Şimdi Ara

Samsung ssiptv (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
7
Favori
98.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sayın barış bey bende samsung 55nu8000 tv var akşam galerisine baktım formda incelediğim ilk önce ss ıptv uygulaması lazım bize şimddi youtubede arkadaşlar izah etmiş ilk önce ssıptv ana menüsüne giricez sonra kod alma m8u kanal dosyasını eklicez anladımda flas belleğe ss ıptv yükleyip onu tv mizemi aktarıp sonra onun içine girip kod alma kanalları ekleme yapıcaz acaba bilgi verirseniz sevinirm iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue_İce1982

Merhaba, size bir sorum olacak. Şuan ki samsung cihazımda smart ip tv kullanıyorum fakat güncelleme yaparsam bir daha yükleyemiyeceğimi ip tv ci arkadaşlar söyledi. Bende hiç güncelleme yapmadım ama şimdi yeni bir tv alıcam bu geçişi nasıl sağlarım Samsung q95t almayı planlıyorum. Şuanki tvim Samsung F8000. Smart iptvyi ücretini ödeyerek lisanslamıştım.

iyi günler bendede sizin tv den var çözüm olarak ne yaptınız acaba ss ıptv izlemek için öneriniz tecrübeleriniz ne dir acaba iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: aydoviyata

iyi günler bendede sizin tv den var çözüm olarak ne yaptınız acaba ss ıptv izlemek için öneriniz tecrübeleriniz ne dir acaba iyi günler

Alıntıları Göster
    Merhaba, smart iptv uygulamasını satın aldınız mı? Model olarak hangisi örnek UE55ES8000 serisi gibi nedir bilgilendirin yardımcı olayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam arkadaşlar bendede smartip uygulamasında de sıkıntı başladı tv 43ru7400 düne kadar sorunsuz kullanıyordum dünden itibaren kanallar iniyor ama açılmıyor aynı internette cep telefon ve bilgisayarda iptv yi açabiliyorum burdaki okuduklarımla mobil veri dağıtımı ile açtığım zaman sorunsuz çalışıyor tvde ama wifiye veya kablolu bağladığımda yayın açmıyor intetnet sağlayacım türknet modemim zyxle 3310 bu sorunu çözen varmı arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemal-1907 -- 7 Kasım 2020; 12:9:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemal-1907

Selam arkadaşlar bendede smartip uygulamasında de sıkıntı başladı tv 43ru7400 düne kadar sorunsuz kullanıyordum dünden itibaren kanallar iniyor ama açılmıyor aynı internette cep telefon ve bilgisayarda iptv yi açabiliyorum burdaki okuduklarımla mobil veri dağıtımı ile açtığım zaman sorunsuz çalışıyor tvde ama wifiye veya kablolu bağladığımda yayın açmıyor intetnet sağlayacım türknet modemim zyxle 3310 bu sorunu çözen varmı arkadaşlar
    Net iptv veya set iptv uygulaması mevcut mu o uygulamalarda denediniz mi

• emirkanim kullanıcısına yanıt
    Delüxip home iptv otto player aynı sorun var açılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kemal-1907

Delüxip home iptv otto player aynı sorun var açılmıyor
    Daha önce bir arkadaştada olmuştu, TÜRKnet kullanıyordu. Sonuç be yaptı bilmiyorum

• samsung es 7000 kullnıyorum güncelleme sonucu siptv gitti malesef usb den flaş bellek takılı olarak kullanmak istemiyırum eskisis yüklü kalması için ne yapmalıyım

Samsung ssiptv
  • quote:

Orijinalden alıntı: HALMER

samsung es 7000 kullnıyorum güncelleme sonucu siptv gitti malesef usb den flaş bellek takılı olarak kullanmak istemiyırum eskisis yüklü kalması için ne yapmalıyım

Mesajlarımda ne yapılmasını anlatmıştım,

• damatx21 D kullanıcısına yanıt

Bende Zyxel modem var, Türknet ile açmadı ama Vodafonenet ile girebildim.

Büyük ihtmal Türknet ile 1300 güncellemesi alan Samsung Tizen tv ler arasında bir uyumsuzluk var.

• Kemal-1907 K kullanıcısına yanıt

Kemal hocam bende de aynı sorun var hala çözülmedi. Tüm uygulamaları denedim ama olmuyor, Samsung a bu konuda baskı yapmaktan başka çare yok. Umarım bir sonraki güncelleme ile sorunu çözerler

• w.wallace kullanıcısına yanıt

Selam kardeşim

Samsung yeni güncelleme yayınladı (1310) güncelleme sonrası açılmayan foxplay, blutv açılmaya başladı ama iptv ve puhu tv hala açılmıyor. Sende bir bak güncellemeye istersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DGLYN kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeşim tavsiyen için teşekkür ederim
    Güncelleme son sürümde iptv için tv nin ip ayarlarını sabit yaptıktan sonra iptv açılmaya başladı dilersen sende dene istersen
  • Kemal-1907 K kullanıcısına yanıt
    Aa onu bilmiyordum. Sabit olarak me yaptın?
    192.168.2.xx olarak değil mi?
    Evet 192.168. Olarak ama evdeki diğer ciazların ip almasına göre verdim onlarınkından yüksek rakam dns 8.8.8.8 veya 1.1.1.1 olarak yaptım
  • Merhaba,

Ayni sorun bende de var. Eskiden acilan duplex iptv ve smart iptv, bku tv acilmiyor.

Tv modelim UE50MU7000.

Guncelleme var mi diye baktim ama su an yuklu olan 1280 ve en guncel surumu kullaniyorsunuz diyor. Bu model icin en guncel surum bu mu acaba?

• Tekrar merhaba,
    Samsung UE50MU7000 model tv kullaniyorum.
    Modemim TP-Link archer vr600
    Servis saglayaci turknet.

Iptv, blu tv'de canli kanallar ve put.io uygulamasi acilmiyordu. B8rcok sey senedim ama sonuc sifir. En son modemi degistirip zyxel vmg3313-b10a modemini takip denedim ve hersey calisti.

Tplink modemde nasil bir ayar yapmak gerektigini bilen var mi?

Kemal-1907 K kullanıcısına yanıt
    Firatozturk F kullanıcısına yanıt

1310 güncellemesi sonrası bir değişiklik olmamıştı ama bu statik ip olayını bilmiyordum. Az önce denedim işe yaramadı ama kurcalamaya devam edeceğim teşekkürler her ikinize de @DGLYN @Kemal-1907

@Firatozturk zyxel vmg3312-b10b modem kullanıyorum ve Turknet kullanıcısıyım ve iptv kullanamıyorum 49NU7500 modelinde. Sorun doğrudan modemde diyemiyoruz bu sebeple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w.wallace -- 13 Aralık 2020; 22:53:11 >
  • w.wallace kullanıcısına yanıt

Kendi adıma rica ederim.

Güncelleme sonrası bende sadece blu tv açılıyor.

Iptv , fox tv uygulamasi vs açılmıyor.

Ip tv üzerinden sabitledim ama değişen birşey olmadı.

Tplink wd9970 di sanırım modemim.

• burada iptv satısı yapmak yasak mı bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirebilir mi ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.