Şimdi Ara

---> SAMSUNG SyncMaster B2230H İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü (58 Kişi) <--- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
2
Favori
51.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hepsiburada dan almak istiyorum. ama site ile ilgili yorumlar beni biraz rahatsız etti. bu siteden bu ürünü alan yada bu siteden uzun süredir alışveriş yapan biri varsa yardımcı olabilirmi? ürünlerde herhangi bir sorun olursa garanti falan çabuk işliyormu? yani bu süreçler ilgileniliyormu? birde kargo ne kadar sürede ulaşıyor? acil bilgi lazm lütfen yardım!

arkadaşlar lütfen buraya bakın acil yardım lazım!

• quote:

Orijinalden alıntı: MuradinBronzeBeard

Full HD'de Kac HZ'de Calisiyor Arkadaslar

67.4kHz 60Hz NN

1920x1080
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoYoxP

arkadaşlar hepsiburada dan almak istiyorum. ama site ile ilgili yorumlar beni biraz rahatsız etti. bu siteden bu ürünü alan yada bu siteden uzun süredir alışveriş yapan biri varsa yardımcı olabilirmi? ürünlerde herhangi bir sorun olursa garanti falan çabuk işliyormu? yani bu süreçler ilgileniliyormu? birde kargo ne kadar sürede ulaşıyor? acil bilgi lazm lütfen yardım!

Çetrefilli sorular. Ne desek yalan olur.

Ben şahsen monitörü Vatan Bilgisayar'dan almayı tercih ediyorum. O da direkt mağazalarından.

• quote:

arkadaşlar hepsiburada dan almak istiyorum. ama site ile ilgili yorumlar beni biraz rahatsız etti. bu siteden bu ürünü alan yada bu siteden uzun süredir alışveriş yapan biri varsa yardımcı olabilirmi? ürünlerde herhangi bir sorun olursa garanti falan çabuk işliyormu? yani bu süreçler ilgileniliyormu? birde kargo ne kadar sürede ulaşıyor? acil bilgi lazm lütfen yardım!

monitörü internet sitesinden almak bana göre biraz riskli..tabi hepsiburada nın ölü piksel durumunda ne yaptığını bilemiyorum..eğer değişim garintisi verebiliyorsa alınabilir..
    ancak birebir görülerek ve test yaparak alınması daha makul bir ürün LCD ekranlar.çizik ve darbeli olma durumu göz önüne alındığında..daha önce alışveriş yaptım adı geçen siteden..herhangi bir sorun yaşamadım ama..monitörün mağazadan görülerek alınması taraftarıyım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkantur -- 9 Kasım 2010; 0:11:25 >

• quote:

Öncelikle ölü piksel ile ilgili sorunuzun cevabı hepsiburada.com adlı siteden alıntı yapıyorum.

"ÖLÜ PİKSEL Hakkında

Sitemizden almış olduğunuz LCD monitör , TV ya da Notebook ürünlerinde ölü piksel olması durumunda uluslar arası standartlar çerçevesinde değerlendirme yapılacaktır.

LCD Panel üretiminde pixel yapısına dayanan bir teknoloji kullanılmaktadır. Bu teknoloji yapısı gereği, ürünlerin üretimi aşamasında LCD Panel üzerinde “parlak nokta” ( Bright Dot ) veya karanlık/siyah nokta ( Dark Dot ) oluşabilmektedir. Monitör, üreticileri üretim sırasında oluşan bu noktaları, belirli adetin altında ve noktaların birbirine uzaklık değerinin belirli değerin altında kaldığı ve aksi belirtilmediği sürece “normal ürün” ( ayıplı olmayan ürün) olarak kabul etmektedirler.

İade İşlemleri
    - Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine yada tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. - İade onaylandığında sistemimizdeki mail adresinize ürün bedeli e-dekont olarak gönderilmektedir. Bu maili aldığınızda sitemizdeki müşteri hizmetleri içinde "Dekont Onay" linkimize tıklayarak, size iki seçenek olarak gönderilen dekontunuzu, hediye çeki ya da para iadesi şıklarından birini işaretleyerek aktif hale getirebilirsiniz. Eğer para iadesi talep ederseniz, sistem dekontunuzu reddettiğiniz gün otomatik olarak iade bedelini siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, havale ile oluşturuldu ise bilgilerini dolduracağınız banka hesabınıza yansıtacaktır."

