Şimdi Ara

Samsung SSIPTV Yükleme ÇÖZÜLDÜ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
4
Favori
63.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Maalesef hala çözemedim. İp adresi üzerinden OttPlayer i kurdum şimdilik onunla yetiniyorum.
  • riva70 kullanıcısına yanıt
    Benim ip tv aldığım sunucu sahibi sadece ssiptv ve smart iptv olur diyor. Yarın bir sorayım bakayım ott tv de olur mu diye. İlginiz için çok teşekkür ederim sağolun 🙏🙏🙏
  • e_milien E kullanıcısına yanıt
    Zahmet gerektiği için yada bilmediği için Muhtemelen olmaz diyecek.
    Sistem ve mantık aynı olmayacak birşey yok OttPlayer in dezavantajı link ve 4 MB üstü m3u dosyayı yükleyemiyorsun. Büyük dosyaları bölüp yükleyebilirsin.
    Tv ye kurabildiysen pc veya telden OttPlayerin sitesine dosyayı yüklüyorsun TEB’den aynı hesabı aç bu kadar.
    Yeni Dizi film vs için oto güncelleme çalışmıyor ama kanal gruplandırmayı destekliyor Bilgin olsun
  • riva70 kullanıcısına yanıt
    Çok çok teşekkür ederim sağolun hocam. Bazı şeylerin maddi değeri yok. Verdiğiniz bilgiler gibi. 🙏🙏🙏
  • ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    Merhaba benim Tv'de sizle aynı inat box APK yüklemeye çalışıyorum ama beceremedim mümkün mü acaba
  • mpolat41 M kullanıcısına yanıt

Apklar android tvde çalışır sadece

• tizen işletim sistemli samsung televizyonda film ya da dizi için altyazı ve farklı ses seçeneklerini aktifleştiremedim. halbuki vlc playerden aynı m3u dosyası açıldığında bu seçenekler görünüyor. tv samsung q70a. bilgisi olan var mı?

• Harika bir paylaşım. Eline sağlık

• ue40f6340ss samsung var..flash bellek takılı iken ss-iptv çalışıyor flashı çıkarınca kayboluyor..yardımcı olacak varmı..?

• Yükleme yaptığımız m3u8 listesindeki kanalları değiştirip yeniden yükleme nasıl yapabiliriz, bilgisi olan var mı??

• borasevinc B kullanıcısına yanıt

aynı model mi bilmem ama dün yükleme yapıp çalıştırdım ve flash belleği çıkarmama rağmen halen calışıyor

• valla bende flash bellek çıkınca kayboluyor

• samsung 65QN85B yeni aldım siptv yükleme nasıl yapabilirim daha önceki samssun es 7000 tv de kullnıyordum tv tekrar dan 6 7 euro ücret ödiyecezmi bu konuda yardım istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: HALMER

samsung 65QN85B yeni aldım siptv yükleme nasıl yapabilirim daha önceki samssun es 7000 tv de kullnıyordum tv tekrar dan 6 7 euro ücret ödiyecezmi bu konuda yardım istiyorum

Yeni tv ise ücret ödüyorsunuz? Ama yeni tvlerde İptv smarters pro var onu kullanabilirsiniz.
  • emirkanim kullanıcısına yanıt

tşk ederim ama ben pc de kanal düzenlemesi yapıyorum gereksiz tüm kanalları siliyordum ipt smartersde aynı şeyi yapabilirmiyim tvde kurdum onuda

• HALMER H kullanıcısına yanıt

merhaba . yapabildinizmi acaba. bende yeni tv almayı düşünüyorum. ssiptv direk yüklenmediği için samsunglardan uzak dururum diye düşünüyorum siz kurabildinizmi

• samsung BU 8000 aldım 2 hafta önce yazıldığı gibi SSİPTV sitesinden zip dosyasından çıkartıp içindeki programı yükledim usb ye sonra tv ye taktım fakat tv görmüyor programı

nasıl çözebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joyboy24 -- 13 Ağustos 2023; 13:1:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.