Şimdi Ara

Samsung Smart View 2.0(PC) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
66.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende baktım onda çalışmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • talhayarici kullanıcısına yanıt
    * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 20:35:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |erdem|

iOS ve Android'i hallettik ikisinde de düzgün çalışıyor

Tek sorun PC kaldı.

Bilgisayardaki 15GB'lık (1080p.BluRay.x264.DTS.mkv) filmi ağ üzerinden TV'de izlemek istiyorum. Paylaşımla ilgili her türlü ayarı yaptım ama TV bir türlü görmedi.

PC Smart view'le bu filmi TV'ye gönderebilme şansım var mı?

Hocam nasıl hallettiniz acaba anlatabilir misiniz? Android uygulaması marketten indiremedik uyumlu değil telefon ile diye. Tel GMDiscovery.
  • |erdem| | kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde o dediğiniz şeyi yani cihazınızdaki bir videoyu ağ aracılığıyla smart view programyla smart tv nize aktarabilirsiniz
    Ancak madem pc versiyonu çalışmıyor size iki tavsiye
    Ister filmi akılı telefonunuza atın onunla deneyin
    Ya da alternatif bi pc programı arayın (ios ta imediashare diye bi uygulama vardı o filan bu işlerde Kullanım sağlıyordu pcdede ilaki bu tarz Şeyler icin üçüncü parti bi program vardır diye düşünüyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhayarici -- 23 Mart 2015; 13:03:02 >
  • asdf344 A kullanıcısına yanıt
    * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 20:35:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • talhayarici kullanıcısına yanıt
    * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 20:36:7 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni birçok güncelleme geldi fakat hala PC den bağlantı problemini çözemediler. Adamların umrunda değil. Müşteri temsilcisi ile her görüşmemde üzerinde çalışma var deniliyor. AYIPTIR.
  • asdf344 A kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG PC Share Manager deneyiniz kullanmaktayım başarılı.
    48h6500
  • ben ipad 3 cihazıma samsung wiiew 2 kurdum ancak bunu samsung 46es8000 serisi telefonumla nasıl bağlantı kuracağım.bir zahmet açıklayabilirmisiniz.
  • Arkadaslar,

Kablosuz PC ekrani paylasimi icin Bilgisayaranizin Intel widi (http://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/connect-mobile-device-tv-wireless.html ) yi desteklemesi ve kurulu olmasi lazim, windows 7 ve uzeri sadece destekliyor, yalniz windows 7 ilk cikan surumleri desteklemiyor, ki bende de sorun cikardi. Eger desteklemiyorsa,http://link.samsung.com/ adresinden samsung PC share uygulamasini indirerek, bilgisayarinizla tv arasinda ekran paylasimi degilde, dosya paylasimi yapabilirsiniz. Ayrica, android telefonlarda (ben, HTC One M8 kullaniyorum) Ayarlar-Media Output seceneklerinden-Miracast Devices (Miracast -in turkce karsiligini bilmiyorum) baglanti secenegini tiklayarak telefonunuzla televizyonunuz arasinda ekran paylasimi yapabilirsiniz, Tabiki tum cihazlarin ayni agda olmasi ve televizyonunuzda samsung hesabinizin acik olmasi lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliyevis -- 8 Nisan 2015; 15:33:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: |erdem|

16GB'lik filmi telefona atamıyorum yer yok

16GB'ilk flash belleğimde veya taşınabilir hddim de yok

Uygulama üzerinden streaming deneyeceğim. bakalım nasıl olacak

Windows 8.1 için pc'nizdeki dosyaları tv'niz ile paylaşabilmeniz için;

1.Ağ ve Paylaşım Merkezini açınız.
    2.Açılan pencerenin solundan "Gelişmiş paylaşım ayarları"na giriniz.
    3.Profillerde "dosya paylaşımı"nı açınız ve "şifre korumasını kapatınız"
    4.Tüm ağlar profilinden "Media Akışı Seçeneklerini Belirleyin..."e basınız.
    5.Aynı ağdaysanız Tv'nizi listede görebilirsiniz. izin ver'e basıp onaylayın.
    6. ileri tuşuna basarak aşamaları tamamlayın.

SamsungTV'de HUB'a girip media cihazlarını kontrol edin. Orada pc'yi görebilirsiniz. PC'deki medya dosyalarınızın; "Videolarım", "Müziklerim", "Resimlerim" adlı paylaşım klasörlerinde olmasına dikkat ediniz.