Hepsiburada.com alma fikrine gelirsek ben ordan siparis verdim ve 1 haftadir kullanıyorum bu monitörü ve inanılmaz memnunum her yönden beni tatmin etti ayrica tek bir ölü piksel bile yok ekranımda buda ayri bi güzellik oldu benim için :D

• arkadaşlar bu monitör full hd mi
  • Sanırım yeni monitörlerde pek ölü piksel olmuyor. Özellikle LG ve SAMSUNG monitörlerde.

hepsiburada.com'un fiyat avantajından yararlanmak istiyorsanız fakat monitör hakkında bir fikriniz yoksa yakınınızdaki bir mağazadan inceleyebilirsiniz. Gerçi görüntü aldatıcı olacaktır. Zira; VGA bağlantıyı dağıtıcı üzerinden tüm monitörlere yayıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alçakköfte

quote:

Öncelikle ölü piksel ile ilgili sorunuzun cevabı hepsiburada.com adlı siteden alıntı yapıyorum.

"ÖLÜ PİKSEL Hakkında

Sitemizden almış olduğunuz LCD monitör , TV ya da Notebook ürünlerinde ölü piksel olması durumunda uluslar arası standartlar çerçevesinde değerlendirme yapılacaktır.

LCD Panel üretiminde pixel yapısına dayanan bir teknoloji kullanılmaktadır. Bu teknoloji yapısı gereği, ürünlerin üretimi aşamasında LCD Panel üzerinde “parlak nokta” ( Bright Dot ) veya karanlık/siyah nokta ( Dark Dot ) oluşabilmektedir. Monitör, üreticileri üretim sırasında oluşan bu noktaları, belirli adetin altında ve noktaların birbirine uzaklık değerinin belirli değerin altında kaldığı ve aksi belirtilmediği sürece “normal ürün” ( ayıplı olmayan ürün) olarak kabul etmektedirler.

İade İşlemleri
    - Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine yada tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. - İade onaylandığında sistemimizdeki mail adresinize ürün bedeli e-dekont olarak gönderilmektedir. Bu maili aldığınızda sitemizdeki müşteri hizmetleri içinde "Dekont Onay" linkimize tıklayarak, size iki seçenek olarak gönderilen dekontunuzu, hediye çeki ya da para iadesi şıklarından birini işaretleyerek aktif hale getirebilirsiniz. Eğer para iadesi talep ederseniz, sistem dekontunuzu reddettiğiniz gün otomatik olarak iade bedelini siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, havale ile oluşturuldu ise bilgilerini dolduracağınız banka hesabınıza yansıtacaktır."

Hepsiburada.com alma fikrine gelirsek ben ordan siparis verdim ve 1 haftadir kullanıyorum bu monitörü ve inanılmaz memnunum her yönden beni tatmin etti ayrica tek bir ölü piksel bile yok ekranımda buda ayri bi güzellik oldu benim için :D

alçakköfte kardeş çok sağol bugün alıcam inş. cevaplar için çok teşekkürler arkadaşlar

• sipariş verdim. gelince detayları güvenirligi vb. size aktarırım.
  • quote:

quote:

"ÖLÜ PİKSEL Hakkında

İade İşlemleri

alçakköfte senin sipariş kaç günde geldi sitede 1 günde kargoya teslim falan diyoda. o kadar hızlı olduğunu sanmıyorum. bi fikir edinmek için soruyorum.

• Şimdiden hayırlı olsun. Senin kargon yarına kalır büyük ihtimalle.
  • quote:

quote:

quote:

"ÖLÜ PİKSEL Hakkında

LCD Panel üretiminde pixel yapısına dayanan bir teknoloji kullanılmaktadır. Bu teknoloji yapısı gereği, ürünlerin üretimi aşamasında LCD Panel üzerinde �parlak nokta� ( Bright Dot ) veya karanlık/siyah nokta ( Dark Dot ) oluşabilmektedir. Monitör, üreticileri üretim sırasında oluşan bu noktaları, belirli adetin altında ve noktaların birbirine uzaklık değerinin belirli değerin altında kaldığı ve aksi belirtilmediği sürece �normal ürün� ( ayıplı olmayan ürün) olarak kabul etmektedirler.

