Şimdi Ara

samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
11
Favori
63.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kuzey226

ben aceleci davrandim nakit 499 a aldim.ama teknosa ve kliksa da bazi kartlara kampanya varmisr su an .kartla alimlarda fiati 399 da kasar dusebiliyomus. ama ne kadar dogru bilmiyorum .

hayırlısı olsun, güle güle kullanın
  • kuzey hocam, t232'de otg deneme şansınız oldu mu ? yani otg kablosu ile usb'den klavye, mouse, sd hafıza takıldığında çalışıyor mu ?
  • otg calismadi malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzey226

otg calismadi malesef

size sorduktan sonra nette araştırdım bundan önceki tab 3.7 lerde de yokmuş OTG desteği. nazarımda hala çok kaliteli ve risksiz bir marka samsung.
    dark m7400 tableti biliyorsunuzdur, fena durmuyor özellik olarak ama işlemcisi mtk8389. bu forumda kısa bir inceleme yapılmış m7400 hakkında, ama tereddütlüyüm hala.
    ar-ge forever :)
  • 7" te otg yok. 8" ve 10" te var bildiğim kadarıyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tablete telefon özelliği kazandıracak arkadaş çok hayır duası alacak orası kesin :))
  • aynen hocam..gerci t 231 modeli nin yazilimi uyar diyorlar..ama denemedim hic..deneyen olursa burdan yazarsa sevinirim

• Ben de sm-T232 aldım , bildiğim kadarıyla sm-T230 ile aynı cihaz ,sadece sim kart artısı var. Telefon dan önce root konusunu halletmemiz lazım , t232 veya t-230 a root olan veya nasıl ayarlanacağını bilen var mı ?
  • Arkadaşlar biri beni aydınlatabilir mi. T212 ile T232 Arasında T 232 daha iyi olmasına rağmen neden fiyatı T212 der çok daha düşük ? kırmızı olsun 3 fazla olsun durumları mı :) biri tab 3 biri tab 4, ram desen keza öyle. bu fark neden ? biri açıklarsa sevinirim.

http://www.bimeks.com.tr/urun/129439/samsung-galaxy-tab-3-sm-t212-7--3g-tablet-pc-garnet-red.aspx

http://www.teknosa.com/urunler/125044409/samsung-sm-t232-galaxy-tab-4-7-0-wifi3g-white-tabl
  • hocam sadece gozlemlerime dayanarak soyleyebilirim ki bnce tab 3 t 212 daha iyi diyorum..oncelikle 212 kamerasi daha guzel cekimler yapiyor..bataryasi ise 6000 mh diye biliyorum..birde daha parlak gorunen ekran var...ve bnce en guzel yani telefon ozelligi yuklenebilmesi..ama eski bi tab 2 kullanicisi olarak telefon ozelligi yuklendikten sonra cakismasi stabil midir onu bilmiyorum...tab 4 232 ye gelince daha ince ve daha kibar yaomislar.ve hafif tabiki..sanirim cepte tasinabilmesini kolaylastirmislar..inyernet deneyimi ise cidden guxel...stabil calistigini soyleyebilirim..ama kamerasini begenmedim..tab 3 e gore tabi..on kamerasi ve arka kamerasi cok net cekmiyor tab 4 232 nin..artik kararini ona gore verirsin..

• serdarde S kullanıcısına yanıt
    samsung daha az riskli evet..acikcasi cogu zaman diger markalara kayma ihtiyaci hissettim ..ama zaman icinde gordum ki diger markalarda bazi donnaimsal hatalari ortaya cikiyor..bence bu fiat kalite orantisi ile ilgili sanirim..ucuz olanlarda bi sorun mutlaka kullandikca ortaya cikiyor..belli bi marka taraftari olmak istemem ama buyuk markalar daha cok arge yapiyorlar sanrim ve fiatlari ondan pahali ve urunlerinde hata yapma oranlari daha dusuk oluyor..en azindan ben ole dusunuyorum..

• ta7r T kullanıcısına yanıt
    bizim t 232 ye en yakin donnaimda olan tabletler t 231 ve t 235 lte 4g li modelleridir..t 231 in root unu bizim t 232 ye yukletmek istedim..bu konulsrla ilgisi olan arkadsim ise acele etmememi tavsiye etti.yakinda t232 nin kendi root u cikar dedi( ben ozellikle telefon yapmak istiyorum benim tableti)eger t 231 in root unu t 232 ye atarsak senin tablet cokebilir dedi ve belki de geri kurtaramayabikirz dedi.oyle deyince bende bekliyorum simdilik...ama icimden bi ses donanim olarak ayni olan t 231 in root unun bizimt 232 ye uyacagini soyluyor...seytana uyup denesem mi acaba diye dusnuyorum ..

• kuzey226 K kullanıcısına yanıt
    evet kesinlikle

• kuzey226 K kullanıcısına yanıt
    İzlereseniz Sevinirim Arkadaşlar...
  • bi gelişme var mı telefon olarak kullanılabiliyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eca2424 -- 10 Kasım 2014; 21:13:27 >
  • Hocam bi gelişme var mi ?

• wifi hotspot yani (intenet paylaşımı) özelliği çalışıyor mu
    bilgisi olan paylaşabilir mi
  • calisiyor...

• arkadaslar bu tableti nasıl yapıcaz telefon özelligini deneyen yokmu daha ben 231in romunu indiremedim zaten turkçesi yok nasıl olacak bu
  • @extasy 07 teknosadaki çalışanlara sordum ve iyice araştırdım rusyanın t231 romunu yüklersen büyük ihtimalle olur.ben denemedim sen bi dene istersen. rus romunu bulamazsan link atarım,ama samsungun update sitesinde var hepsi. tek umut sensin denedikten sonra haber verirsen sevinirim :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.