• Samsung Smart View 2'yi Windows 8.1'e yükledim ama maalesef SmartView destekli olan SamsungTv'yi listede göremiyorum. Arkadaşımın Samsung S3 telefonunda denedim, normal bir şekilde çalışıyor. Ama Windows için olan SmartView2 uygulamasında TV'yi listede göremiyorum.
  • var internet sitesi var : http:/www.samsung.com/smartview2 bu kadar kapyala yapıştır yap ve indir kur
  • yukardaki siteden iki defa kurdum ama calısmadı. note2 telde denedim ilk denemede calıstı. benim pc kablo ile modeme baglı tv ise wifi ile modeme baglı. tvden nete girebiliyorum. telefondan tv ye tv den telefonada giriyorum. ama masa üstü pc ye bir türlü baglanamadım. paylasım ayarları acık. koruma yok. ama olmadı malesef.
  • Orijinal windows yüklü bir Samsung tablet ile deneme yapmalı diye düşünüyorum. Sadece Samsung telefon ile SmartView çalıştığında göre belki de Win7/8/8.1 yüklü bir Samsung tablette SmartView2 düzgün çalışabilir.

• Merhaba arkadaşlar ben hallettim şöyle hallettim sizlerle de paylaşmak istedim.

Bir iki saattir bilgisayarımdan smart view bağlamaya çalıştım en sonunda tekrar samsungun kendi sitesinden bakıyım dedım tekrardan.
    Aptallar google'da çıkan ilk linke başka bir sürümünü koymuşlar ve bir işe yaramıyor.. Ben de yaramadı... Gri zeminlii ve 1.1.0 diyor..

Sanırım 2.0 Smart View olması gerekiyormuş oda bu....

İndirin kurun connect diyin tv'inizi seçin televizyondan Allow diyiniz kabul ediniz ve işlem tamamdır. İphone'larda İpad'lerde ki gibi olay aynı...

Pc için indirme linki ise...

http://d3f5cmlctbt8h4.cloudfront.net/Public/UwBWAEMAMAAwADEAMAAyAA==/MQBpAGEAZABtAGkAbgA=/SmartView.msi

Samsung Smart View 2.0 Download Pc RemoteControl

• quote:

Orijinalden alıntı: firatsen

Merhaba arkadaşlar ben hallettim şöyle hallettim sizlerle de paylaşmak istedim.

Bir iki saattir bilgisayarımdan smart view bağlamaya çalıştım en sonunda tekrar samsungun kendi sitesinden bakıyım dedım tekrardan.
    Aptallar google'da çıkan ilk linke başka bir sürümünü koymuşlar ve bir işe yaramıyor.. Ben de yaramadı... Gri zeminlii ve 1.1.0 diyor..

Sanırım 2.0 Smart View olması gerekiyormuş oda bu....

İndirin kurun connect diyin tv'inizi seçin televizyondan Allow diyiniz kabul ediniz ve işlem tamamdır. İphone'larda İpad'lerde ki gibi olay aynı...

Pc için indirme linki ise...

http://d3f5cmlctbt8h4.cloudfront.net/Public/UwBWAEMAMAAwADEAMAAyAA==/MQBpAGEAZABtAGkAbgA=/SmartView.msi

Samsung Smart View 2.0 Download Pc RemoteControl

Çok teşekkürler. Şuan deneme yapamıyorum ama en kısa sürede deneyeceğim...

Diğer arkadaşlar da deneyip sonucu yazarlarsa seviniriz.

Saygılar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentcandan -- 17 Mayıs 2015; 15:17:20 >

• bende 55h7000 var pc dens mart view 2 bir türlü calısmıyor.cozen varsa yazabilir mi
  • RACO38 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu samsung tv'lerin eski sistem sürümlerine nasıl ulaşırız. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Samsung 40h6470 model tv var. Bugün baktım 15 Mayıs 2015 tarihli bir güncelleme var. Şimdi indiriyorum, güncelleme yapıyım mı yapmayım mı? Şu anki sürümde Smart view ile bağlantı sorunu var. Network failed hatası veriyor.
  • bende bir türlü bağlayamadım tv 40H6470. pc ile bağlantı yapabilen oldu mu ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.