İade İşlemleri

alçakköfte senin sipariş kaç günde geldi sitede 1 günde kargoya teslim falan diyoda. o kadar hızlı olduğunu sanmıyorum. bi fikir edinmek için soruyorum.

Bende şöle ilginç bir olay var benim monitörüm hepsiburada.com dan baktığımda hala tedarik sürecinde gözüküyor lakin monitör elime ulaştı fakat şöle ulaştı normalde ürünü satın aldıkları firmadan teslim alıp kargoya vermeleri gerekirken ben direk bu ürünü temin ettikleri üretici firma tarafından ürün teslim edildi.Kısaca kargodan alıcağıma direk satın aldıkları firma yetkilileri getirdi monitörü içerisinde herhangi bir eksik yok garanti belgesi faturası kutunun iiçinden çıkması gereken herşeyi teslim aldım teslim süresine gelirsek sanırım bir sorun oluşmuş normalde siparisi veerdiğim gün ürün paketlenmiş üzerindeki çıkış tarihi ile benim siparis verdiğim gün aynı fakat şirket tarafından bi sorun oluştu sanıyorum bunun neticesinde siparişim araya hafta sonu girdiği için 4 günde elime geçti sen bugün sipariş verdiysen ya yarin yada perşembe günü monitörün elinde olur sanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Şimdiden hayırlı olsun. Senin kargon yarına kalır büyük ihtimalle.

zaten bugün gelmez onu biliyorum çok fazla uzarmı diye soriyim dedim ^^ şimdi benmki kargoya teslim edildi diyo. kargo getirir yarın herhalde. alçakköfte bencede bi sorun olabilir seninkinde ama boşver elinde sonuçta kim getirdiyse getirdi. benimkide gelsn bi problemi çıkmaz inşallah. yarın haber veririm. iyi akşamlar

• yeni alan arkadaşlara öncelikle hayırlı olsun diyorum , ss bekliyoruz film ve oyunlardan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Şimdiden hayırlı olsun. Senin kargon yarına kalır büyük ihtimalle.

zaten bugün gelmez onu biliyorum çok fazla uzarmı diye soriyim dedim ^^ şimdi benmki kargoya teslim edildi diyo. kargo getirir yarın herhalde. alçakköfte bencede bi sorun olabilir seninkinde ama boşver elinde sonuçta kim getirdiyse getirdi. benimkide gelsn bi problemi çıkmaz inşallah. yarın haber veririm. iyi akşamlar

Ben "kargoya verilmesi yarına kalır" demek istemiştim fakat verilmiş neyse ki.

• arkadaşlar monitör ben okuldayken gelmiş. herhangi bir problem yok ölü piksel falan sadece büyüklüğe alışmam gerekicek. analogda şuan hdmi kablo alıcam bugün. hdmi için herhangi bişey lazımmı bilgisayarda ekran kartı falan?
  • Hdmi bağlantı yapabilmeniz için ekran kartınızın hdmi çıkışa sahip olması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S£rkAn

Hdmi bağlantı yapabilmeniz için ekran kartınızın hdmi çıkışa sahip olması gerekir.

ben bilgisayarı aldığımda ekran kartı yoktu 256 mb ram vardı sadece 64mb falan ekrankartı çalıyordu. sora 512 mb ram aldm. pc'de 512 mb ram görünüyor. diğer 256 mb ekran kartına yönlendirilmiş durumda. bilgisayarcı ayarlamıştı bunları. 4 senelik bilgisayar :/
    hdmi kullanamazmıyım şuan yani ?
  • Sanırım monitörü sadece onboard ekran kartınızın vga çıkışına bağlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S£rkAn -- 12 Kasım 2010; 19:16:45 >
  • Arkadaşlar içindeki kurulum cd si ne kadar önemli? Vga kullanıyorum sürücüsünü tanıtmak şart mı? Yoksa hdmi olunca mi şart?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.