Şimdi Ara

Samsung ssiptv (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
7
Favori
98.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ssiptv uygulamasını Samsung ue40ju6570 modelinde sorunsuz kullanıyordum fakat bir anda uygulamaya girdikten sonra naparsam yapıyım kanal listesi görünmüyor. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzz78

Merhabalar;

Ssiptv uygulamasını Samsung ue40ju6570 modelinde sorunsuz kullanıyordum fakat bir anda uygulamaya girdikten sonra naparsam yapıyım kanal listesi görünmüyor. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Güncelleme yaptınız mı?
  • Otomatik yaptıysa farketmemiş olma ihtimalim var ancak ben güncellemesi. Silip tekrar yüklemede yaptım program açılıyor kod alabiliyorsun ssiptv min sitesinden listemide yüklüyorum ama kanal listesi görünmemeye başladı bi anda. Pcde ve mobilde izlerken sorun yaşamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzz78

Otomatik yaptıysa farketmemiş olma ihtimalim var ancak ben güncellemesi. Silip tekrar yüklemede yaptım program açılıyor kod alabiliyorsun ssiptv min sitesinden listemide yüklüyorum ama kanal listesi görünmemeye başladı bi anda. Pcde ve mobilde izlerken sorun yaşamıyorum.

Başka bir uygulamada deneyin hocam , flixiptv, quzuiptv gibi
  • Hocam diğer uygulamalar 1 hafta sonra ücret istiyor ve yabancı alt yapılı siteler olduğu için güvenemeyip ödeme yapmamıştım.

• merhaba arkadaşlar sammy widget kullanarak program yüklemeye çalışıyıorum hata veriyor başka ıp leri girince kuruyor fakat ssıptv yi kuruyorum sonra forkl olayer için ayrı ıp girince ssıp tv siliniyor bu sorunu nasıl çözebilirim

• samsung 46 es 7000 tv modelim bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: ysfçınarkaya

merhaba arkadaşlar sammy widget kullanarak program yüklemeye çalışıyıorum hata veriyor başka ıp leri girince kuruyor fakat ssıptv yi kuruyorum sonra forkl olayer için ayrı ıp girince ssıp tv siliniyor bu sorunu nasıl çözebilirim

SS-iptv’yi tv’de USB üzerinden çalıştırdığınızda kaybolmaz. Devamlı USB takılı olduğu müddetçe kullanabilirsiniz.
  • Samsung 46F8000 televizyona bugün kendi mağazasından ottplayer kurdum ve bilgisayardan listeyi yükleyerek iptv kurulumunu tamamladım.

• Samsung f8000 tv ye seyirtürk veya kodi kurulabilir mi? Çok eskiden ip no girerek bu yapılabiliyordu

• Ferfecirkoooo F kullanıcısına yanıt

Hayır, sadece kodi ve android cihazlara var, samsung tvlerde odi yok.

• Ip adresinden ssiptv yüklediğimde smart ip tv siliniyor arkadaşlar ikisini de flash disk olmadan aynı anda yükleme ihtimalim var mı?

Samsung F8000

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

Ip adresinden ssiptv yüklediğimde smart ip tv siliniyor arkadaşlar ikisini de flash disk olmadan aynı anda yükleme ihtimalim var mı?

Samsung F8000
    Mümkün değil ama flash diske atıp bir defa çalıştırdığınızda bazı tv lerde flash’ı çıkardığınızda yüklenmiş olarak kalıyor, deneyiniz
  • DGLYN kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Tv 55RU7440, internet ise superonline (zte modem). Dediğiniz gibi bütün tv playerlarda kanallar yükleniyor ama açılmıyor. Kablolu kablosuz hepsinde sonuc aynı. Diğer cihazlarda çalışıyor tek sıkıntı samsung tv de. Anladığım kadarıyla sorunu ip değişikliği ve dns ile çözdünüz ? Kullandığınız kodları iletebilir misiniz ? Ayrıca sonrasında otomatik yerine manuel yapmak gerekiyor sanırım ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mastikadandabeter M kullanıcısına yanıt
    Statik ip hizmeti aldım düzeldi bendd.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DGLYN kullanıcısına yanıt
    Bu işlem nasıl yapılıyor peki :) ?

• mastikadandabeter M kullanıcısına yanıt

hizmet alıdığın firmadan statik ip alman lazım. 12 tl aylık

• arkadaşlar çözdüm 2 sasatlik bir zaman uğraştım tv ile wi-fi bağlantınızı yaptıktan sonra IP ayarlarına girin IP ayarları otomatik DNS ayarları manuel olarak "192.168.1.1" şeklinde yapın ve sorununuz çözülüyor. Şu an youtub'a giriş yapabildim

• emirkanim kullanıcısına yanıt

merhabalar uygulamanın d serisine yüklenemeyeceğini söylemişsiniz konu dışı belki ama d serisine tizen yüklenebilir mi acaba yada android

• quote:

Orijinalden alıntı: afakan55

merhabalar uygulamanın d serisine yüklenemeyeceğini söylemişsiniz konu dışı belki ama d serisine tizen yüklenebilir mi acaba yada android

Merhaba deneyin hocam,

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.