 ye?

• Tok satıcıyım hocam 500 diyorum cüzi bi ihtimal indirim olabilir 7 8 ay kadarda garanti var

• selam haydi telefon özelliğini açalım!...
    SM-T231 - SM-T232 ( pxa1088 ) yani ikiside aynı ürün

1. T231 Firmware indiriyoruz http://www.sammobile.com/firmwares/download/29402/T231XXU0ANE2_T231SER0ANE2_SER.zip/
    2. zip dosyasının içerisindeki ( T231XXU0ANE2_T231SER0ANE2_T231XXU0ANE2_HOME.tar.md5 ) winrar ile açıp bir klasöre ayıklıyoruz
    3. T232 Firmware indiriyoruzhttp://www.sammobile.com/firmwares/download/31455/T232JVU0ANE3_T232TUR0ANE3_TUR.zip/
    4. aynı şekilde bunuda ayıklayalım
    5 T232 den DTim.Primary - DTim.Recovery - param.lfs - radio.img >> T231 e ekliyoruz
    6. tar.md5 e çeviriyoruz ( bilmeyenler için ayrıca anlatabilirim )
    7. Odin3 indiriyoruz ve yükleme bittiğinde telefon özelliği açılıyor. https://mega.co.nz/#!UdRRyCAT!H4FyVxYynNWvXqRNmnpMGQRCP-dG3uykgP2pT4rh8Ek

• Hocam ben yabancıyım bu konulara biraz detay veya video verebilir misin?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.